Tecni puder ili puder u prahu - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
  1. #31

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Imam svetao ten.
    Preko leta kad pocrnim, puder uopste ne koristim, tad majka priroda odradi svoje

    Zimi koristim,em imam crnu kosu, em su mi oci plave, pa kad mi ten zabeli, sama sebi izgledam kao avetinja.

    Max factor, tecni puder, koristim vec godinama i ne odustajem.

  2. #32

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Mijenjala...ali se uvijek vratim Nivea Visage toniranoj kremi, i to bronzanoj. Poprilično sam blijeda...i ako kao što Bella kaže, u mjesecima kada mi Sunce nije blagonaklono, izgledam . U prahu nikada ne koristim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #33

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Za Nivea Visage toniranu kremu sam cula sve same pohvale, cak sam je i stavila na sebe par puta. Mogu samo da kazem da je odlicna jedina mana je da pocinje da masti kostu posle nekog vremena nosenja, valjda zato sto je puder + krema
    LM, pre godinu dana sam presla na Golden Rose puder, neka tamna varijanta i samo reci hvale imam. Generalno, nisam jos nijednom pogresila u odabiru pudera iako bas jako moram da pazim, jer mi je koza dibidus osetljiva na sve i svasta.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #34

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Ja ne znam koliko ste vi svetle...kada sam ja bila namazala Niveinu toniranu onu svetliju kremu...i izgledala kao indijanac
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #35

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne znam koliko ste vi svetle...kada sam ja bila namazala Niveinu toniranu onu svetliju kremu...i izgledala kao indijanac


    Ja sam totalno blijeda...osim kada osunčam lice...i koristim bronzu, kao što sam već spomenula...i sasvim mi odgovara.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #36

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Najlepsa je ona devojka i zena koja to ne stavlja na lice jer nema potrebe.Bog mi je zato moju Gagu poslao sa neba.Hvala mu

  7. #37

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    E ako si nam rekao

    p.s. Mnogo ti znas sta ona stavlja ili ne
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #38

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Max Factor Lasting Performance
    U nedostatku njega preporucujem Artdeco
    preko moze puder u prahu, ali i ne mora
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •