Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 12
Strana 12 od 83 PrvaPrva ... 210111213142262 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 1233
  1. #166

    Odgovor: Cinema club

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ken Watanabe

    Stavljen na skidanje i odgledan ASAP
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #167

    Odgovor: Cinema club

    Veceras pogledah film - Next. Nista posebno, ako tako mogu da kazem. Film jeste zabavan (naucno-fantasticna akcija).
    Iznenadih se negdje u sred filma kad ugledah Sergeja Trifunovica. Pojavljuje se jedno par minuta sve ukupno sa 2 proste recenice i to jedna je recena na srpskom jeziku.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #168

    Odgovor: Cinema club



    Miss Potter (2006)

    Ja gledala Miss Potter. Nežan i kulturan, film koji ima onaj kraj gde se ništa neće desiti na kraju, po istinitoj priči o Beatrix Potter, lep, ali možda će nekom biti dosadan. Meni se dopao. I animacija je u ovu englesku klasiku uklopljena odlično
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #169

    Odgovor: Cinema club

    "Ostrvo" od Pavla Lungina
    Fenomenalan fim. Gledao ga od pre mesec dana 3 puta. Nesto tako do sad nisam video. (Savet: strpite se prvih 10-15 minuta).
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  5. #170

    Odgovor: Cinema club



    Pathfinder (2007)

    Konačno dočekah i odgledah ali to verovatno samo meni nešto znači Film ima jako malo dijaloga (možda bi bilo bolje da uopšte nema dijaloga ), musav je poprilično i mračan, fight je takav da nekad ne znate ni šta se dešava i verovatno nećete ni znati zašto ste ga pogledali. Film jeste za veće platno, ali bi vam bilo žao para verovatno Kako god, meni se sviđaju takve vizuelne priče, pa ako tu još ubaciš Indijance, ja ga gledam kakvo god sranje bio

    Film koji na jedno uvo uđe, na drugo izađe.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #171

    Odgovor: Cinema club

    O Pathfinderu potvrdjujem sve shto kazze gospoDZa iznad i da dodam da mi se u filmu "najbolje svidela" stripovshtina, tj stripovska grafika i kadrovi. Otprilike to bi bilo to. Reciklirana pricha o junaku osvetniku smeshtena u milje legende o indijancima i vikinzima.

  7. #172

    Odgovor: Cinema club

    odgledah "jesen stizhe dunjo moja" ... ok, moglo je to i bolje.. ali me zanima shto nisu nashli glumce sa vojvodjanskim naglaskom?
    moomoo meee jooouu

  8. #173

    Odgovor: Cinema club



    Mr Brooks (2007)


    Odgledala. Jedna Doktor Džekil i Mister Hajd priča, u kojoj mi se alter ego izuzetno dopada kako je napravljen i odglumljen, a ovo ostalo mi malo mršavo nešto, ne mislim na glumu. U priči o serijskim ubicama volim više ozbiljne serijske ubice, tj one koji deluju ozbiljno kao Lektor, Bates, John Doe (Spacey u 7)... but that's just me. A Kevin mi je kao muška Džulija Roberts, pa mi zato malo možda mlako.

    The story follows a man with a murderous alter ego. Moore will play a tough detective whose devotion to her craft catches the attention and respect of the serial killer she is hunting, which leads to a symbiotic relationship.
    Film o friku kojem je glavna kazna što zna da mu je i dete takvo, i murijašicom koja je frik za sebe.

    Nije loš.
    Poruku je izmenio SQUAW, 29.07.2007 u 10:28
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #174

    Odgovor: Cinema club

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Letters from Iwo Jima

    Klint Istvud (Clint Eastwood) je napravio jos jedan odlican film. Nisam shvatila kako je brzo proslo 2 i po sata filma.
    zar traje 2 i po sata... meni je proslo ko 5 minuta... nemam sta dodati an irkine reci... film je jednom rijecju odlican

    a odgledah i "The Last King of Scotland"... u jednom dahu bukvalno... kao i obicno necu da vam odajem detalje filma, al cu vam samo reci da je usao u mojih top 5
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #175

    Odgovor: Cinema club




    Pirates of silicon valley


    Odlican film iz 1999. godine. Film o Steve Jobs-u (glavnom coveku Apple-a) i Bill Gates-u (glavni covek Microsoft-a). Kako su poceli, kako su se upoznali i kakvi su ljudi....

  11. #176

    Odgovor: Cinema club



    Dead silence (2007)

    AAaaaAAAIIiiiiii šta mi je ovo trebalo joj što ja ne volim klovnove i tako te lutke klovnovske, te trbuhozborce n shit
    Pravio lik koji je pravio Saw.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #177

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    AAaaaAAAIIiiiiii šta mi je ovo trebalo joj što ja ne volim klovnove i tako te lutke klovnovske, te trbuhozborce n shit
    Pravio lik koji je pravio Saw.
    Sigurno je film Jel nov?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #178

    Odgovor: Cinema club

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Sigurno je film Jel nov?
    Mislim da je mart, april ove godine Znaš šta, nekom može da bude smešan, zavisi kako sedneš da gledaš, ali film te lepo vozi, ima neku avetinjsku priču o Mary Shaw koja nije imala dece pa su joj te sve lutke bila deca, a kraj mi uopšte nije bio predvidljiv. Ali uopšte Neko možda ne voli horore, ili ih smatra dečijim, i jes' ga meni moje dete preporučilo, ali ne žalim vreme provedeno uz ovaj film. Na stranu to što imam zent od klovnova nevezano za film
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #179

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je mart, april ove godine Znaš šta, nekom može da bude smešan, zavisi kako sedneš da gledaš, ali film te lepo vozi, ima neku avetinjsku priču o Mary Shaw koja nije imala dece pa su joj te sve lutke bila deca, a kraj mi uopšte nije bio predvidljiv. Ali uopšte Neko možda ne voli horore, ili ih smatra dečijim, i jes' ga meni moje dete preporučilo, ali ne žalim vreme provedeno uz ovaj film. Na stranu to što imam zent od klovnova nevezano za film
    Moracu ga pogledati,obozavam horore,jos ako ga je pravio lik koji je napravio Saw 100% je
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #180

    Odgovor: Cinema club



    The last King of Scotland (2006)

    Odgledala. Dobar film, ali mislim da je moglo bolje Siromašno uživljavanje u folklor i u sam Aminov lik, koji je, kao i lik svakog diktatora, interesantan. Whitaker, kao i uvek, za deset koliko je taj čovek magičan, maestralan i energičan. Odličan izbor za tu ulogu, odličan.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 12 od 83 PrvaPrva ... 210111213142262 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •