Odaberimo najgoreg šefa
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 51
  1. #1

    08 Odaberimo najgoreg šefa

    Zbog par situacija danas na poslu dodjoh na ideju da pokrenem ovo pitanje. Možda je baš Vaš šef najgori od svih, pa nekome drugome bude lakše zbog toga.
    Mene moj izludjuje kada mi na izlaznim vratima kaže da treba da ostanem duže. Pa zar to nije znao i 10 minuta pre toga?!
    Šta Vas najviše izludjuje kod šefova, ili čime Vi to nervirate svoje osoblje ukoliko ste i sami šef (ili šefov sin )

    Odaberimo najgoreg, možda nekome bude lakše :mig:
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Ma kakav tvoj shef.. Onaj moj lik nema premca
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Kakvi... Zao mi je sto cu vas razocarati, ali nem' ja tih problema Moja direktorka je tolerantna i vise nego sto bi trebalo da bude, al' ne valja se na to navikavati previse, mozda posle nje dodje neki zlotvor
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Ja cu vam reci samo jedno ,pa vi vidite kako je meni.Moj sef je Arapin.
    Gori da goreg nema.Taj je uvek upravu,on najvise radi,ostali zabusavaju ili ne rade kako treba.Kada se neko razboli i ne dodje na posao,njegov komentar je da taj radnik sigurno laze i da mu nije nista.A kada se on "razboli" tada je smak sveta.I da vas ne bih vise davio,znaci,sve dok nije Arapin,nije najgori.:tuga:

    P.S. Nisam rasista,ne mrzim druge vere i nacije,ali Arapi su ... bolje da ne kazem sta.
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Bogami ni moj nije nista drugaciji.
    "Bupu pi du pu !"
      Vrh

  6. #6

    11 Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat Leka kaže:
    P.S. Nisam rasista,ne mrzim druge vere i nacije,ali Arapi su ... bolje da ne kazem sta.
    uuuuuuuuuh, ni ja nisam rasista, ali, eto, moj bivsi sef je bio kurd iz turske koji je sljakao za firmu iz njemacke. i na kraju balade, stvarno ne znam sta da kazem. od urlanja na druge, pijancevanja, bezobrazluka...nemam rijeci
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    E Rusi su najgori
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    EEE lako je vama, ja radim u svetskoj firmi!!! Neverovatno da je u firmi sto manje radis, sto manje znas i ako nemas nista od skole mozes biti TOP MANAGER!!! A sefova nigde vise nego u ovoj firmi. A vi se zalite na jednog, ja neznam ko mi je sef!!!
    Verovali ili ne ali je tako ovde na severu Vojvodine!
      Vrh

  9. #9

    11 Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    ovoga sam se tek sad sjetila. ovo je homepage mog bivseg sefa. obratite paznju na njegov engleski (necu da imenujem firmu jer je prilicno poznata), pa skontajte kako mi je bilo da prevodim njegove bljuzgotine na srpski.

    http://www.geocities.com/saltmehmet/mypage.html
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat nattydread kaže:
    ovoga sam se tek sad sjetila. ovo je homepage mog bivseg sefa. obratite paznju na njegov engleski (necu da imenujem firmu jer je prilicno poznata), pa skontajte kako mi je bilo da prevodim njegove bljuzgotine na srpski.

    http://www.geocities.com/saltmehmet/mypage.html

    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat nattydread kaže:
    ovoga sam se tek sad sjetila. ovo je homepage mog bivseg sefa. obratite paznju na njegov engleski (necu da imenujem firmu jer je prilicno poznata), pa skontajte kako mi je bilo da prevodim njegove bljuzgotine na srpski.

    http://www.geocities.com/saltmehmet/mypage.html

    Ja ga nista razumela nisam, covek je samo nabacao reci.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Ne znam za te Ruse, Turke i slično...

    Ali moj Generalni je iz Bugarske!
    Čovek priča trećinu bugarski, trećinu engleski, trećinu ono što on zove srpskim!!!
    Sve je to u jednoj rečenici spakovano...
    A svaku počine sa "In Bulgarska..." je sve bolje, jeftinije, brže, jednostavnije...
    kad ga čovek sluša pomislio bi da je Bugarska Švedska ili Švajcarska...
    Jutros mi je na sastanku malo falilo da kažem:
    Pa što si dolazio čoveče???

    Kako bih ga lepo vratila odakle je došao.
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Generalno, meni je moj šef simpatičan čovek.
    Ali... (a svuda ima ali)
    On je meni šef samo na papiru. Odnosno, kada je frka, nigde ga nema, ne interesuje se za ono što radiš, povlači se i prepušta te direktno višim instancama. Kad prođe frka, redovno se obaveštava kod mene "a, kako ste to uradili". S druge strane, dovoljno je sujetan i kada prođe opasnost da ga zajaše ili da za nešto on bude prozivan kao odgovoran pokaže da uvređenost što ga oni koji su hijerarhijski viši od njega preskoče i kontaktiraju direktno samnom. Naravno, to pokaže meni, ne njima.
    U početku sam ga ocenila kao onog koji će ti tu i tamo i pomoći, ali nikako neće prihvatiti odgovornost, i pomirila sam se sa tim. E, sad to preskakanje hijerarhijskih stepenika mi je bilo čudno i pokušavala sam da to ne činim, ali sam jednostavno bila na to prinuđena (i vrlo često upućena upravo od strane šefa). Malo sam se osećala i glupo kada pokaže povređenu sujetu. A posle nekog vremena pa sve do danas to me jedi kao lanjski sneg.
    U svakom slučaju, dobar je za čapric divan i umereno zezanje.
    Hoću da kažem da je kao kolega i čovek OK. Kao šef - nikakav.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    O Boze , ovde sve neki Arapi , Turci i Kinezi ..... zar samo ja imam naseg domaceg mangupa za sefa ...

    Sta da vam kazem ......... ovaj moj je klasican ulicni mangupcic koji bi da glumi nivo ...... nije da nije obrazovan ali
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat SansRomantic kaže:
    Ne znam za te Ruse, Turke i slično...

    Ali moj Generalni je iz Bugarske!
    Čovek priča trećinu bugarski, trećinu engleski, trećinu ono što on zove srpskim!!!
    Sve je to u jednoj rečenici spakovano...
    A svaku počine sa "In Bulgarska..." je sve bolje, jeftinije, brže, jednostavnije...
    kad ga čovek sluša pomislio bi da je Bugarska Švedska ili Švajcarska...
    Jutros mi je na sastanku malo falilo da kažem:
    Pa što si dolazio čoveče???

    Kako bih ga lepo vratila odakle je došao.
    Jedan moj BIVŠI direktor je Makedonac! Ista priča ispadne da je tamo u najmanju ruku sve kao na zapadu.Cvrc! Kad sam ga pitala što je dolazio ovde kad su ljudi tamo "mnogo civilizovaniji nego ovde" bilo je a onda sam mu i odgovorila: "pa nama nisu šiptari otpozadi"! Nek se nosi!
    Ubrzo sam pobegla odatle!
      Vrh

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •