Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 23
Strana 23 od 83 PrvaPrva ... 1321222324253373 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 1233
  1. #331

    Odgovor: Cinema club

    AVPR: Aliens vs Predator - Requiem (2007)

    Ovim ljudima je ili dosadno ili nemaju ideja. Jebem ti, koji shit.



    Silk (2007)

    Novelu koju nisam čitala pisao Alessandro Baricco, verujem da je lepša od filma. Mnogo lepih kadrova, boja, ali film je neviđeno spor i na par mesta da se smoriš kao guma. I još mi je prevod bio neviđen, ono što pričaju na japanskom ne postoji - pa nagađaj šta pričaju. Možda je moglo kraće, bilo bi zanimljivije (!?) Leči nesanicu pa ko voli neka izvoli.


    Harold & Kumar Go to White Castle (2004)

    Ovaj izvadi stvar ovih dana odvalih se od smeha na nekoliko mesta dobro. Cimeri, "blago" naduvani kreću u potragu za omiljenim fast food restoranom iiii svašta im se usput izdešavalo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #332

    Odgovor: Cinema club

    Finding Neverland - film je divan, ne mogu vjerovati da ga ranije nisam pogledao.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  3. #333

    Odgovor: Cinema club



    No Country for Old Men

    dobra gluma, dobra prica koja me je drzala napetim celo vreme, aliiiii neocekivan kraj koji me je ostavio WTF
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #334

    Odgovor: Cinema club

    U adaptaciji bestselera britanskog pisca Iana MekJuana - ”Pokajanje“ - glavni lik je jedna tnejdžerka, budući pisac, koja lažno optužuje verenika svoje sestre i time iz korena menja živote nekoliko ljudi. Sve te događaje ona opisuje u romanu.

    ”Ovo je priča o mladoj i luckastoj devojci, koja kroz prozor svoje spavaće sobe ugleda nešto što ne razume, ali misli da razume.“



    Odlican filmic...Malo tuzan

  5. #335

    Odgovor: Cinema club

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku

    Odlican filmic...Malo tuzan
    Jako dobar film
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #336

    Odgovor: Cinema club

    Odgledah sinoch ovo sa Swbom
    Tenacious D in The Pick of Destiny

    Ako mene pitate simpa komedija o rock'n'roll-u
    A ako pitate Swbu, on bi radije film o 'ip'op-u, umbrellam-a i tako to
    E'o ga isjechak sa samog pochetka:
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  7. #337

    Odgovor: Cinema club

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Odgledah sinoch ovo sa Swbom
    Tenacious D in The Pick of Destiny

    Ako mene pitate simpa komedija o rock'n'roll-u
    A ako pitate Swbu, on bi radije film o 'ip'op-u, umbrellam-a i tako to
    bar sam se postenski naspav'o
    da nisi 'nol'ko galamiJo jos bi ja spav'o

    btw video ti nije longer avejibl
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #338

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    btw video ti nije longer avejibl
    Na jopet
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  9. #339

    Odgovor: Cinema club

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku



    Sweeny Todd - the demon barber of Fleet street

    Film koji se nece svideti svakom. Film je za ljude koji vole Tima Bartona, za ljude koji vole mjuzikle i za ljude koji vole Johnny Depp-a u bilo kojoj ulozi.
    Lepe su scene u filmu, ima veoma zanimljivih momenata, ceo film deluje kao pozorisna predstava. Meni je poprilicno drzao paznju i dopao mi se.
    Sve stoji



    Sophie Scholl - Die Letzten Tage (2005)

    Preporuka. Ljudima koje ne zanima tematika može biti dosadan, pretpostavljam.
    Poslednji dani života dvadesetjednogodišnje devojke (i njenog brata), pripadnice antinaci pokreta "Bela ruža" koja je uhvaćena kako ostavlja letke po minhenskom univerzitetu, rađeno po istinitoj priči. Film pomera
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #340

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Sve stoji



    Sophie Scholl - Die Letzten Tage (2005)
    Gledala ga pre par godina i odlican je. Potvrdjujem preporuku.

  11. #341

    Odgovor: Cinema club



    Angela's ashes (1999)

    Prvi put gledala i sada imam želju i knjigu da pročitam iako znam o čem' se radi. Preporuka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #342

    Odgovor: Cinema club

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    gledala "eastern promises" ~~ nije loshe, o ruskoj mafiji u Londonu..
    Odgledah sinoc Eastern Promises i odusevih se filmom. Mislim da je ovaj film mnogo bolji od "No country for Old Man" i da je zasluzio oskara. Mislim da je cak Viggo Mortensen takodje zasluzio oskara, mada je i Javier Bardem zasluzeno dobio oskara.

    Viggo Mortesen se spremao za film, putujuci po Rusiji bez prevodioca
    nekoliko sedmica, citajuci o ruskim zatvorima i tetovazama, i o bandama. Mislim da je odlicno usavrsio Ruski akcent. Mogao bi ladno da prodje ko Rus (100%).
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #343

    Odgovor: Cinema club




    The Break-up

    Meni se svideo,u stvari vecina filmova gde Vince glumi su meni onako neobavezni,sto bi ovi ovde rekli,easy going,a vecina filmova gde je Jennifer su bljuntavog karaktera sa dozom patetike,na srecu ovaj nije a i ona izgleda jako lepo u ovom cak sta vise odgledao sam film zbog nje toliko o filmu
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  14. #344

    Odgovor: Cinema club

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Odgledah sinoc Eastern Promises i odusevih se filmom. Mislim da je ovaj film mnogo bolji od "No country for Old Man" i da je zasluzio oskara. Mislim da je cak Viggo Mortensen takodje zasluzio oskara, mada je i Javier Bardem zasluzeno dobio oskara.

    Viggo Mortesen se spremao za film, putujuci po Rusiji bez prevodioca
    nekoliko sedmica, citajuci o ruskim zatvorima i tetovazama, i o bandama. Mislim da je odlicno usavrsio Ruski akcent. Mogao bi ladno da prodje ko Rus (100%).
    I ja napisah neki sličan utisak, ali meni je smetalo to oko akcenta. Što se tiče Vinsenta Kasela, doduše



    Battle royale - Batoru rowaiaru (2000)

    Preporuka za one kojima ne smeta nasilje, a specijalno nasilje u japanskim filmovima i koje cika i vriska japanska ne nervira i iritira. Vlada u Japanu reformiše školstvo kako bi se pozabavila podivljalim školarcima tako što nasumice bira odeljenja koja šalje na ostrvo na kojem će igrati igru u kojoj će se međusobno ubijati dok se ne istrebe. Pobednik je onaj ko preživi igru koja traje tri dana. U igri moraš da učestvuješ inače ode glava. Da li možeš da ubiješ najboljeg druga iz razreda? Lud'lo



    Diarios de motocicleta - The motorcycle diaries (2004)

    Još jedna preporuka Film rađen po dnevničkim zapisima Ernesta Če Gevare, studenta medicine, kada je imao 23 godine dok je sa svojim prijateljem Albertom putovao po Čileu, Argentini, Venecueli, Kolumbiji... i susretao se sa cileanskim siromasima i bolesnima od lepre.

    A tagline na imdbu kaže: Before he changed the world the world changed him
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #345

    Odgovor: Cinema club

    [CENTER]My Blueberry Nights



    Solidan filmić, (drama) čini mi se da je i nominovan za Oscara . Elizabet doživljava raskid i kreće na put u Ameriku u potrazi za nečim što bi utešilo njeno srce, tokom putovanja, upoznaje se sa mnogim ljudima čiji su problemi veći od njenih. Kroz te osobe, Elizabet postaje svedok pravih dubina usamljenosti i praznine, i počinje da shvata da je njeno putovanje samo deo većeg unutrašnjeg istraživanja... U glavnim ulogama: Norah Jones, Jude Law,David Strathairn, Natalie Portman itd
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 23 od 83 PrvaPrva ... 1321222324253373 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •