Tecni puder ili puder u prahu - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 38
  1. #16

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Puder u prahu!

    Tecni puder mi deluje mnogo sumnjivije, upitao bi se odmah za kolicinu masti koju sadrzi, pH vrednost i mnogo toga...

    A obican puder, pa to je pravi powder!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    ...
    a sledeći koji budem kupila biće Vichy normaderm, čula i probala da je odličan upravo za mešovitu kožu.
    Pročitala sam ovde,našla u parfimeriji i kupila danas taj Vichy-jev, Norma Teint,tamnu nijansu,45gold(texture sebum-proof).Postoje još tri svetlije.
    Meni je kao normalna koža,ali tačno znam u kojim periodima mi ne legne na kožu puder kako želim,pa da probam i ovaj.
    Ostatak meseca koristim Astor tečne pudere-tri nijanse ,pa nekad i kombinujem:svetlu,tamnu i skoro neprimetno svetlucavu,za noć.Oni su mi najbolji,a mrzi me da ih jurcam po gradu,pa "naručim" dva puta godišnje i mackam se sa uživanjem.
    Probala sam sve one iz kampanja"ne skida se 24 časa"(mada ne znam ko ih koristi čitav dan,al` hajde) i kao i takvi karmini,ne odgovara mi jer isušuje kožu,pa se peruta ili se usne ljušte(oni max faktorovi,lipfinity,sa sjajem u drugom pakovanju,na primer).
    A u Knez Danilovoj je jedno strano predstavništvo neke meni nepoznate kozm.kuće(linije),pa imaju i deo za maloprodaju i tu se častim toniranom kremom koja savršeno pokriva podočnjake.Skupa k`o đavo,ali kada hoću da sebi budem lepa,namackam čitavo lice njom i ...ne mogu da verujem da sam to ja.

  3. #18

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    A u Knez Danilovoj je jedno strano predstavništvo neke meni nepoznate kozm.kuće(linije),pa imaju i deo za maloprodaju i tu se častim toniranom kremom koja savršeno pokriva podočnjake.Skupa k`o đavo,ali kada hoću da sebi budem lepa,namackam čitavo lice njom i ...ne mogu da verujem da sam to ja.
    Zvuči zanimljivo...
    Mogla bi da turiš adresu te firme pa da je obidjemo kad budemo pri parama
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #19

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Hoću,ali na pp(moram samo da vidim koji je broj).Ako ostavim javno,štampam primerak posta,nosim im i tražim kartu počasnog člana sa svim povlasticama

    A za skidanje istog sam uzela 2 in 1,Neutrogena mask-wash(just 5min! ).Odoh da ga probam.zZzZz

  5. #20

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    I svaki put se primim kad odgledam reklamu! Jel ima neka da je koristila ovo i valja li čemu?

    http://www.tvshop-direct.tv/True-Cover-25-41-prod.htm
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I svaki put se primim kad odgledam reklamu! Jel ima neka da je koristila ovo i valja li čemu?
    ..nisam koristila ali iz priloženog mi se čini da je najveći štos u poslednjoj stavci specijalne ponude


    ...koristim korektor u stiku i puder u prahu ali vrlo retko...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #22

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Cure moje..

    Ja ne koristim puder, iako si znam napraviti crvenilo na ličeku, naravno mojih prstića djelo..

    Nekako me puder nije nikada privlačio.

    Što bi bilo da ga ne koristite? Jel' vam nužno potreban? Zašto ga koristite?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #23

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Koristim tecni puder(Orifllame adaptivni)jer mi je lice jako osetljivo na vetar i moram da ga zastitim.Uglavnom samo kad idem na posao ili za neke druge situacije kad zelim da prikrijem sitne nedostatke.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  9. #24

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Što bi bilo da ga ne koristite?
    Ne smem ni da pomislim, nešto strašno.

    Šalim se, ovaaaaajjjjjjjjjj ja baš volim da se šminkam, zato ga koristim nije mi nešto nužno potreban, negujem lice. Ponekad imam podočnjake pa volim da prikrijem, da ujednačim boju i taakoooo... A i lepo mi da se gledim tad i sama se sebi divim narcissampaštaakosamnarcissampašta
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #25

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I svaki put se primim kad odgledam reklamu! Jel ima neka da je koristila ovo i valja li čemu?
    jaooo brrrrate u toj se reklami kao pojavljuje neka Americka Miss Universe, doduse, sad vec u godinama, ali ona kao preporucuje jer fercera.. i kad skine puder, ono ispod fleka velicine Aljaske.. pa kad Miss kaze da pokriva
    sreca pa nemam sta veliko da skrivam, dovoljan mi je i obican puder kad kazem obican, mislim an tecni a i svakako su mi puder i maskara u poslednje vreme jedian sminka
    a i volim da ga stavim, osecam se lepo sa njim
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Tecni Puder........mada Najvise Koristim Sjaj Za Lice Iz Visions Peach Perfest Skin Glow......

  12. #27

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Koristila tecni, ali vise ne. Ponekad se namackam niveinom toniranom kremom, ali i to se desi jednom u 3 meseca.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #28

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Koristim i jedan i drugi...

    Tecni poslednje 3 godine Lancome teint idole ultra, uopste se ne oseti na licu a prekriva savrseno nedostatke ( u mom slucaju pegice). Do tada sam isprobala sve i svasta...od Loreala, Max Factora, Maybelline, Avon pa do Clinique, Estee Lauder, Chanel, Clarins, Helena Rubinstein...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #29

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    nikada u zzivotu nisam stavila puder na sebe

  15. #30

    Odgovor: Tecni puder ili puder u prahu

    Koristim techni-loreal infallible i bash sam zadovoljna njim,godinama ga ne menjam..ne volim da se shminkam-samo stavim puder i maskaru i to mi je full,tako da sam u neku ruku zavisna od pudera..nekad se osecam kao gola bez njega
    imam problem za svako reshenje

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •