Veza na daljinu? - Strana 7

Prikaz rezultata glasanja: da li mogu da funkcionisu veze na daljinu?

Učesnika ankete do sada
100. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    40 40.00%
  • ne

    14 14.00%
  • tesko

    44 44.00%
  • ostali odgovori

    2 2.00%
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 114
  1. #91

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ne verujem u takve veze, ne mislim da su nemoguce, ali tu treba prvenstveno mnogo srece,tolerancije, snage, volje i svega ostalog sto uz to ide.
    I vere ...
    Bez ogromne kolicine poverenja takve veze nemaju buducnost.
    Lično nemam baš neko pozitivno iskustvo.Probala...poklekla
    ...ali ne mislim da je nemoguće,jer baš pre dve godine sam bila na svadbi kod jednog para koji je pet godina tako funkcionisao.Skidam im kapu
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #92

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Mislim da nema nekih striktnih pravila i garancija bilo koje vrste,u vezama uopšte,pa tako ni u vezama na daljinu. Imala sam jednu takvu vezu,bila je baš lepa i trajala neke tri i po godine... Kad malo bolje razmislim to mi je bila najduža veza...
    Don't tease me if you can't please me!

  3. #93

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Uz mnogo tolencije i poverenja kod oboje i iskrene topline da zraci na daljinu,sa puno davanja i uzimanja nema ni ljubavi,a ona onda moze da bude i na daljinu koja se samo meri u km duzine ali zato se oseca u cm blizine.
    Poruku je izmenio Goga, 05.06.2009 u 02:30 Razlog: tačka na kraju rečenice
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  4. #94

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat Orhideja_ kaže: Pogledaj poruku
    Uz mnogo tolencije i poverenja kod oboje i iskrene topline da zraci na daljinu,sa puno davanja i uzimanja nema ni ljubavi,a ona onda moze da bude i na daljinu koja se samo meri u km duzine ali zato se oseca u cm blizine_
    ...slazem se da "cm" blizina igra glavnu ulogu...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #95

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Cisto gubljenje vremena.Pre par godina upoznao sam jednu devojku tada sa Cheta e to je bilo ono 17 godina napaljivanje.I tako malo po malo poceli se priblizavati jedan drugom i trajalo par meseci.I ako sam pored tog provoda imao devojku,zeleo sam obe naravno.
    Rekao sam toj devojci koja zivi negde u blizini Subotice da se preseli u Vrsac ako hoce nesto ozbiljnije to sam joj rekao verovatno da bi se otarasio nje jer naravno koja bi htela da se preseli.Ali ona je to bukvalno shvatila i htela je doseliti se.Posle su joj kao druga opcija bila da studira Uciteljski fakultet ovde kod nas i tako da mi bude bliza.Ona je sad stvarno u Vrscu i studira jos ali smo prijatelji i danas se smejemo tim glupim idejama

  6. #96

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    U romantičnim romanima... I ja sam se dugo zanosila tom pričom sve dok nisam shvatila da stvarnost nešto sasvim drugo... Više ni ne vidim na daljinu, a kamoli da volim...
    Ne znam ja nista o ljubavnim romanima ali ja ne pricham o nechemu sto sam video,cuo ili procitao nego o vezi u kojoj sam vec dve ipo godine i veza nam je savrsena,ja sam presrecan i ona jos vise.
    Zasto je bitno da se dok smo u vezi svaki dan vidjamo ako smo oboje sigurni da cemo ziveti zajedno..
    Pitacu vas kad se uzmemo za dve-tri godine dal' veza na daljinu moze da usple..

  7. #97

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Kažu - Daljina za ljubav je kao vjetar za vatru - gasi malu, a rasplamti veliku

    Izvjesno vrijeme mislim da može da funkcioniše - ali to je zaista individualno.
    Ja sam previše realna da bi me nečiji glas i poruka činili ispunjenom duže vrijeme.
    Prihvatam svaku kritiku na ovo što sam napisala, ali Ja zaista volim da mi je tu.
    Toliko sam srećna što sam ga pronašla.
    Mrzim sebe što mi toliko nedostaje kada nije tu
    Tango je tuna misao koja se plee...

  8. #98

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Becar bi to ovako kazao:
    Ljubav na daljinu je kao i bezicni telefon na 1 km od baze

  9. #99

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat Sanjallica kaže: Pogledaj poruku
    Ma sve se moze ako se hoce, ako se dvoje vole onda se i trude oko te veze... Daljina otezava ali i cini susret sladjim...
    ...jos samo dve nedelje, samo dve...
    Slazem se

    jOs samo 3 nedelje ahhhh....

  10. #100

    Odgovor: Veza na daljinu?

    m'da.... ne zivimo u vremenu "orkanskih visova"
    neunistiva zlojebaba!

  11. #101

    Odgovor: Veza na daljinu?

    jos samo 6 nedelja!


    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #102

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Svaka situacija je individualna i specifična za sebe.

    Teško je... ali nije nemoguće.

    Ali samo ako iskreno volimo i vjerujemo da je to osoba našeg života.
    U protivnom... čemu?

    Ako ima ljubavi onda ima i smisla.

    Kad nestane ljubavi daljina postaje problem.

  13. #103

    Odgovor: Veza na daljinu?

    ...može imati problem samo ako neko od učesnika iste počne da "piše svoju bajku", tj. da idealizuje preko svake mere partnera (zato i bude ono "uživo..nije bilo to ono pravo"). Onaj par koji je realan, koji ne ode u krajnost mistifikacije ima mnogo veću šansu da opstane.
    I...JAKO je važna komunikacija, jer , realno, mnogo je veća šansa da dođe do nesporazuma (zbog ograničenja medija za komunikaciju).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #104

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Poricem sve sto sam rekao u vezi veze na daljinu..ja sam na tu glupost stavio sve..i sve izgubio..sada samo provodim dane kao zombi a noci kao vampir bez plena...ostala je samo velika mrlja ispred ociju koju nikad necu izbrisati..bol u grudima koji se ne moze izlechiti i veliko prostranstvo samoce koje se prostire na sve strane..gde god da se okrenem..samo ja..i praznina....

  15. #105

    Odgovor: Veza na daljinu?

    ja sam za stiskavac
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Što češći seks - to uspešnija veza?!
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:37
  2. Vrste veza
    Autor davorjanka u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 22:00
  3. Da li izvlačite pouke iz bivših veza?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:10
  4. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  5. Ima neka tajna veza!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •