Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 17
Strana 17 od 83 PrvaPrva ... 715161718192767 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 1233
  1. #241

    Odgovor: Cinema club

    Day night day night (2006)

    Film prati 2 dana u životu mlade devojke koja se sprema da zajedno sa sobom raznese još ljudi na Tajms skveru u Njujorku. Ne znamo odakle je, kako se zove. In fact, ne znamo ni zašto smo do kraja odgledali ovaj film Šalu na stranu, sat i po vremena ćete gledati kako se ona kupa, seče nokte, pere zube, jede, leži, isprobava garderobu, piški, šeta sa rancem napolju... i ja baš ne shvatam nešto poentu, osim eto, da smo trebali da se saživimo sa devojkom koja se sprema za samoubilačku misiju. Ako ste spremni da gledate samo nju u kadru 90 minuta i ako vam to ne zvuči dosadno, pogledajte Na kraju se... ništa neće desiti



    Harry Potter and the order of the Phoenix (2007)

    Što sam ja volela starog Dambldora Mnogo toga iz knjige nije ušlo u film, ali treba spakovati onoliku knjigu u par sati, pa nije ni čudo. Ja volim filmove o Hari Poteru, pa nisam objektivna, iako su možda nekome dosadni i infantilni. Ovaj je prilično mračan, sa dobro urađenim efektima. Neće mi biti omiljeni nastavak, to je sigurno, ali je lep i jedva čekam sedmu knjigu (izlazi u decembru na srpskom ) i preostale filmove Meni je cela ta priča mnogo lepa
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #242

    Odgovor: Cinema club



    Pierrot le fou (1965)

    одгледах у двд формату, преко овог компа- јучер,
    "луди пјеро" (pierrot le fou) из давних 60-тих...
    где поред жан пол белмонда игра и прелепа ана карина. шта ћу кад волем француски филм, све је савршено у овоме филму- сценографија, музика, фотографија, прича...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  3. #243

    Odgovor: Cinema club



    Zwartboek (2006)

    Po mom mišljenju odlična ratna triler/drama koju vredi pogledati. Jevrejka koja se pred kraj WWII krije u Holandiji. Ima se šta zameriti filmu, ali kakva se sranja serviraju, ovakvi su retki danas. 145 minuta koje ne smatram bačenim.



    Stardust (2007)

    Pa, prava fantazija, ko voli. Sve ima što treba I loved it
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #244

    Odgovor: Cinema club

    Shallow ground (2004)

    Molim vas preskočite ovaj horor Nemam šta više da napišem. What a shit.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #245

    Odgovor: Cinema club

    Sheitan (2006)

    Kakav opaljen film. Francuska horor komedija. Ambijent kao u noćnoj mori, dementno i bizarno, a Vinsent Kasel svakako može da glumi šta hoće i u svaku ulogu da se uklopi savršeno. Film definitivno nije onaj koji možeš preporučiti, niti onaj koji možeš lako prepričati. Nekom će biti gadan ili najgori koji je ikad pogledao, a nekog će oduševiti. Ovakve se scene, čini mi se, ne viđaju u filmovima koji su sa engleskog govornog područja Film je pravljen baš za specifičnu publiku Meni nije žao što sam odgledala, opet ne bih
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #246

    Odgovor: Cinema club

    Pa očekivala sam komediju tipa "Nešto u vezi Meri"...ali ispalo je da nije ni približno tako dobra...
    Ima nekih smešnih kadrova...al sve u svemu

  7. #247

    Odgovor: Cinema club

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    gledala sinoc Amores Perros znachi vrh vrh vrh!!! DZi pod OBAVEZNO da ga pogledash znachi boli glava radnja
    Da ne zaboravim, odgledah zbog tebe i pored toga što na netu ima samo sinhronizovan na češki Iritiralo me to neviđeno, aj hejt sinhronizacija ali je film odličan.



    Amores Perros (2000)

    Impresionirana Tri povezane, a različite priče o ljubavi i nasilju. Nadam se da su scene sa psima pravljene bez da je škodilo psima, jer sam u suprotnom jako ljuta na ovaj film napravili su ih za 10, kao da su realne Mogu samo da preporučim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #248

    Odgovor: Cinema club



    You kill me (2007)

    Crna komedija o plaćenom ubici koji se leči od alkohola (da bi mogao lepo da obavlja svoj posao) na grupnoj terapiji Ispričana kao da se bavi prodavanjem rajsferšlusa Dok je na terapiji, nalazi posao u pogrebnom zavodu, doteruje mrtvake. Meni nije bio loš uopšte
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #249

    Odgovor: Cinema club

    Hide and seek ili u prevodu Žmurke,film snimljen još 2005. godine,priča o psihologu koji posle samoubistva žene odlazi sa ćerkom u miran gradić kako bi pobegli od prošlosti.Ćerka dobija novog prijatelja ali i novu noćnu moru.Vredi pogledati ali nije ništa posebno.Ako ne više, vredi zbog Dakote Fanning koja je fantastična.


    Red Eye,film Wesa Cravena iz 2005. godine,kojeg su mi toliko nahvalili a u principu film ništa specijalno.Pre mogu da kažem da sam razočarana nego oduševljena.Da,radnja filma se najvećim delom odvija u avionu,a takvi filmovi su mi već preko glave.



    Disturbia,snimljen tekuće godine,sa pričom o klincima ili tinejdžerima koji u komšiluku otkrivaju serijskog ubicu i naravno kreću na njega.Iako nema neki poseban zaplet film je poprilično ok i preporučujem ga za ubijanje vremena.
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #250

    Odgovor: Cinema club

    Control

    mozhda sam ga vec spomenula.. ali nema veze..
    film je
    za sve ljubitelje Joy Divisona, ali i za one koji to nisu
    moomoo meee jooouu

  11. #251

    Odgovor: Cinema club

    Španija 1944. godine. Zvanično, građanski rat je završen već pet godina, ali mala grupa pobunjenika je nastavila borbu, u severnim planinama Navare. Desetogodišnja Ofelija, bujne mašte, doseljava se u Navaru zajedno sa trudnom majkom kod svog novog očuha Vidala. On je fašistički oficir koji je dobio zadatak da očisti teritoriju od pobunjenika. Opsednut poslom, nema vremena da se zbliži sa svojom novom pastorkom. Ofelija koja je fascinirana bajkama, otkriva lavirint iza mlina gde su stacionirani vojnici koje vodi njen očuh. U srcu lavirinta sreće Pana, drevno mitsko biće, koje tvrdi da zna tajnu njenog pravog identiteta i njenu sudbinu. Pan joj otkriva da je ona princeza, davno izgubljena ćerka Kralja bajki. On nudi Ofeliji da je povede pod zemlju, da vlada očevim magičnim kraljevstvom. Ali, da bi je odveo u kraljevstvo, ona mora da izvrši tri zadatka na zemlji, pre nego što izađe pun mesec...


    Juce odgledah ovaj film...
    Mogu reci posle duzeg vremena odgledah neki koji mi se bash svideo...
    Ko nije gledao...preporucujem...

  12. #252

    Odgovor: Cinema club

    zaobici:
    License to wed
    Knocked up
    Chuck and Larry

    stomak mi se preokrenuo ... a tako sam htio da vidim dobru komediju
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #253

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    The painted veil (2006)

    Edvard Norton, šta reći? Nikada ne propuštam film sa njim
    Odgledala sam i odusevila se. Edvard i Naomi odlicni
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #254

    Odgovor: Cinema club



    Ali G Indahouse (2002)

    Talk to the hand, 'cos the face ain't listening.
    Ko je ikad nešto od njega gledao, zna šta može da očekuje. Ili ga možeš gledati ili ne
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #255

    Odgovor: Cinema club

    konacno odgledah sinoc "Bourne Ultimatum"
    odlican, kao i prva dva djela.... ovo je jedan od rijetkih filmskih serijala ciji me svaki nastavak obraduje
    sta reci,ko nije gledao pravac kino ili najblizi videklub

    a tek Moby za kraj

    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 17 od 83 PrvaPrva ... 715161718192767 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •