Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 32
Strana 32 od 83 PrvaPrva ... 2230313233344282 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 466 do 480 od ukupno 1233
  1. #466

    Odgovor: Cinema club

    The last kiss (2006)

    Pomalo dosadan, na momente zabavan, ali simpatičan filmić o preispitivanju života nekolicine tridesetogodišnjaka.


    House of sand and fog (2003)

    Volim Bena Kingslija
    Mogu samo da preporučim ovu dramu Životna priča u kojoj je savršeno demonstrirano kako jedna administrativna greška američkog nepogrešivog sistema može iz temelja promeniti ljudske živote.


    The descent (2006)

    Odličan horor, preporuka Atmosfera super, drži, i odavno neki nisam ovako pažljivo i sa uživanjem odgledala. 6 žena se okuplja u znak pažnje prema prijateljici koja je izgubila ćerku i muža nedavno i rekreativno upušta u istraživanje pećine u kojoj će naći... svašta.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #467

    Odgovor: Cinema club

    SQuaw,meni je owaj DESCENT katastrofa od filma,uzas ..eto


    saaaaw je ko nije gledao,gresan je

  3. #468

    Odgovor: Cinema club


    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #469

  5. #470

    Odgovor: Cinema club

    My Mom s New Boyfriend



    ULOGE:
    Antonio Banderas, Meg Ryan, Colin Hanks, Selma Blair
    ŽANR:
    Akciona komedija


    SADRŽAJ FILMA:
    "Mama mladog FBI agenta ima novog dečka lopova! Antonio Banderas glumi internacionalnog kradljivca umetnina koji se uputio u Louisianu kako bi ukrao Berninijevo remek delo. Meg Ryan glumi ženu koja se od otrcane i pretile domaćice transformirala u pravog komada, tokom dve godine koje joj je sin proveo u obuci za FBI. Sin se vraća i to sa verenicom, također FBI agenticom. Igrom slučaja kradljivac i seksi mama se upoznaju i zaljubljuju, a prvi pravi FBI zadatak za sina je praćenje mame i njezinog novog dečka. "

    Urnebesna komedija...preporučujem

  6. #471

    Odgovor: Cinema club

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    SQuaw,meni je owaj DESCENT katastrofa od filma,uzas ..eto
    Pdooobrooo i meni je štošta odavde katastrofa, doživljaj i jeste subjektivan, nigde ne stoji i bilo bi glupo da treba svi da se slažemo, a ova tema i služi da tako ćaskamo, komentarišemo, kao inspiracija itd... i nekom će možda značiti bilo kakva recenzija odavde jer ona koju gomila dvanaestogodišnjaka natovari ili sroza na imdbu ne mora nekad baš ništa da znači Sad će Descent neko ko se imalo osvrne na tvoju procenu možda zaobići


    Elementary particles - Elementarteilchen - Atomised (2006)

    Film je zasnovan na bestseleru Michel Houellebecq-a Elementarne čestice (Atomized), producenti su Bernd Eichinger i Oliver Berben, a po scenariju i režiji Oskar Roelher-a.
    Ovo je priča o Majklu (CHRISTIAN ULMEN) i Brunu (MORITZ BLEIBTREU).
    Oni su polubraća ali su potpuno različiti.
    Jedino zajedničko je njihova majka (NINA HOSS) koja ih je zanemarila da bi vodila bezbrižan jet-set život, ostavljajući da se o njima brinu njihove potpuno razdvojene bake i deke.
    Majkl je introvertan molekularni biolog toliko zaokupljen svojim genetskom istraživanjima da uopšte nema svoj privatan život, dok je Bruno rob svojih fantazija plaćajući da isproba sve seksualne poslastice.
    Sve će se promeniti kada obojica, sada sa trideset i nešto pronadju ljubav svog života.
    http://www.b92.net/kultura/film/vise...id=247579&fs=1

    Zanimljiv film, balansira između komedije i tragedije i govori koliko smo u stanju sami sebi da napravimo život težim i depresivnijim. Nije loš


    Babylon A.D. ( 2008 )

    Teško njesra koje sam morala da popasem samo zbog Vin Dizela.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #472

    Odgovor: Cinema club

    a mozda ga nece zaobici ako pogleda twoju procjenu filma 'descent'

    psiho film 'OKO' (dzesika alba)

  8. #473

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    The mudge boy (2003)
    Dobar film...Dugo sam bila pod utiskom...

  9. #474
    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    The descent (2006)

    Odličan horor, preporuka Atmosfera super, drži, i odavno neki nisam ovako pažljivo i sa uživanjem odgledala. 6 žena se okuplja u znak pažnje prema prijateljici koja je izgubila ćerku i muža nedavno i rekreativno upušta u istraživanje pećine u kojoj će naći... svašta.
    Hmm, kako ovo nisam gledala? Moraću ga nabaviti

    THE LOVE GURU, 2008


    Glavne uloge:
    Mike Myers
    Jessica Alba
    Justin Timberlake
    Ben Kingsley
    Meagan Good
    John Oliver

    Rođen u Americi i odgojen u Indiji, Pitka (Mike Myers) se vraća svojoj rodnoj zemlji u kojoj traži fortunu kao spiritualista i stručnjak za samopomoć. Njegove sposobnosti stavljaju se na test kada mora da oživi brak hokejaša slomljenog srca dok ovaj sa svojim timom osvaja Stalney Kup.
    Koliko sam čekala ovaj film i nadala se da će biti dobar, toliko sam se razočarala noting spešl

    http://www.imdb.com/title/tt0811138/

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    My Mom s New Boyfriend

    Urnebesna komedija...preporučujem
    Nije loše

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Gledao sinoć na RTS2

    Persepolis
    Gledala, ali malo, prebcila pred kraj ok je
    Poruku je izmenio silvia, 24.10.2008 u 09:38 Razlog: dodatak
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #475

    Odgovor: Cinema club

    Ravenous (1999)

    Vestern kanibali? Prvo mi je bilo smešno. A posle nije Nije loš horor


    Burn after reading ( 2008 )

    Loš rip, nema prevoda, pa bolje čekajte ili u bionju. Al' ja sam morala da odgledam jer volim braću Koen. Bred Pit mnogo smešan Ma, gomila idiotskih likova, paranoika i glupaka. Džon Malkovič hejter, Kluni seksom opterećen paranoik, Frensis Mekdormand žena nezadovoljna svojim izgledom, Pit ego manijak... preporuka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #476

    Odgovor: Cinema club

    telefon-japanski psiho-horor...autentican...........

    kletwa.....odlican

  12. #477

    Odgovor: Cinema club

    Wanted (2008 )



    Glavne uloge:
    James McAvoy
    Morgan Freeman
    Angelina Jolie
    Thomas Kretschmann
    Common

    Wooow, kakva filmčina preporučujem svima

    Wanted official site
    Trailers
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #478

    Odgovor: Cinema club

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Wanted (2008 )
    Evo sad sam ga odgledala.
    Nije los uopste. Bilo je nekoliko scena kada sam rekla: Ma daaaj ali ipak preporucujem.
    Matrix je mala maca naspram ovog
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #479

    Odgovor: Cinema club

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    gledala sam neki dan

    Mamma Mia!

    mnogooo je simpatichan mjuzikl.. nisam neki ljubitelj ABBA-e, ali stvarno je zabavan filimic.. pravi ljetni muzika su ABBA-ini hitovi, snimano je u Grchkoj, tako da ako nishta drugo nagledash se divnog plavog mora i borove shume (a znate da sam slaba na to more ) elem, Meril Strip i ostatak ekipe dobro pjevaju, ali onaj Pierce Brosnan brateeeee znachi kad je pocheo, ja umalo nisam pala sa one stolice, xaos
    Mrzim ABBU! Volim Meril Strip! I volim yige_gui, plavo more i borove šume. Ali kad skineš film koji je sniman kamerom u bioskopu i to s leve strane sale negde, jer u sredini nije bilo mesta, bude imedžin d borova šuma i morska boles' pride. I dalje mrzim ABBU i više ne nasedam ni na šta što sa tim glasićima ima veze, Meril Strip obožavljem, yige ću da utepam.



    Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull ( 2008 )

    Moja preporuka je da onaj ko je voleo Indijanu Džonsa ovaj film zaobiđe u širokom luku. Ajme koje njesra. Indijana je deda i to se baš vidi. Pitam se koga li će da nađe od rodbine u petom delu ako ga bude I sve što bi vam se učinilo zanimljivo već ste videli u nekom od prošlih delova, tako da... don't waste time.



    Flawless (1999)

    Odgledah i ovaj stari simpatični filmić Nije loš. Utovarile se keva i ja u krevetac i slatko se ismejasmo

    Walt Koontz (R. De Niro) umirovljeni je policajac i nekadašnji junak, koji je živi primjer svih stereotipa o muškarcima. Stoga vrlo teško podnosi što mu je susjed transvestit Busty Rusty (P. Seymour Hoffman) kojemu često u posjet dolaze prijatelji istog uvjerenja. Kad sitni kriminalac ukrade novce od lokalnih mafijaša bježi u Koontzovu zgradu gdje dolazi do obračuna. Prije nego se stigne umiješati, Koontz doživi moždani udar. Po povratku iz bolnice, od srama ne izlazi po danu, ne javlja se prijateljima i prima terapiju u stanu. Kada dozna da bi mu u povratu normalnog govora pomogli satovi pjevanja, odluči upitati Rustyja za pomoć. Tu počinje njihov odnos koji balansira između prijateljstva i mržnje, a mafijaši istodobno i dalje tragaju za svojim novcem...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #480

    Odgovor: Cinema club

    Tropic thunder

    Najbolji film Bena Stilera ikad,sa gomilom poznatih faca!
    Topla preporuka.
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

Strana 32 od 83 PrvaPrva ... 2230313233344282 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •