Moj HEROJ
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Moj HEROJ

  1. #1

    07 Moj HEROJ

    Slučajno sam naleteo na sledeci link i bas mislim da su ljudi uspeli da spoje nesto pozitivno sa internetom :-)

    http://www.blic.co.yu/reportaza.php?id=48815

    www.mojheroj.com

  2. #2

    Odgovor: Moj HEROJ

    Jako dobra idejau vreme kada nasi klinci odrastaju uz kvazi idole u likovima isfoliranih sportista,nabedjenih pevaca,novokomponovanih biznismena ili politicara,lepo je videti ljude koji su oko nas,uzdrzane od medijske halabuke,cvrsto na zemlji,diriguju cudima svakog dana.
    Licno,moje postovanje zasluzuju svi oni koji u nekim nenormalnim i neljudskim uslovima unesu dozu normalnosti,osmeha,vedrog duha,pozitivnog i optimistickog pogleda.Jako je tesko biti samohrana majka,dete bez roditelja,nekog ekstremiteta ili cula...Heroji se ne radjaju vec nastaju radom,pozrtvovanjem,verom,ljubavlju...
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  3. #3

    Odgovor: Moj HEROJ

    i ja sam , sam svoj heroj

    Şalu na stranu ali naşe druştvo se jako izopailo
    zene izrazavaju najveu vrednost u plastinim invalidskim umecima po telu
    a muşkarci balave po toj plastici zategnutoj kozom koja samo şto ne pukne ...
    Nekad smo se palili na Jadranske susrete a da nas na exit
    ali posle gledanja tih susreta smo se oko zgrade jurcali i bavili sportom i navlaili k ...
    anapom a sada posle exita idu kui pijani oko 08.00 h
    sve je drukije i dobro je şto je tako
    ali sami sebi treba da budemo heroji şta sve prezivljavamo
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #4

    Odgovor: Moj HEROJ

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ali sami sebi treba da budemo heroji şta sve prezivljavamo

    Potpuno si u pravu

    Sistem vrednosti društva je totalno izmenjen, ponekad se čini da ga uopšte nema.
    Sve to vuče korene u porodici. Roditelji su ti koji treba deci da usade osećaj za dobro i loše.Samim tim će deca odrastati u ljude koji će znati da cene prave vrednosti.
    Nije loše imati svog 'heroja', samo što heroje treba tražiti među 'običnim' ljudima.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #5

    Odgovor: Moj HEROJ

    Žalosno je što se o ovakvim ljudima zna malo ili gotovo ništa... Nikako medijski ispraćeno herojsko delo malog čoveka, ali zato uz pompu propraćene sahrane kriminalaca i "narko bosova", svadbe pevaljki, tzv VIP kičerske zabave, i slična zbivanja od kojih se nekom normalcu utroba okreće...

    "Gest koji je Nemac Jozef Šulc učinio dvadesetog jula 1941. godine u Smederevskoj Palanci nije zabeležen u istoriji ratovanja. Odbio je da učestvuje u streljanju šumadijskih rodoljuba i svoje suprotstavljanje zločinu platio životom. Ubijen je od svojih sunarodnika i sahranjen zajedno sa srpskim mladićima u parku na Palanačkom kiseljaku."

    Da li je neko čuo za ovog Čoveka ( namerno pišem veliko Č)? I ako jeste, je li mu zapamtio ime? Sami smo krivi što pristajemo na to da nam javno mišljenje kreira žuta štampa... Imamo jako puno plemenitih ljudi na ovom našem malom prostoru čija su herojska dela zaboravljena poput letnje kiše... Šteta je što ne umemo svojoj deci, svim mladima, da pružimo ovakve uzore... Da ih hranimo plemenitošću, da podstičemo dobro u njima...

    Svaka čast forumašu koji je postavio ovu temu... Volela bih kada bih mogla nešto da pročitam o herojstvu ljudi koje neko od forumaša poznaje lično ili za nešto slično što se desilo u vašem okruženju... Treba pominjati takve ljude...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Slične teme

  1. Otac, prijatelj i heroj
    Autor ZOE u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.11.2007, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •