O ne!!! Opet sam zaboravio/la!!!
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    04 O ne!!! Opet sam zaboravio/la!!!

    Koliko cesto vam se desi da zaboravljate?Kljuceve,novcanik... Slucajeva je mnogo...

  2. #2

    Odgovor: O ne!!!Opet sam zaboravio/la!!!

    Desava mi se nekoliko puta dnevno Pocetni stadijum skleroze Mada, cesce mi se desava da nesto zaboravim da uradim/pripremim, nego da zaboravim nesto da ponesem... mada ima i jednog i drugog Ne vredi ni zapisivanje
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: O ne!!!Opet sam zaboravio/la!!!

    pocela sam da zapisujem, bukvalno sve. , desava se da i zaboravim gde sam stavila podsetnik obavezno zaboravljam mobilni telefon

  4. #4

    Odgovor: O ne!!! Opet sam zaboravio/la!!!

    Priča se da nije strašno imati tripove tipa-da li sam isključila rernu, zaključala vrata...zaboravljati predmete poput ključa, mobilnog, olovke...što mi se često dešava.

    Za zabrinutost je varijanta buljenja u gorepomenute bez blage predstave čemu oni služe ( a uz to i ne rade).

  5. #5

    11 Odgovor: O ne!!! Opet sam zaboravio/la!!!

    mobilniiii , uz nadu da me bas tada nitko nece zvati...
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: O ne!!!Opet sam zaboravio/la!!!

    Citat Meggy kaže:
    Pocetni stadijum skleroze
    Kod mene je taj stadijum odmakao izgleda ja zaboravim i šlic da zakopčam čooooooovečeeeeee. Dovoljno je da dok nešto radim misli samo malo odlutaju (što se redovno dešava ), i onda ne znam ni šta sam htela ni gde sam pošla ni da l' sam došla totalna krečana. I ja sam počela da zapisujem, i živeli svi samolepljivi papirići (zvani memo ) po mom frižideru, kompjuteru, a neki se nekad nađu i u kupatilu


    Ona koja... vetar:
    Priča se da nije strašno imati tripove tipa-da li sam isključila rernu, zaključala vrata...zaboravljati predmete poput ključa, mobilnog, olovke...što mi se često dešava.
    E pošto sam jednom zamalo upalila dvoje dece nekom ostavljenom peglom, za ovakve stvari imam sledeći recepAt, može da posluži, kod mene fercera! Uvek naglas kažem dok gasim rernu "Ugasila sam rernu", "Zaključala sam vrata" itd, i onda mi nekako ostane u glavi to izgovoreno i kad napustim kuću, nemam tih tripova "da li je ovo ili ono " Naravno, na frižideru stoji memo "proveri sve pre nego izađeš iz kuće"

    Za zabrinutost je varijanta buljenja u gorepomenute bez blage predstave čemu oni služe ( a uz to i ne rade).
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: O ne!!!Opet sam zaboravio/la!!!

    zasto da razmisljam dal' sam nesto zaboravila napisem, kad jednostavno mogu da citiram moje drugo JA


    Citat moje drugo JA kaže:
    Dovoljno je da dok nešto radim misli samo malo odlutaju (što se redovno dešava ), i onda ne znam ni šta sam htela ni gde sam pošla ni da l' sam došla totalna krečana.
    upravo ovo.. cim misli odlutaju, odlutam i ja sama, ni ne znam kud.. probala i ja sa tim ljepljivim papiricima.. ali nema vajde.. redovito se odlepe, padnu i zagube se.. a sto se tice moje organiziranosti stola, taj je vechno pod papirima, za divno cudo, onda tacno znam gde je koji papirus vecita enigma za moju majku, kojoj to nikad nije bilo jasno.. ono hrpa papira, a ja tacno znam gde je koji
    obicno zaboravljam nesto da uradim.. pogotovo ako je to rano ujutro isto tako zaboravljam da uradim stvari koje mi se kazu za vreme dok radim bilo sta drugo kad nesto radim, totalno se iskljucim, i ne pamtim sta mi se kaze, iako potvrdjujem sa 'da' ili 'uradicu' no srecom ljudi brzo uce pa sad prvo provere dal ih slusam

  8. #8

    Odgovor: O ne!!!Opet sam zaboravio/la!!!

    Paaaaaaa,sve cesce zaboravljam.Bukvalno sve.Pardon,sve sem cigareta .Pokusavam i ja sa papiricima koji trebaju da posluze kao podsetnici ali mi bas i ne ide .Mozda to stvarno ide sa godinama...
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Odgovor: O ne!!!Opet sam zaboravio/la!!!

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Paaaaaaa,sve cesce zaboravljam.Bukvalno sve.Pardon,sve sem cigareta .Pokusavam i ja sa papiricima koji trebaju da posluze kao podsetnici ali mi bas i ne ide .Mozda to stvarno ide sa godinama...
    Vidi, imam resenje, pisi poruke na pljuge A i nisu ti jos godine za zaboravljanje
    Fizicka aktivnost razvija nove i regenerise nervne celije u starosti! link
    A evo i jedan sooky link za one sto vole Borgove

    Uglavnom nisam zaboravan.
    Ja pocnem da zaboravljam cim sastavim spisak! Onda od toliko stvari uvek nesto zaboravim. Zaboravljam kada se udubim u nesto, pa automatski radim neke stvari. Kao kad sam ostavio daljinski u frizider . Zaboravljam sitne stvari, dok one, meni najbitnije, ne zaboravljam.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  10. #10

    Odgovor: O ne!!! Opet sam zaboravio/la!!!

    Ako nesto umem da zaboravim to je mobilni i kao po pravilu bas tada me svi traze,zovu,salju poruke

    Trudim se da se to ne desava cesto,ali znajte da to nije do mene,ne,ne,ne,nisam ja kriva sto cesto promenim tasnu
    Lako cu,ako je do mene.........

  11. #11

    Odgovor: O ne!!!Opet sam zaboravio/la!!!

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Kao kad sam ostavio daljinski u frizider
    Pa, ja to redovno radim! Ili pričam telefonom, pa mehanički rastrebljujem ili pričam sa nekim od ukućana ili jednostavno nešto razmišljam pa sam odsutna. Znači nosim tek načet tetrapak mleka i prljav tanjir, tetrapak ostavim u sudoperu a prljav tanjir u frižider i tako redom sve ostalo. Dobro je pa mi dete poraslo pre ove skleroze, pa nije doživeo da ga recimo gurnem u rernu umesto u krevetac
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    02 Odgovor: O ne!!!Opet sam zaboravio/la!!!

    Redovno mi se dešava da zaboravim da odenesem ili pošaljem tati radnu knjižicu koja bi, je l' trebalo da se overi (a ''drug član'' sam već 10 godina - možda dobijem neki sat za jubilej)... Tako da nastaje opšta panika na konto jedne od retkih stvari oko koje sam zaista neodgovorna - pitam se čemu radna knjižica služi, a još i ne radi - m...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #13

    Odgovor: O ne!!! Opet sam zaboravio/la!!!

    U poslednje vreme svima govorim, nema problema al podseti me ujutru. U radnji redovno zaboravim da kupim nešto. Tako ti je kad imaš sto čuda u glavi, a i pored.

  14. #14

    Odgovor: O ne!!! Opet sam zaboravio/la!!!

    To nam se desava redovno,to su sasvim normalne stvari,meni se desilo da sam izasla na ulicu i pojma nisam imala kuda treba da idem,ili da radim ili da idem po cerku,ili u kupovinu,jos gore kad sam radila na dva radna mesta,sednem u kola i ne znam kuda cu,ali kad treba nesto vazno da se setim napisem na kutiju cigaru,to nikad ne zaboravim
    No me toques

  15. #15

    Odgovor: O ne!!! Opet sam zaboravio/la!!!

    Ja redovno zaboravljam da se javim mami..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hej, salaši opet ću vam doći
    Autor Mish u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 18.11.2013, 23:06
  2. Sigurno ću opet uraditi...
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 205
    Poslednja poruka: 24.08.2010, 23:59
  3. KriLe opet u akciji
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2010, 19:22
  4. Madjarski fashisti opet u Subotici
    Autor miloca u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.04.2008, 14:34
  5. Da li smo opet poceli da zaboravljamo ?
    Autor Bishop u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 26.05.2007, 23:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •