Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno? - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 66 od ukupno 66
  1. #61

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Ja sam i rekla "moze" i to se podrazumevalo da moze u dve osobe....A na taj deo sam dodala "neko moze i u 5"....
    Misllim da je smisao jasan u onome sto sam htela reci
    A druga stvar.....nadovezala sam se i na "voleti nekog", a biti plus zaljubljen, omadjijan nekom drugom osobom...I tu sam napravila razliku...Nije isto biti zaljubljen u dve osobe.... i voleti jednu i biti zaljubljen u drugu osobu...
    Iz iskustva znam kako takvi ljudi mogu napraviti gresku....posto je odluka o tome "koga voleti" zapravo vec napravljena...Ne pricam iz sopstvenog iskustva, to jos nisam dozivela...
    Mnogo ljudi je dozivelo da prevari izabranika svog srca, zbog "lude" glave....
    Na to sam ja mislila...

    Mozda sam malo skrenula sa teme, ali mislim da nisam...Samo sam malo prosirila misao...

  2. #62

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Zaljubljenost je zanesenost, ona nema dubinu....ali je osecaj prelep i zato nas odvuce i volimo kad smo zaljubljeni....Ipak, biti zaljubljen u dve osobe i iskoristiti to za selekciju koja je od njih bolja, mislim da nije ispravno....ili bolje reci "nije fer"...
    To je jako sebicno..Nisu ljudi igracke pa da olako odbacimo onu koja nam se manje svidja...Kao kad ti roditelj kaze "Izaberi jednu igracku, ne mogu ti obe kupiti"...Igracka ipak nema dusu...
    I kad kazem da je taj postupak sebican, mislim na to da ipak treba biti sa obe osobe u vezi kako bi mogli da odlucimo koja nam vise pase....A biti u paralelnim vezama naravno da nije lepo....i jeste jako sebican postupak...

    Ne znam zasto je mirna bila ironicna prema meni u recima "bas mi je drago zbog tebe" i "samo pazljivo prati", kad ja njene postove niti sam kritikovala, niti ih na bilo koji nacin dodirnula u svoja dva prethodna posta...Evo, sad kazem svoje misljenje u vezi njenih reci koje se bave odlukom sa kim ostati....To je moje misljenje
    I zao mi je sto nije pazljivo procitala ono sto sam napisala, pa moram da se bavim objasnjavanjem....Ili mozda nisam morala? Ko razume, shvatice...

    Sve u svemu, odgovor koji sam ja dala na pitanje kojom se ova tema bavi je "moze", a kako i zasto i za sta ce neko upotrebiti tu svoju dupliranost....to i nije vazno....(da ne bi skretali sa teme jel? )...Bas je glupo prosirivati komunikaciju ....

  3. #63

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    ....jeste !
    Jedna je Vaš partner...a druga ste vi !
    "Ko ne voli sebe, ne voli ni druge" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #64

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Znas kako ja ne verujem tamo nekim covama dok se ja licno ne uverim.
    A uverila sam se u sledece....Kad se zaljubim posle toga dodje i volim.
    Tako da su nijanse u pitanju i redosled.

    Ne mogu biti zaljubljena u dve osobe.
    kako to radi??
    Pusti ti Denisa De Rougemonta ... i nisam ja "tamo neki čova", ja sam bre ČiČa koji zna šta priča!

    Elem,meni zaljubljenost uopšte ne podrazumeva prelazak u ljubav. Mslm.. možda je kvaka u tome da pod pojmom zaljubljenost ne podrazumevamo - isto osećanje.
    Ajde da izbanalizujem skroznaskroz.
    Zaljubljenost je poput perioda u kome sagledavaš neki "proizvod". Gledaš (reClame), slušaš (EPP), upijaš sve informacije, uživaš u čarima kompletnog pratećeg market(H)inga.
    Ko kaže da je finale TOG perioda - obavezna i nepobitna odluka o "kupovini BAŠ TOG proizvoda".

    "Kupovina" je već čin ljubavi. Tj srce (ili šta već) se - opredelilo i odredilo. I tu (bi trebalo da) nema "mrdanja".

    Ja to tako ("kupujem") ... a ti kako oćeš.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #65

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Ako drugog bolish,teshko da prvog volish...Ne teshko,nego nikako...Zato ja izbegavam takve,koje nisu "emotivno oslobodjene"...A to im se vidi u ochima,pokretima,ponashanju...Ako znash da vidish...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #66

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Kod nekih je moguce, jebiga
    Neki su, kao, zaljubljeni. Onda dodje neka druga osoba koja ih "ocara", pa onda ta zaljubljeost bude sveprisutna na dva fronta. Neki to zovu i sedenje na dve stolice.
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Voleti i biti zaljubljen
    Autor Sunny u forumu Ljubav
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.06.2011, 21:12
  2. Leteci automobili??? Moguce???
    Autor Fraga u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.01.2008, 13:45
  3. Da li je moguce u bestezinskom stanju?
    Autor game_enginer u forumu Astronomija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 18.07.2006, 14:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •