Veza na daljinu?

Prikaz rezultata glasanja: da li mogu da funkcionisu veze na daljinu?

Učesnika ankete do sada
100. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    40 40.00%
  • ne

    14 14.00%
  • tesko

    44 44.00%
  • ostali odgovori

    2 2.00%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 114

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    05 Veza na daljinu?

    Svaka poruka koja mi stigne od decka je sledeceg sadrzaja: 'Ajde dolazi vec jednom,ne mogu vise da izdrzim bez tebe!Tako sam usamljen!...' Zajedno smo 4 meseca,ako se to moze tako nazvati,posto sam ja u inostranstvu,a on je u Jugi,i,uzasno mi mi nedostaje!Vidimo se svaka 2 meseca.Zato mi je sad palo na pamet pitanje:Sta mislite o vezama na daljinu?Da li to smatrate za preveliki pritisak,ili ste misljenja da ta velika,i dugotrajna,razdvojenost vredi,ako ste stvarno zaljubljeni?

  2. #2

    Odgovor: Veza na daljinu? Hmmmm...

    nema pravila - ljubav je to. iskreno, ne verujem u takve veze (ljubav preko zice i sl.), jos ako je neko manje vise ljubomoran.. male su sanse.. moje iskustvo je takvo

  3. #3

    Odgovor: Veza na daljinu? Hmmmm...

    Srecno ljudi s tim Ali ja stvarno neverujem u to
    Ja nebi izdrzao presiju toga da budem solo.

  4. #4

    Odgovor: Veza na daljinu? Hmmmm...

    Bas i ja sebi cesto postavim to pitanje, da ili ne? Hmmm?

    Od pre dva meseca otprilike, kako je moj momak dobio posao u Nemackoj, i ja imam vezu na daljinu. Cujemo se mi svaki dan (fala Bogu i kompjuterasima da su izmislili Skype ), imamo poverenje jedno u drugo, videli smo se dva puta od kako je otisao, ali ipak se bojim da ce razdaljina uticati na nas i da cemo se otudjiti i udaljiti. Ne znam

    Ja imam strpljenja, a i gomilu obaveza tako da meni u principu vreme brzo prolazi, a isto tako i njemu. Ali ponekad se zapitam, pa gde to vodi i da li ima buducnosti za nas?

    Sa druge strane, rano je razmislajti o nekom zajednickom zivotu jer je on tamo na novom poslu, u novoj sredini i tek se navikava. A opet ja ovde imam stalan posao... stvarno ne znam

    Jedino sto mogu da kazem da je tesko... jako...

  5. #5

    Odgovor: Veza na daljinu? Hmmmm...

    -Sticajem, pa i nisu bas, okolnosti, ja sam uvek bio taj koji je odlazio, al' zato uvek stavljao do znanja da "to" ne fercera i nema me:/puf. Bar sam uspevao da ostavim neka zadnja vrata otvorena(akujz zatreba da prenocim). Veza na daljinu? NE! Ko moze, (zaljubljeni) ako!

  6. #6

    Odgovor: Veza na daljinu? Hmmmm...

    Pa i ja sam 3 godine bila sa momkom koji zivi dole a ja u nemackoj...
    Bio je jako ljubomoran takoda smo se suvise svadjali,zbog gluposti!!!
    Uvek sam razmisljala sta mi to znaci ustvari sta mi vredi da imam tamo dole decka,meni nije trebala nikakva avantura,niukom slucaju ali volela sam ga,tako da sam mu uvek verovala(nisam trebala)!!!! Na kraju sam saznala da me je nekoliko puta varao i lagao,ali ja nisam mogla da pricam snjime,nije ni imalo tako velike svrhe jer je uvek govorio da to nije tacno sto sam ja cula,da me drugi samo lazu,valjda nije hteo da me povredi,ili se bojao da cu da raskinem snjim...
    Cesto puta sam i mislila da je samo samnom jer bih hteo da dodje za nemacku da zivi,tako da bih kraj mene to i mogao da ucini,ali ja ni nisam pomislila na to,nikada nisam mogla sebi da predstavim kako je to ziveti snekim svoji ceo zivot,ipak sam ja jos i "mala"
    Daljina nas je jako otudjila i udaljila,tako da sam raskinula....^
    I mislim da mi je to bila prava odluka...

    Kisigirl...a sta ces ti sada sa tvojim deckom,jeli ces ostati snjime u vezi,ili kako napredujes?!

    Pozdravljam vas

  7. #7

    Odgovor: Veza na daljinu? Hmmmm...

    Dali jos iko iole veruje da ljubav ali ona prava postoji ,ljubavi postoje nije da ih nema,ima ih i to svakakvih ali one prave kao sto smo gledali,slusali,ne.Ne vise ljudska sujeta je zauvek sahranila na groblju zaborava. Sta nam je ostalo,ostala su nam kratka zadovoljstva koja koristimo kao utehu za izgubljenim ili neostvarenim ljubavima!I TAKO JE OD ADAMA I EVE.A veze kako na daljinu tako i one blize su odrzive dotle dok neko nepomisli da ga onaj j... u zrav mozak!Bilo bi to ukratko o tome................KO SE NIJE UVERIO UVERICE SE KAD TAD?

  8. #8

    14 Odgovor: Veza na daljinu? Hmmmm...

    To mu nekako dodje KRESEM MICU KROZ TELEFONSKU ZICU e jes mi to neka ljubav...

  9. #9

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ljubav je cudna stvar.
    Veza na daljinu moze funkcionisati ali uz dosta truda,poverenja i iskrenosti.

  10. #10

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Samo slobodno zaplovi i
    nacices me.

  11. #11

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Kod mene za sada funkcioniše,jer se manje-više ipak vidimo jednom u nedelju dana.Najduže da se nismo videli je 20 dana,to je sad i moram da izdržim još koji dan!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  12. #12

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ja ti kazem napred,ako sad stanes neces nikad saznati sta bi se dogodilo,tesko je ali moze da bude vrlo lepo,nemoj biti tuzna uvek rastani sa osmehom i srecna,tako vam ce biti lakse,i znaj da je sve moguce
    No me toques

  13. #13

    daleko od ociju daleko od...

    da li mogu da funkcionisu veze na daljinu?

  14. #14

    Odgovor: daleko od ociju daleko od...

    Milsim da mogu, ali ne mogu biti ozbiljne. Sto je lose jer se nikad dovoljno ne upoznate, a dobro jer se ne prekidaju zog toga sto ste se nekog zasitili.

  15. #15

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Moze da uspe naravno ako je ljubav dovoljno jaka ali malo je takvih veza koje opstaju...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Što češći seks - to uspešnija veza?!
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:37
  2. Vrste veza
    Autor davorjanka u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 22:00
  3. Da li izvlačite pouke iz bivših veza?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:10
  4. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  5. Ima neka tajna veza!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •