Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate! - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39
  1. #16

    Odgovor: Problem sa uploadom slike

    zrnce kaže:

    znam esperaNto....tamo sam rodjeNa....
    Znala sam da ima još neko iz te države!

    Kosuth kaže:

    Dakle,pitanje:šta ti u prevodu znaci onaj zeleni tekst iznad Vuka Koji Hoda?
    Ne znam šta znači, al' i meni se sviđa pa sam prepisala

    Ma da ja učinim jedan split odavde kad si već zavoleo temu pa da nas preselim na chit -chat, a? To ti je samo malo niže dole. Rekla bih da smo savladali skrolovanje pa će nas ja maknem odavle sadE Iskusan si, naći ćeš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #17

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    A pre nepunih sat vremena sam na pokaznoj nastavi pojasnila detalje oko upload-a. Ja nemam platit'

  3. #18

    Odgovor: Problem sa uploadom slike

    Citat Kosuth kaže: Pogledaj poruku
    Kad nauciš da citaš IN MARGINIS,nije teško potrefiti IN MEDIAS RESS...
    lepo mi pajki...neprskana...
    Eto! Znala sam sam da ću umreti mlada i neiskusna kao jabuka zelena i Neprskana
    Dti kaže Najka nešto...ja bre jedva čekam dumrem od smeha...takvim kao ti e nek' si ti nama doš'o! Živ i zdrav bio! (ako kažem i prav ko zna kako ćeš da pročitaš )
    Elem, što se tiče dobrovoljaca, konkurs važi samo za jake momke i to one sa stilom Nemam sad vremena da ti objašnjavam šta je to niti da se bavim privatnim porukama...to je totalni out
    Jel imaš ti msn?

    E sad jedva čekam da mi odgovoriš!!!

  4. #19

    Odgovor: Problem sa uploadom slike

    kad vidoh naslov "niste smeli da pitate" skontam da cu odgovorim "pa najsladje je pitat' kad se ne sme pita [i to od jabuke]" kad ono vi josh razmeshtate namjeshtaj.. pa de malo shjed'ite i uzmite 'ladno Jelen pivo, ili neko drugo, veze nema

    negooo, DZiiii, deee malo onu policu nakosi, nije dobro kad stoji ravno onda ljudi stavljaju svashta na nju i josh ovEj da reknem, tamo malo gore desno u shredini ima nesh' sh'o mi nEje jasno.. 'el josh uvek vredi ono da objashnjavate bedastoce, ooovaj nejasnoce, a? a? a?


    eee, prosim lepo administratore i ove plavobojne, da poThitno dovedu neke prevodioce ovdI, jerbo ja sas selo ne razumem ove dijalekte iz drugiJeh pokrajina
    moomoo meee jooouu

  5. #20

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    A pre nepunih sat vremena sam na pokaznoj nastavi pojasnila detalje oko upload-a. Ja nemam platit'
    Dobro aj' sad neka bude kroz prste, al' sledeći put kartu da kupiš

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    kad vidoh naslov "niste smeli da pitate" skontam da cu odgovorim "pa najsladje je pitat' kad se ne sme pita [i to od jabuke]" kad ono vi josh razmeshtate namjeshtaj.. pa de malo shjed'ite i uzmite 'ladno Jelen pivo, ili neko drugo, veze nema
    Višnje nećemo ni da pominjemo
    Sedi i ti bre na jedan nameštaj, lapo lapo

    negooo, DZiiii, deee malo onu policu nakosi, nije dobro kad stoji ravno onda ljudi stavljaju svashta na nju i josh ovEj da reknem, tamo malo gore desno u shredini ima nesh' sh'o mi nEje jasno.. 'el josh uvek vredi ono da objashnjavate bedastoce, ooovaj nejasnoce, a? a? a?
    To bre nije polica, to mi romboid!
    Vredi, samo ti gukni

    eee, prosim lepo administratore i ove plavobojne, da poThitno dovedu neke prevodioce ovdI, jerbo ja sas selo ne razumem ove dijalekte iz drugiJeh pokrajina
    Preobuj se i kamufliraj i samo vičeš yes, yeees
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Citat SQUAW kaže:


    Preobuj se i kamufliraj i samo vičeš yes, yeees
    sunce mu poljubim znao sam da ima neke veze sa obucu

    moram bre da i ja nabacim koji novi par... dosadio i bogu i narodu vise u ovim istim cipalama... nabachim nove shuze, malo shpraham, malo hablam

    cek mora nesto i da se priupita ovdi
    a di ima prodavnica sa maskirajuce shuze

    nemoj samo zeno da mi ti po sovi stogodj saljes... izgubit ce se ko i obicno
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #22

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku

    nemoj samo zeno da mi ti po sovi stogodj saljes... izgubit ce se ko i obicno
    velish li ti to, 'medju redak, da nemash povjerenje u moja Sova, a? eeee, sad cesh tek vidish shta bum ti poslala
    moomoo meee jooouu

  8. #23

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Biće da je nešto lepo ... Malo, malo pa je tu...


    Šta ako kažem da ni ja nemam poverenje u tvoja Sova?
    Hoću li nestati?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #24

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Biće da je nešto lepo ... Malo, malo pa je tu...


    Šta ako kažem da ni ja nemam poverenje u tvoja Sova?
    Hoću li nestati?
    ...od tebe će biti dobra supa...

  10. #25

    Odgovor: Problem sa uploadom slike

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    imadem ja nekije' nejasnoca samo ne znadem 'el ovu pitanje upuceno ka mene bojimse da ak' ja krenem sas nejesnocama (bedestocama), ne bumo daleko doguramo dodushe, mozhda doguramo do Moravu, ne bi bilo zgoreg da se o'ladimo na ovu vrucinu
    ... mogu ja da ti razsjasnim neke nejasnoe oko kretanja u vazduhu
    letea motko bez leba
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #26

    14 Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...od tebe će biti dobra supa...

    Znam da si slab na moje godište
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #27

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Znam da si slab na moje godište
    ...maca ti je rekla...

  13. #28

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Jel mogu ja? Mogu ja? Ajde ja

    A zašto niko ne piše po ovoj temi

    ...iiijeee svima sve jasno bo'Te

  14. #29

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Jel mogu ja? Mogu ja? Ajde ja

    A zašto niko ne piše po ovoj temi

    ...iiijeee svima sve jasno bo'Te
    Pitaj me, recimo, kakvi su tamburaši u Ns-u?

    Ili već šta god ti padne na pamet.



  15. #30

    Odgovor: Za sve što ste oduvek želeli da znate o bilo čemu, a niste smeli da pitate!

    Ozna sve dozna

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Niste izabrani
    Autor paparazzo u forumu Ljubav
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 07.05.2012, 02:11
  2. Bilo je nezaboravno...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 26.10.2009, 00:05
  3. Odgovora: 174
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:31
  4. Šta biste sebi poželeli u 2009.godini?
    Autor vrsac14 u forumu Spomenar
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 06.01.2009, 00:57
  5. Mozda niste znali...
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.10.2007, 19:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •