Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 36
Strana 36 od 83 PrvaPrva ... 26343536373846 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 526 do 540 od ukupno 1233
  1. #526

    Odgovor: Cinema club

    Mislim da ga mogu odgledati jos mali milion puta...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  2. #527

    Odgovor: Cinema club

    paaa..znaci EXTRA!!! Glumi takodje i monika beluchi..odlican..filmcina!

  3. #528

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    The descent (2006)

    Odličan horor, preporuka Atmosfera super, drži, i odavno neki nisam ovako pažljivo i sa uživanjem odgledala. 6 žena se okuplja u znak pažnje prema prijateljici koja je izgubila ćerku i muža nedavno i rekreativno upušta u istraživanje pećine u kojoj će naći... svašta.
    ja znam da veceras necu spavati jos krece film i ja se smorim kako je glup zesce.. i OPA ispada neko cudo koje neverovatno lici na Goluma i onda opet OPA ima ih jos jbt uzas, uzas.. jebo me bas k'o me vuk'o za jezicinu nije mi film nista posebno, jedino sto drzi paznju je taj deo sa tim silnim Golumima kraj je zesce sranje

    The Mothman Prophecies




    ne znam za vas, ali je ovo bio treci neuspeli pokusaj gledanja ovog filma i nimalo mi nije zao zaspala sam negde na trecini filma, manje vise zato sto je film sranje, nego zato sto meni bas nesto i ne prijaju filmovi ovakvog zanra a samo njih gledam a i ne volim Gira garantujem da cu celo vece da sanjam gluposti, naravno, ako se usudim da uopste legnem da spavam, jer nema sanse da spavam sama sad

    John Klein is involved in a car accident with his wife, but while he is unharmed, his wife mentions a moth shaped creature appearing. After her death, John begins to investigate the secrets behind this mentioned Mothman. It takes him to a small town of Point Pleasant, West Virginia, where he discovers a connection with the same problem. Here he meets Connie Mills, whilst he continues to unravel the mystery of what the Mothman really is.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #529

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Traitor ( 2008 )

    Ja ć' da preporučim ovaj. Onima koji vole terorističke posebno. Dobra gluma, dobra priča, i nema puno preterivanja, drži pažnju iako traje dva sata
    danas ga gledao,mnooogo dobar,mnooogo

  5. #530

    Odgovor: Cinema club

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    paaa..znaci EXTRA!!! Glumi takodje i monika beluchi..odlican..filmcina!
    Pogledala sam film, upravo...
    Zaista je dobar....i ja ga preporucujem...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  6. #531

    Odgovor: Cinema club

    College (2008 )



    zali Boze utrosenog vremena jedna od onih americkih teen komedija koje nisu smesne tri srednjoskolca odlaze u obilazak jednog koledza i tamo se i zaljubljuju i gube nevinost.. ali na putu svemu tome stoje momci iz jednog bratstva koji ih zezaju i muce.. i tako, rade im svasta nesto zbog cega ce oni njima posle da se svete..
    snazna preporuka za NE gledati
    Poruku je izmenio starsica, 28.11.2008 u 17:14 Razlog: ubacila opis
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #532

    Odgovor: Cinema club

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    nije mi film nista posebno, jedino sto drzi paznju je taj deo sa tim silnim Golumima kraj je zesce sranje
    Vidiš, a meni bi film bio napet i bez njih, jer je špilja neistražena i nisu imale knjigu, i jer su se provlačile kojekude. Moguće da sam klaustrofobičnija nego ti. Kraj logičan sasvim ako se treba uzimati keš za deo broj dva.

    E sad od mene 3 sporaća za one kojima fali inspiracija za gusarenje



    The station agent (2003)

    Meni je ovo mnogo lep film pa ga preporučujem. Jedan od onih koji nisu uopšte smešni na prvu jer likovi imaju neke svoje teške priče, a opet ne može da se gleda bez keza na usnama. Definitivno greje srce. Nekima može biti spor, a meni je bilo žao što se završio. @ Isahara: Meni je ova Patricia Clarkson piš živi od žene i u High artu mi je bila.

    Onda sam potražila i drugi koji je pisao Tom McCarthy:



    The visitor (2007)

    ... koji mi se nije svideo kao Station agent, ali je isto lep film o patetičnom, drvenom profesoru koji se trudi da pronađe neku strast u svom životu.



    Red ( 2008 )

    Brian Cox je sjajan glumac al' priča je teška. Psa sa kojim živi četrnaest godina nakon tragedije koja ga je zadesila, iz obesti ubijaju puškom klinci. Tačnije jedan od njih. Otac neko mudo u malom mestu, još gori od svog deteta i ne možeš mu ništa. Da ispizdiš.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #533

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vidiš, a meni bi film bio napet i bez njih, jer je špilja neistražena i nisu imale knjigu, i jer su se provlačile kojekude. Moguće da sam klaustrofobičnija nego ti. Kraj logičan sasvim ako se treba uzimati keš za deo broj dva.
    u svakom slucaju, mene nece niko naterati da ja udjem u bilo kakvu spilju, makar bula duboka i metar a drugog dela sve i da bude, necu ga gledati, ni od ovog se jos nisam oporavila i ne mogu da spavam sa ugasenim svetlom u principu, meni generalno film nije los, a dovoljno mi je strasno da znam da ga necu gledati opet ali sa moje strane ima preporuku za sve one koji vole da se prestrase s vremena na vreme
    i da, ono sto me iznenadilo je kako je Sara reagovala prema Dzuno kad joj je sjebala nogu.. e to mi je mozda i najbolji deo u filmu
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #534

    Odgovor: Cinema club

    owa prwa 2 od SQUAW nisam gledao ali treci jesam..hahaha 'da ispizdis'..
    ewo od mene sad jedan ziwotna price jedne klosarke (chrisstine richi):..super-zanimljiwa drama,inace preferiram ziwotne price,pa sad...

  10. #535

    Odgovor: Cinema club

    Pa dobro bre proveri bar koje si već preporučio, stalno ti brišem iste filmove koje opet preporučuješ
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #536

    Odgovor: Cinema club

    Za prijatno popodne:

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #537

    Odgovor: Cinema club



    Nije los, al nije ni spektakularan....
    Politicke intrige, zavere i UN...sve u svemu zanimljivo

    nadam se da film vec nije bio
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  13. #538

    Odgovor: Cinema club

    ewo 1 domaci ali interesantan jako,ziwotna prica...


  14. #539

    Odgovor: Cinema club

    Righteous kill
    Robert De Niro i Al Pacino rame uz rame.
    Cini mi se da ga je neko vec komentarisao ali ne mogu da nadjem.
    Prica o policajcu serijskom ubici, triler koji za mene nije triler ako nema napetosti, vec vidjeno, prosecna ocena 3.

    I po vasoj preporuci odgledah Candy girl i reci cu samo ovo: zjuuuu
    Decko je toliko ubedljivo plakao da sam u jednom momentu pomislila da nije kriv.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #540

    Odgovor: Cinema club

    Ovo je vec kao malo starije ali vredno pomena. Jedan od onih sto malo deprimiraju, uostalom kao i vecina Penn-ovih
    Meni se bas svideo.



    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 36 od 83 PrvaPrva ... 26343536373846 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •