Idete li sami u bioskop?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43
  1. #1

    Idete li sami u bioskop?

    sinoc sam u bioskopu videla dosta ljudi koji su bili sami.. pa me to podsetilo na jednu drugaricu koja ne bi ni pod razno otisla sama u bioskop.. jer je to za nju 'sramota'.. njoj je uvek bedak otici sama i slicne gluposti (to je ista ona sto stalno divani za vreme filma)
    meni nije problem otici sama u bioskop, cak naprotiv, neke filmove preferishem sama da pogledam.. i veci gusht mi ponekad sama otici, kad nema nikog da mi stalno komentarishe svaku scenu...

    jel' vama problem otici solo u bioskop.. ili uvek morate imati pratnju i nekog pored sebe.. odlazite li u bioskop radje sami ili u drustvu?

  2. #2

    12 Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Stvarno odavno nisam bio u bioskopu, ali i dok sam išao nije mi nikakav problem bio da odem sam. Naprotiv, ponekad mi je to i lepši ugodjaj. Uostalom, tamo se ide zbog filma... bar bi tako trebalo da bude...

  3. #3

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Nisam dugo bio u bioskopu a i dok sam isao redovno uvijek je bio neko tu da ide sa mnom. Jednostavno posle bioskopa se uvijek islo na neko picence pa nema smisla da idem sam.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Obožavam da idem sama..

  5. #5

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Nemam taj obichaj, valjda chisto navika.. Prosto mi je prirodno da se film u bioskopu podeli sa nekim..

    Al ne znachi da nebih otishao..

  6. #6

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Ne desava mi se cesto, ali ponekad kada imam vremena ( a obicno je to popodne ) odem da pogledam neki film. Za vecernje projekcije uglavnom je tu neko drustvance, i ne vidim nikakav problem odlaska solo u bioskop. Pa bolje mi je to, nego da cekam nekoga ili dok se ja dogovorim... Ma smorim se ziva, pogotovo ako mi se neki film bas, bas gleda. A stav nekih ljudi da ako odes sam onda si asocijalan, smatram cistom gluposcu. Ako mi dodje, odem i super mi bude.
    "Bupu pi du pu !"

  7. #7

    11 Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    u bioskop volim da idem sa drustvom iz razloga sto volim poslije bioskopa da sjednemo negdje i komentarisemo isti. medjutim, ako od ekipe nitko nije zainteresiran za film, bez kompleksa odem sama.
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Pa u bioskop idem vrlo cesto, i do sada nikada nisam isao sam. Ja, naprosto imam zelju da sa nekim uz kokice i pice procaskam po koju scenu..

  9. #9

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Iskreno,sama jos nikad nisam bila u bioskopu
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Sta Bi Sama Radila U Bioskopu Nikada Do Sada I Neverujem Da Cu Ikada Otici Sama

  11. #11

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Uglavno idem sa cerkama,pogledamo koji film ima pa sta je nainteresnatnije to gledamo,kad vec ne mozemo da sacekamo da ima na cd,ili na netu pa onda kokice coca-cola,i buljimo u taj veliki ekran,posle ili kafica uz sladoled,ili hamburguesa,i tako divno prodje dan,ali sama bas ne volim,jer nema s kim da komentarisem,ali nemam problema da idem sama
    No me toques

  12. #12

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Jaiks!?! ...prosto jedva se setih kad sam bio u bioskopu -ima sigurno bar dve godine kako nisam tamo isao. Retko posecujem bioskope, ali kad idem, nikad ne idem sam.
    ...................

  13. #13

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    ни ја нисам давно ишао у биоскоп,а и кад идем то је обично нека ретроспектива,неки омаж и слично.
    а да ли сам ишао сам некад-па јесам,два или три пута.али то је било средином деведесетих.....
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  14. #14

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Ne idem u bioskop cesto, ali nekako se pogodi da uvek idem u drustvu! Medjutim, mislim da mi ne bi bio problem da odem sama... bolje to, nego da nekog moljakam, beskonacni dogovori, i sl.

  15. #15

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    da, kad mi merak da pogledam neki film......

    nije mi frka ili neshto slichno
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li idete na pecanje i gde?
    Autor Kunic u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 17:49
  2. Gde najcesce idete na more
    Autor Badza u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 29.12.2010, 08:46
  3. Idete li u muzeje?
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.11.2010, 18:08
  4. Zelena pijaca... idete li?
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 03.06.2010, 23:49
  5. Da li idete u Crkvu ?
    Autor bobby u forumu Religija
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 20.02.2009, 18:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •