Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 33
Strana 33 od 83 PrvaPrva ... 23313233343543 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 481 do 495 od ukupno 1233
  1. #481

    Odgovor: Cinema club

    "Just Like Heaven"

    Žanr: komedija, romansa
    Trajanje: 95 min.
    Premisa: Život posle života!
    Glavne uloge:
    Ris Viderspun (Reese Witherspoon), Mark Rufalo (Mark Ruffalo), Ivana Milićević, Ben Šenkman (Ben Shenkman), Donal Log (Donal Logue)
    Scenario: Ronald Bas (Ronald Bass), Lesli Dikson (Leslie Dixon)
    Režija: Mark Voters (Mark Waters)

    SINOPSIS

    Usamljeni arhitekta koji živi u San Francisku zaljubljuje se u duh žene koja je u komi. Problem je u tome što duh koga on viđa pripada ženi koja je već mesecima u komi i koja će, ako on nešto ne preduzme, biti isključena s aparata za veštačko održavanje života.

    Film je odličan za ljude koji vole romansu...

  2. #482

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Mirrors ( 2008 )

    E... ko voli horore nek pogleda. Meni je bio skeri
    I meni je bio skeri...
    Dobar film ali mi kraj bio malo bzzzveze..
    Ustvari neočekivan.. što je zapravo i dobro (jer je glupavo ako već slutiš iili znaš kraj)
    Šta je pisac hteo reći? 'el kraj dobar 'el ne?
    Pogledajte, pa prosudite sami.

  3. #483

    Odgovor: Cinema club

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Taken ( 2008 )
    Odličan film...
    Ovaj sam zaboravila. Slažem se, odlična akcija, dinamična (u šta sam bila sigurna čim sam videla Luc Besson) i drži, i da sam mogla ja bih uletela da mu pomognem ako treba, da ih krši e tol'ko sam se napalila. I još sam tajina ćera pride. Ima čovek neku zabrinutu facu pa mu takve uloge baš leže, pun pogodak, a da su stavili recimo StaloneTa ili nekog drugog od kojeg bi se očekivalo sve to što je Liam napravio film bi bio prosečan. I konačno da Srbi nisu negde negativci



    Transsiberian ( 2008 )

    Prvi deo filma je maaaalo spor da bismo se upoznali sa karakterima i to je sve nepotrebno produžilo film na 2 sata pa malo smara... neki obrti su očekivani i jasni nam od starta pa čekaš da glumac sazna ono što ti odavno već znaš, ali nije loš triler, može da se pogleda Ben Kingsli odličan kao i uvek, samo mu je ruski loš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #484

    Odgovor: Cinema club

    'Telefonska Gowornica '(kolin farel i kifer saterlend)

  5. #485

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Transsiberian ( 2008 )

    Prvi deo filma je maaaalo spor da bismo se upoznali sa karakterima i to je sve nepotrebno produžilo film na 2 sata pa malo smara... neki obrti su očekivani i jasni nam od starta pa čekaš da glumac sazna ono što ti odavno već znaš, ali nije loš triler, može da se pogleda Ben Kingsli odličan kao i uvek, samo mu je ruski loš
    Ovaj sam skinula, a nikako da ga odgledam negooo, pogledala sam dve odlične avanturice, pa reko da se zapljunem :

    Journey to the centar of the Earth 2008



    i THE CHRONICLES OF NARNIA: PRINCE CASPIAN, 2008



    Ovaj je nešto između akcije, avanture i fantazije čini mi se da je neko već spominjao ovaj film, ali ne mogu da se setim ko , ja ga preporučujem


    Tinker Bell, 2008



    Sladak crtić, preporučujem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #486

    Odgovor: Cinema club

    Nanking (2007)

    Dokumentarac o masakru (genocidu) u Nankingu, prestonici carske Kine o kojem nisam znala ništa Znala sam da je bilo svačega između Japana i njih još od 31ve, ali za ovaj važan događaj koji se zbio 1937. nisam, verovatno iz razloga što je bio zataškavan i malo se o njemu govorilo, a kako sam razumela japanskoj vladi se nimalo ne dopada što je postao međunarodno poznat te čak tvrde i da svi ti izvori sadrže netačne i vrlo neprecizne opise onoga što se dešavalo. U Nankingu je za mesec dana, nakon japanske invazije silovano 20.000 žena i dece, a broj ubijenih, misli se, prelazi cifru od 200.000.

    U gradu su počinjena neki od najstrašnijih ratnih zločina protiv civila ikad zabilježenih u ljudskoj povijesti. Stotine tisuća civila je ubijeno u gradu na zvjerski način.
    Preko 20.000 žena je silovano i ubijeno, među tim ženama bilo je i djece ispod 10 godina. Gotovo sve žrtve silovanja su nakon čina ubijene, a samo ubojstvo je obično predhodilo unakaživanjem tijela mesarskim noževima i bajunetama.
    Brojni očevidci i strani novinari koji su bili pod azilom u Nankingu govore o nezamislivim metodama koje su prakticirali Japanci.
    Civilne žrtve su silovane i ubijane za dana i to na gradskim trgovima. Članovi obitelji bili su prisiljeni gledati ove monstrumske činove. Mnoge se pod prjetnjom oružjem prisiljavalo na incestoidne spolne činove u javnosti. Japanske vojnike je prema pisanju očevidaca sve ovo jako zabavljalo.
    Svi zamislivi i nezamislivi oblici terora upotrebljeni su nad kineskim narodom - ljude se žive zakopavale, palilo do smrti. Seljake se tjeralo da opće sa životinjama.
    Sve žrtve bi nakon poniženja ubijali u mukama na najprimitivnije i najogavnije načine.
    Velik broj fotografija i video zapisa svjedoče ovim neviđenim i nezapamćenim zločinima.
    Ovaj dokumentarac sadrži filmove i fotografije koje svedoče o silovanju Nankinga, a nekoliko se glumaca okupilo kako bi čitalo reči iz pisama, dnevnika i drugih izvora umesto učesnika tog događaja. Preporuka, ako imate želudac za ovakve stvari i ako uopšte volite dokumentarce.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Nanking_Massacre
    http://www.imdb.com/title/tt0893356/
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #487

    Odgovor: Cinema club

    jedva docekah da film dodje u kina... trejler ubija... akd ono cvrc, umalo da zaspim... nemam pojma, mozda sam previse ocekivao od filma, al od samoga pocetka sve je bilo jako predvidljivo i prica ispricana milion puta... i jos pride tome Norton pozitivac pih
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #488

    Odgovor: Cinema club

    moja wam je preporuka da pogledate obawezno sledece filmowe:

    Hades Factor -triler..napet..dramatican..odlican (Stephen Dorph, Mira Surwino)

    Perl Harbur -ko nije gledao stwarno...Ben Aflek

    BorderTown-Jenifer Lopez...triler...kako zene nestaju...istinita prica

    Istorija Nasilja-super triler

    Trapped (klopka)-odlican triler (Charlize Theron ,Kewin Bacon)

    Shall We Dance super drama (Richard Gir i Jenifer Lopez)

    Borderline- mnogo ddobar triler sa Ginom Gershon(obozawam tu glumicu,moze film isto sa njom Showgirls)

    Kletwa -uuuu jak horor ..samo za hrabre

    Trka sa Wremenom-predobar-------Denzell bre Wasington,pa koji film ne walja sa njim

    Suze Sunca--dooobar dooobar--Brus Wilis i Monika Beluchy

    23 Dana Straha-istinito prica iz malog grada u americi..istina ziwa

    i owi moji prethodni postowi dje predlazem filmowe,to obawezno..sa Denzelom film takodje Cowek u Ognju i JOHNY Q owaj film je newjerowatno dobar..
    ima tu jos 'kremica'nastawicu drugi put

  9. #489

    Cinema club


    Očekivala sam dobru komediju ...Medjutim, bilo je samo par usputnih haha ...Prosečan film,moze se pogledati, ali nije steta ni propustiti...

  10. #490

    Odgovor: Cinema club

    Something's gotta giwe (nesto za uzwrat) super komedija-drama glawne uloge:neponowljiwi Dzek Nikolson i Dijana Citon...

  11. #491

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Burn after reading ( 2008 )

    Loš rip, nema prevoda, pa bolje čekajte ili u bionju. Al' ja sam morala da odgledam jer volim braću Koen. Bred Pit mnogo smešan Ma, gomila idiotskih likova, paranoika i glupaka. Džon Malkovič hejter, Kluni seksom opterećen paranoik, Frensis Mekdormand žena nezadovoljna svojim izgledom, Pit ego manijak... preporuka


    Nice one Svi su naravno dobri, al Bred Pit shto ume da odigra budalu svaka mu chast (podseca na onu odlichnu ulogu iz 12 majmuna
    POsle prvih nekoliko sporih minuta uvoda kreche kikotanje do kraja... ne zna se "ko koga chime i u shta " i naravno, niko nema pojma shta radi

  12. #492

    Odgovor: Cinema club

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Taken (2008 )

    Odličan film...


    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj sam zaboravila. Slažem se, odlična akcija, dinamična (u šta sam bila sigurna čim sam videla Luc Besson) i drži, i da sam mogla ja bih uletela da mu pomognem ako treba, da ih krši e tol'ko sam se napalila. I još sam tajina ćera pride. Ima čovek neku zabrinutu facu pa mu takve uloge baš leže, pun pogodak, a da su stavili recimo StaloneTa ili nekog drugog od kojeg bi se očekivalo sve to što je Liam napravio film bi bio prosečan. I konačno da Srbi nisu negde negativci
    gledala ga veceras i samo mogu da kazem da ima moju preporuku jako dobar film, posebno sto volim Nisona, drzi paznju, a i samo govori da sve to od nas nije daleko, jer je trgovina belim robljem nesto sto nam mozda nije iza coska, ali vreba..
    a da su stavili Svarcenegera npr. to bi bila komeNdija
    a negativci.. ni Srbi ni Rusi, sto je vec postajao standard..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #493

    Odgovor: Cinema club

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    Tropic thunder

    Najbolji film Bena Stilera ikad,sa gomilom poznatih faca!
    Topla preporuka.
    Nem pojma, meni ništa specijalnom, ali dobro, ukusi su različiti

    The Edge Of Love, 2008



    The Edge Of Love je ljubavna drama Johna Mayburya o velškom pesniku Dylanu Thomasu i njegovom ljubavnom trouglu. Po meni, ni ovaj film nije nešto...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #494

    Odgovor: Cinema club

    Eden lake ( 2008 )



    Kakvo zlo od filma! Onaj pravi horor (mučenje i maltretiranje) bez čudovišta ikakvih, gde ćeš veća čudovišta od ljudi, dobro režiran, upečatljiv, dinamičan, sa par groznih scena, napet jer je u pitanju borba za život i igra mačke i miša kroz šumu, gde uhvatite sebe kako morbidno navijate protiv dece koja su u ovom filmu prilično nepodnošljiva. Film prati par koji odlazi na romantični vikend na mirno jezero, mladić planira da zaprosi devojku u nekoj idiličnoj atmosferi... i sve je divno i krasno dok se na plaži ne pojavi grupa klinaca koja kreće da ih maltretira iz besa...

    Preporuka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #495

    Odgovor: Cinema club

    SQUAW,''Eden Lake'' je ... danas sam ga gledao

    moja preporuka PROZAK NACIJA (chrisstina richi) ziwotna pricha,specificna..Richi glumi klosarku, dooobar film..rekoh,ziwotna prica,ok skroz

    DRUGA STRANA STRASTI erotski triler (stiwen boldwin,kristy swanson)

Strana 33 od 83 PrvaPrva ... 23313233343543 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •