Vojvotkinja
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21

Tema: Vojvotkinja

  1. #1

    Vojvotkinja

    ewo Podgorichanko..za 5 dana skoro 250 postowa sa srecom...
    kutak za tebe

  2. #2

    Odgovor: Vojvotkinja

    a shto ce mi ovo?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #3

    Odgovor: Vojvotkinja

    pa swi imamo sto ti je

  4. #4

    Odgovor: Vojvotkinja

    al widi,diwim ti se odgoworima na forumu 'erotika i sex'

  5. #5

    Odgovor: Vojvotkinja

    i meni je vojvotkinja cool faca
    & underpaid......

  6. #6

    Odgovor: Vojvotkinja

    i ja cu ovdje da vi prospem nekoliko podgorichko - cetinjskih anegdota...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #7

    Odgovor: Vojvotkinja

    cestitam!!!

    i da napomenem, postala si iskusna forumdzija, mozes sebi izabrati proizvoljan naziv/titulu!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #8

    Odgovor: Vojvotkinja

    Radnja se desava za vrijeme mitinga DPS-a, neki glaveshina stoji za govornicom, mislim da je bio Balsha Brkovic (koji ima izuzetno promukao glas), i u sred govora pocne da kashljucka
    - khm khm, khhhhhm, kheem.
    Gledaju se ljudi, 'oce li ovaj prestajat'...
    U to, neko iz publike dovikuje
    - Okrenite ga pud Lovcena da ne krči
    ahahahahahahahahaaha


    bolesna priha za Cetinjanina narkomana koji je prodao porodichnu grobnicu. I zove ga kupac i kazhe:
    - E mi smo zavrsili sve, shto cemo s kostima?
    Cetinjanin:
    - A chujesh...kosti su gratis!' ahahahaahahahahah
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #9

    Odgovor: Vojvotkinja

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    a shto ce mi ovo?
    pa da ti drugi članovi čestitaju, lepe lyrikse, šarene sličice, video klipove...



    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    pa swi imamo sto ti je
    nije istina

    ... i da napomenem, postala si iskusna forumdzija, mozes sebi izabrati proizvoljan naziv/titulu!
    jap, ali tek kada bude imala više od 2 000 postova
    ili bar 500 repp bodova, i prodje 60 dana od registracije

  10. #10

    Odgovor: Vojvotkinja

    E, ovo vam je živa istina!

    Čovjek sa Cetinja je imao sina i 2 unuka...Za rođendan mu kupi sin mobilni i djedo presrećan, pola penzije je davao na vaučere i stalno je zivkao familiju...Kad je umro, snaha pita:
    "ocemo li telefon s njim, toliko ga je volio, nije se odvajao od njega?"
    i bi tako...Ali, unuk je uspio da ukrade karticu i vratio telefon u dzep pokojnika...Kad su se spremali za 3 jutro, stiže sinu poruka:
    "KAD KRENETE PUT CRKVE, DONESITE MI PUNJAČ, BATERIJA MI JE PRI KRAJU"


    Jednog tipa što ima spondilozu kičme, i glava mu je malo nakrivo tipa \ - zovu ga deset do šest.

    toplomjer zovu šanere zato što su prvi počeli da nose one male nesesere, pa ih stisnu ispod pazuha

    A na Cetinje ima jedna kuca u Donji Kraj zovu je T-com sve u mojoj kući. Čovjek drži kafanu, prodavnicu i kladionicu u kuću.


    Dobar mi je nadimak lika koji se stalno nosi u crveno i Žuto - PENTRAXIL!!! - ahahahahah
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #11

    Odgovor: Vojvotkinja



    za pet dana dobila sobu
    za još pet i dobiće stan

    nago, gde je kava, gde je čast?!

  12. #12

    Odgovor: Vojvotkinja

    e, poprichekacehs malo da te ugosti ova 'domacica'....
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #13

    Odgovor: Vojvotkinja

    ... ih što si ti neka



    pa kako ti nije žao
    gledaj kako samo tu ćami ćekajući

  14. #14

    Odgovor: Vojvotkinja

    a vala zbog te mašNJE bih i poginula, a ne kafu svarila..

    evo ti jedna priča, a propo pića za društvo u cošku

    Prije dvije godine ansambl pozorista moje drugarice putuje avonom JAT-a za Zagreb....smjestili se oni u avion, uzlećeli, atmosfera super, zezanje u avionu i stiže posluženje stjuardese sa pićem. Drugarica mi i još dvojica njenih kolega sjede neđe po sredini aviona. Na sjedištu ispred njih su jedan ljekar i dvije njene koleginice. E, sad ide najzanimljiviji dio - stjuardesa sipa sok od jabuke i krene da doda ovom ljekaru, medjutim , saplete se nekako i saspe mu sve u krilo...izvinjava se ona, dodaje mu krpu, počiste to što se moglo očistiti i sasušiti i ona nastavlja dalje..pita Nadu - moju drugaricu i ove kolege šta piju, Nada traži mineralnu vodu, a kolega do nje pokaže na sok od jabuke. Stjuardesa pita njega:
    - Je l' isto kao ovaj gospodin naprijed?
    On odgovara:
    - Ne, hvala, ja bi ' u čašu ako ikako može !
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #15

    Odgovor: Vojvotkinja

    Da sam muško...


    ...devojčice moja kada bih te stisla samo bi ti znala kako ti je



Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •