Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 16
Strana 16 od 83 PrvaPrva ... 614151617182666 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 1233
  1. #226

    Odgovor: Cinema club

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    gledala sinoc Amores Perros znachi vrh vrh vrh!!! DZi pod OBAVEZNO da ga pogledash znachi boli glava radnja
    E ako je vrh brate vrh vrh znači vrh extra extra, ću pogledam

    DZi, kad si pre odgledala Klimta? kazhesh ne valja? ae cu ga odgledam pa ti javim majne mishljenje
    Pa, sam ti rekla onomad na nekoj temi da mi stiže za par dana? Odgledaj, pa napiši baš, ako preživiš

    A sada, TANANANAAAAAAAA - još jedan na koji sam ja potrošila svoj život, a nadam se da vi nećete (al' me zaređalo bokte sa ovim sranjima):



    The Riddle (2007)

    Zagonetka Zagonetka je ko im dade pare da snime uopšte ovakvo sranje Eto, to je najzagonetnije. Scenario očajan, gluma još očajnija, onaj Vini Džons i ovako ne zna da glumi, aj' primio se posle Dve čađave dvocevke - tu mu uspelo - ovo je tragedija. Boring na kvadrat. Dont vejst jor tajm on dis uan.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #227

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    E ako je vrh brate vrh vrh znači vrh extra extra, ću pogledam
    ma bruka brate koliko je vrh vrh ekstra ekstra


    Pa, sam ti rekla onomad na nekoj temi da mi stiže za par dana? Odgledaj, pa napiši baš, ako preživiš
    pa da, secam se da si rekla.. shto bi znachilo da je dosh'o u bioskop, shto bi dalje znachilo da nisam u toku, shto bi dalje ukazalo da bi trebala da odem da ga pogledam
    moomoo meee jooouu

  3. #228

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Da se i ja nadovezem na Skvojkinu listu shit filmova... po obicaju sve gledam sa minimlanim zakasnjenjem od jedno mjesec dana... no ponekad je dobro i e pogledati pojedine filmove... aliiiii ovaj put nisam bio sam... naime, odcunjam do irki i pipka i odlucimo da gledamo neki filmcic... posto niko nije gledao Pirate sa Kariba 3 jednoglasno usvojimo da gledamo bas njih
    ala smora od filma... jest da sam prespavao dobar dio al ono sto sam vidio je blago receno bilo smor na kub

    ako ih niste do sada gledali tople preporuke da to i ne ucinite
    Jes da si prespavao jedan dio, ali oprosticemo ti Treci dio je u istom rangu sa prva dva. Znaci, samo nastavak... I u prva dva dijela film je izvlacio Jonny Deep.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #229

    Odgovor: Cinema club

    E ja sam tek sad gledala ovo i dobro sam se ismejala



    Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006)


    Borat: Gypsy, who is this woman you have shrunk? (pita za barbiku)

    Borat: What kind of dog is this?
    Zookeeper: It's a tortoise.
    Borat: Is it a cat in a hat?
    Zookeeper: No... it's a tortoise in a shell.

    Mike Jared (Magnolia Fine Dining Society): I'm, er... recently retired...
    Borat: You are a retard?
    Mike Jared (Magnolia Fine Dining Society): Er... yes...
    Borat: Er... physical or mental?
    Bethany Weston (Magnolia Fine Dining Society): [to Jared] Retired...
    Mike Jared (Magnolia Fine Dining Society): RETIRED! I don't work anymore...
    Bethany Weston (Magnolia Fine Dining Society): Stopped work...
    Mike Jared (Magnolia Fine Dining Society): STOPPED WORKING!
    Borat: [quietly across the table] Is very good you allow retard to, er...
    [mumbles politely]

    i ovo:



    Ali G, Aiii (2000)

    Ne verujem da ima ljudi koji ne znaju ko je ovaj lik, i nema ga potrebe preporučivati ili ne preporučivati. Nekome ta vrsta humora prija, nekome ne. Onaj koga ovaj momak iritira, svakako neće ni gledati ja se zacenih na par mesta
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #230

    Odgovor: Cinema club



    The Abandoned (2006)

    Preporučujem ali samo onima koji imaju živaca i želudac za ovakve filmove.U pitanju je psihološki triler i morate ga pažljivo odgledati da bi skontali o čemu se radi (ja sam ga gledala dva puta da bi skontala )Čini mi se da je u pitanju rusko-američka koprodukcija. Film se zove Abandoned a preveden je kao Napušteni.Ko voli nek' izvoli
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #231

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Film je jedan od dva koji čine Grindhouse, ako sam dobro shvatila. Jedan je radio Tarantino, a drugi Rodrigez (ovaj). Možda ja samo nisam bila raspoložena, obzirom da volim bizarne filmove, ma svašta volim da pogledam, ali ovo je klasično proseravanje i preterivanje, po mom mišljenju. Nisam ga mogla ni odgledati do kraja, pa sam mislila da se nateram, pa sam odustala. Volim Tarantina, volela sam njegove filmove, ali mi je ovo tu mač, i nemam želju uopšte da pogledam taj drugi pa neka se vodi i da ove nove ne kapiram, pošto mi nije jasno otkud onako visoke ocene na imdbu. Glumaca poznatih dosta, ali - not maj kap of ti.
    Lijepo si napisala da ne preporucujes ovaj film, ali ipak "moradoh" ga odgledati . Pocetak jos i nekako, ali kako se film blizio kraju bio je sve gluplji i gluplji. A kraj najgluplji (nek si se spasila). Tako to izgleda kad ja ne biram koji ce se film gledati
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #232

    Odgovor: Cinema club



    Stranger than fiction (2006)

    E, super je film. Baš mi se dopao. Šarmantan i poseban, zanimljiv, smešan na drugačiji način. Preporučujem. Priča o IRS agentu koji iznenada jednog jutra čuje glas koji opisuje detalje njegovog života. Glas pripada ženi koja piše knjigu o njemu (saznaje kasnije), ali ga samo on čuje. Za pomoć se obraća profesoru univerziteta, Dastinu Hofmanu, jer postaje prilično paranoisan. Sva četiri lika - i agent, i profesor i spisateljica i pekarka koja izbegava porez su zanimljivi Originalan je i ima lepu poruku.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #233

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    ee gledala sam ga ima vec neko vreme mnogo je dobar totalno opushten.. ali moram priznati da me malkice kraj razocharao.. bio bi mnogo bolji zavrshetak, da je bilo onako kako je bilo zapisano (da ne bi otkrili drugima o chem' se radi)

    elem, odgledah Klimta, Dzi xmmm film je dosadan, jeste.. oduzhio se onooooo u nedogled.. no sviDZa mi se kako je uradjen.. sviDZa mi se muzika i "efekti".. pri tom ne mislim na specijalne efekte no na kako da objasnim... na "ugodjaj" filma.. ako tako mogu da se izrazim..
    i ne znam jesi li primetila (ja sam pa primecujem detalje) kako se u velikom broju scena pojavljuje ona skluptura, uvrnuta jeb'te
    kod mene ima prolaznu ocenu film
    moomoo meee jooouu

  9. #234

    Odgovor: Cinema club



    Requiem for a dream (2000)

    Još jedan odličan, po mom mišljenju, iz 2000 koji sam propustila da pogledam. Treba biti spreman za ovakav film, jer je tema ovisnost o drogama, a za to mnogi nemaju ni stomak ni razumevanje, i nema hepiend. Priča veoma jednostavna, o četvoro slomljenih ljudi, dva prijatelja na heroinu, devojci jednog od njih na kokainu i njegovoj majci, udovici koja je navučena na spid, konzumirajući "tablete za mršavljenje". Gluma odlična. Kadrovi i tehnike kojima se koristio onaj koji je film pravio, perfektni. Čovek zna kako da ispriča priču. Na mene je ostavio utisak. Tužan film. Preporučujem.

    elem, odgledah Klimta, Dzi
    ...
    kod mene ima prolaznu ocenu film
    Eto vidiš kako su ukusi različiti
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #235

    Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Još jedan odličan, po mom mišljenju, iz 2000 koji sam propustila da pogledam. Treba biti spreman za ovakav film, jer je tema ovisnost o drogama, a za to mnogi nemaju ni stomak ni razumevanje, i nema hepiend. Priča veoma jednostavna, o četvoro slomljenih ljudi, dva prijatelja na heroinu, devojci jednog od njih na kokainu i njegovoj majci, udovici koja je navučena na spid, konzumirajući "tablete za mršavljenje". Gluma odlična. Kadrovi i tehnike kojima se koristio onaj koji je film pravio, perfektni. Čovek zna kako da ispriča priču. Na mene je ostavio utisak. Tužan film. Preporučujem.
    Joj treba imati želudac za ovaj film...Evo odmah mi u glavi ona scena sa rukom ...

  11. #236

    Odgovor: Cinema club



    H6: Diario de un asesino (2005)

    Brutalan film o čoveku koji je ubio svoju devojku, robijao 15 godina zbog toga i za to vreme proučavao pravo i dnevnik serijskog ubice po imenu Henri Landru (inače čoveka koji je zaista postojao, pogubljen 1922 godine, francuskog serijskog ubice). Nakon izlaska iz zatvora ženi se medicinskom sestrom (koja ga vara sa doktorom), žive sami u zapuštenom hotelu koji je nasledio i tu ubija uglavnom prostitutke privodeći ih. Siluje ih vezane, umesto vode im daje svoju mokraću i na kraju ih iseče u komade. Spremi ih i za jelo ženi (koja ne zna šta se dešava), i svakoj sledećoj žrtvi koju privede. Te brutalne scene (sečenje) gledalac ne vidi, pošteđen je, samo mu je jasno šta se dešava, dok kamera snima tamo sa strane. Takođe i on piše svoj dnevnik. Film svakako nije od onih koji se preporučuju, ali je gluma dobra, valjda Evropa bolje zna da uradi i ovakve filmove, ali je daleko od odličnog. Hostel mi je bio npr bezveze, a ovaj mi je malo bolji, iako ga ne bih gledala ponovo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #237

    Odgovor: Cinema club

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Joj treba imati želudac za ovaj film...Evo odmah mi u glavi ona scena sa rukom ...
    shto? ja sam gledala film onomad, ni jedna scena mi nije bila gadljiva.. al' da se film treba pogledati, treba
    moomoo meee jooouu

  13. #238

    Odgovor: Cinema club

    Vojnikova ljubav

    /stari Jugoslovenski film, na TV/

    eh, sentimentalnosti...
    Kako smo tada voleli takve filmove, o svakodnevnom zivotu u vojsci i uopste...
    BIloa su to lepa vremena...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #239

    Odgovor: Cinema club

    King Kong (2005)

    Da upišem i ovaj. I to još u HD formatu slika - brutalno dobra.

    Moglo bi se mnogo šta zameriti ovom filmu, između ostalog i to što možeš da zaspiš dva-tri puta dok oni stignu do ostrva dakle, dugačak je bespotrebno ali su kadrovi snimljeni za 10! Ako hoćete da se nagledate prelepih zalazaka i izlazaka Sunca, obavezno pogledajte ovaj film. Ja bih ga pogledala opet, samo zbog one džungle i svačega u njoj Mnogo lepih kadrova ima, lepo snimljeno. I, verovatno vam svima poznat, tužan kraj



    "The beast looked upon the face of beauty. Beauty stayed his hand, and from that moment he was as one dead. "

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #240

    Odgovor: Cinema club



    Rinne (2005) - Reincarnation

    Ako ste ljubitelj japanskih horora onda znate otprilike i šta možete da očekujete od ovog filma. Mlada glumica se prijavljuje na audiciju i dobija ulogu u filmu koji se snima u hotelu u kom je jedan čovek ubio 11 ljudi (bilo i članova njegove porodice), a film koji se snima je o tom događaju. Ima halucinacije i vidi ono što ostali ne vide. I u ovom filmu ima neka scary lutka, i film se lepo razvija, zanimljiv kraj, ima onu specifičnu atmosferu i napetost koju japanci prave (a koja je možda mnogima dosadna), nije ni loš, a nije ni must see... a kod mene ima prolaznu ocenu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 16 od 83 PrvaPrva ... 614151617182666 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •