Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 28
Strana 28 od 83 PrvaPrva ... 1826272829303878 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 1233
  1. #406

    Odgovor: Cinema club

    Nađoh još jedan!

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    Danas jos jedan- predvidjen da bude hit
    Snow Buddies-ako ste zeljni da se napunite pozitivnim emocijama

    Avantura sa zapregom po onoj količini snega i haskići i debeli labradori koji pričaju. Osnova je 101 dalmatinac i Balto, al' je sladak filmić za decu


    The Proposition (2005)

    Scenario za ovaj australijski vestern pisao Nick Cave, i fina je priča. Ima nasilja, scena odlično snimljenih, ali i emocija. Zanimljiv


    The Other Boleyn girl ( 2008 )

    Poznate glumice, kao sve štima, al' je mršavo. Likovi nekako nisu složeni kakvi bi mogli biti. Dođe mu prosto kao sa Hallmarka. Priča koja prethodi Elizabeti, Anne Boleyn joj je majka, druga Henrijeva žena, ko voli nek izvoli. Bez velikih očekivanja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #407

    Odgovor: Cinema club

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    THE BUCKET LIST, 2007.


    Dobar filmić, preporučujem ga


    preplakah kraj........

    i sad odoh da pogledam neki stari film sa Hju Grantom.....pa cu sutra da reknem kakav je bio....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #408

    Odgovor: Cinema club



    Ovo mogu da gledam u bilo koje vreme.Dustin Hoffman je izmisljen za ovu ulogu,a i arogantnijeg brata od Toma nije mogao da dobije.
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #409

    Odgovor: Cinema club

    4 luni, 3 saptamâni si 2 zile - 4 months, 3 weeks and 2 days (2007)

    Mislim da sam prvi put u životu gledala rumunski film. Ovaj je napravljen mnogo dobro, toliko realan da može te stavi u ulogu Otilije. Rumunija 1985te mislim, zlatno doba komunizma i vladavine Čaušeskua, abortus zabranjen, pa se devojke sređuju po hotelima ilegalno. Preporučujem. Malo je težak za svariti.



    The darjeeling limited (2007)

    E ismejah se na par mesta dobro Tri brata koja se nisu videla godinu dana kreću na duhovno putovanje (al' sa 11 LViton kofera ) po Indiji vozom kako bi se videli sa majkom i vezali specijalno. Film je i smešan i tužan i glup i opaljen i odličan i dosadan i zabavan i nema šta nije, al' je mnogo interesantan Lepe boje, kadrovi i momenti.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #410

    Odgovor: Cinema club

    The half life of Timofey Berezin - Pu-239 (2006)

    Drama, mož' da se pogleda
    Timofey Berezin, zaposlen u nuklearci biva izložen većoj dozi radijacije. Znajući da umire krade plutonijum iz fabrike kako bi ga prodao na crnom tržištu i tako svojoj porodici obezbedio nekakvu egzistenciju. Krimosi su posebna priča
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #411

    Odgovor: Cinema club

    Pathology ( 2008 )

    Grupa studenata medicine se igra na klinici ubijajući ljude. Cilj igre je osmisliti perfektno ubistvo, a kolege su tu da pogađaju kako i od čega je čovek zapravo umro.
    Zabavno i zanimljivo, ali neozbiljno. A tema je dobra. Može da se pogleda



    Četvrti čovek (2007)

    Da li je problem što ovaj politički triler pripada našoj kinematografiji ili bi mi bio prosečan i da je sa nekog drugog podneblja, ne znam... ali ništa naročito. Kao da su glumili na silu. A možda mi se nije dopao i zato što ne mogu ni sa jednim drugim domaćim da ga uporedim ili ne znam sa kojim
    Transformacija nikakva. To je uglavnom nešto što me najviše nervira kod domaćeg filma. Svi su bre u svakom filmu isti. Čak i Radoslav Milenković nije odbacio ništa od Ratka iz "Vratiće se rode"
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #412

    Odgovor: Cinema club

    Wall-E

    odgledala sam sinoc ovaj cratni i mogu reci da me odushevio stvarno je crtani odlichan i dobiva chistu desetku sa moje strane u isto vreme je i smeshan, i tuzhan, i zabavan, i malo skeri, jer sve upucuje da smo krenuli upravo tim putem da nasha zemlja bude nenaseljena

    u svakom sluchaju, ne smete da ga propustite
    moomoo meee jooouu

  8. #413

    Odgovor: Cinema club



    film o 5 parova sa razlicitom pricom u pozadini te njihov put do kreveta
    izgleda da se iz druagrstva radja najludji sex ever



    po pronalasku omiljenog fast food restorana odlucili su da krenu za Amsterdam... no zavrsise u Gvantanamu... mislim da je malo aspekata americkog drustva ostalo a da nije dotaknuto u filmu... ironicno narafski
    pogledajte, mene su nasmijali do suza
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #414

    Odgovor: Cinema club

    THE GREAT DEBATERS, 2007

    When the nation was in need, he inspired them to give us hope.


    Zanimljiva drama inspirisana istinitom pričom. Malo je reći da je film extra, pogledajte ga, nećete se pokajati


    The great debaters
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #415

    Odgovor: Cinema club

    Vantage point ( 2008 )

    Atentat na predsednika. Nije loša triler/akcija Brz film, ima dosta ponavljanja ali zanimljivo urađen.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #416

    Odgovor: Cinema club

    Amen (2002)

    Do skoro nisam znala da je Urlich Muhe umro od raka pre godinu dana (The lives of others). Odličan glumac. Ovo je istinita priča o naci oficiru, naučniku (http://en.wikipedia.org/wiki/Kurt_Gerstein) koji je na sve načine pokušavao da obavesti katoličku vrhušku u Nemačkoj i samog Papu o stradanjima Jevreja u logorima, onome što je imao prilike videti i da ih ubedi da te zločine osude. Interesantan film o odnosima Nemačke i Vatikana
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #417

    Odgovor: Cinema club

    Die Fetten Jahre sind vorbei - The Edukators (2004)

    Film o sukobu generacija, prijateljstvu, ljubavi i poverenju. Tri mlada čoveka sa željom da promene svet. Preporuka (malečka, viva la revolucion pod must )
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #418

    Odgovor: Cinema club

    gledala sam neki dan

    Mamma Mia!


    mnogooo je simpatichan mjuzikl.. nisam neki ljubitelj ABBA-e, ali stvarno je zabavan filimic.. pravi ljetni muzika su ABBA-ini hitovi, snimano je u Grchkoj, tako da ako nishta drugo nagledash se divnog plavog mora i borove shume (a znate da sam slaba na to more ) elem, Meril Strip i ostatak ekipe dobro pjevaju, ali onaj Pierce Brosnan brateeeee znachi kad je pocheo, ja umalo nisam pala sa one stolice, xaos
    moomoo meee jooouu

  14. #419

    Odgovor: Cinema club

    The bank job ( 2008 )

    Dobra akcija rađena po istinitoj priči pa je to i čini zanimljivijom (mada je Statham zanimljiv kakogod ). Velika pljačka banke sedamdesetih




    In Bruges ( 2008 )



    They say fuck a lot! Nije film za svakoga, pretpostavljam da nekom ne bi bio ni smešan ni zanimljiv već mnogo dosadan i spor. Meni se dopao
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #420

    Odgovor: Cinema club

    E, The bank job sam skinula pre jedno 2 nedelje i nikako da ga pogledam. I _deda_ kaze da je dobar.
    I trenutno skidam Hancock sa Vil Smitom i komediju Step brothers...



    Sutra javljam kakvi su.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 28 od 83 PrvaPrva ... 1826272829303878 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •