Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 42
Strana 42 od 83 PrvaPrva ... 32404142434452 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 616 do 630 od ukupno 1233
  1. #616

    Odgovor: Cinema club

    BenX


    Odlican film...
    Prica o autisticnom decaku i vrsnjacima koji ga ne prihvataju... Potresna i istinita prica...

  2. #617

    Odgovor: Cinema club

    Animal Factory (2000)

    rezija: Stiv Busemi
    uloge: Edvard Furlong, Vilijem Defo, Miki Rurk i Stiv Busemi
    Film "Fabrika Zivotinja" je prema romanu Edvarda Bunkera i odlican je !

    The Son's Room Italian: La Stanza Del Figlio (2001)

    Potresna prica o jednoj porodici.

    Taking Care of Business (1990)

    Ako ga niste gledali pogledajte ga jer ce vas sigurno nasmejati.
    Dzejms Belusi i Carls Grodin u glavnim ulogama a prelepa Loryn Locklin je kao slag na torti.
    Ovaj film sam gledao pre 5 ili 6 godina ali sam ga skoro primetio na TV-u pa se setih kako sam se smejao tada kad sam ga gledao prvi put.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 21.06.2009 u 01:28 Razlog: slike

  3. #618

    Odgovor: Cinema club

    Ko voli istorijske filmove, evo jednog sa Dzingis Kanom po nazivom Mongol. Scene su prelepe, film je zaista kvalitetan, bez patetike i bez puno scena borbe, na mongolskom jeziku. U fimu se vidi nacin zivota Mongola...







  4. #619

    Odgovor: Cinema club

    The Addams Family (1991)



    "Porodica Adams" je jedna od najboljih serija a kada je snimljen prvi igrani film obozavaoci Adamsovih su bili presrecni a ja kao jedan od njih jedva sam cekao da ga pogledam.
    Ne moze film da nadmasi seriju ali je prilicno zanimljiv i vredi ga pogledati vise puta pa sam ga upravo danas odlegao treci put.

    http://www.imdb.com/title/tt0101272/
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 19.02.2009 u 18:03

  5. #620

    Odgovor: Cinema club

    Frozen River




    Glumi Melissa Leo, to je ona sto je igrala sa Pembltonom i ekipom u baltimorskoj "Homicide: Life on the Street"
    Nominovana je za oskara.
    Zivi na kanadsko-americkoj granici i naterana teskom finansijskom situacijom upusta se u krijumcarenje ljudi, vozeci ih u gepeku preko zaledjene reke.
    Nije remek delo, moze da prodje.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #621

    Odgovor: Cinema club


    Na zahtev lepseg pola, ovo sam gledao pre neki dan i izdrzali smo dobrih 45 minuta pa sam morao da demantujem naslov i postanem deo njeFilm je teska limunadica, dosadan i glup, jedino sto vredi je Scarlett, izgleda za medalju
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  7. #622

    Odgovor: Cinema club

    The Thin Red Line (1998 film)

    Ratna drama sa odlicnim glumcima kao sto su: Adrijen Brodi, Son Pen, Dzordz Kluni, Vudi Harelson, Jon Kjuzak, Dzon Travolta nikako ne moze biti los film.
    Rec je o jednom fantasticnom filmu koji vas nece ostaviti ravnodusnim.

    Evo jos nekoliko fenomenalnih ratnih filmova koje ja obozavam

    Hamburger Hill (1987)

    Hamburger Hill - Wikipedia, the free encyclopedia

    Enemy at the Gates (2001)

    Enemy at the Gates - Wikipedia, the free encyclopedia

    A Bridge Too Far (1977)

    http://en.wikipedia.org/wiki/A_Bridge_Too_Far_(film)

    Downfall (German: Der Untergang) (2004)

    http://en.wikipedia.org/wiki/Downfall_(film)
    Poruku je izmenio Lilith_021, 21.06.2009 u 01:26 Razlog: slike

  8. #623

    Odgovor: Cinema club

    Platoon (1986)

    Odlican film i jedan od 5 najboljih ratnih filmova ikada snimljenih.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Platoon_(film)



    Вод смрти“ (енгл. Platoon) је амерички филм на тему Вијетнамског рата из 1986. који је режирао Оливер Стоун, а глуме Чарли Шин, Том Беринџер, Вилем Дефо, Форест Витакер, Кевин Дилон, Кит Дејвид, Џон Макгинли и Џони Деп. Ово је први филм Оливера Стоуна из трилогије о Вијетнамском рату, који су пратили „Рођен 4. јула“ из 1989. и „Небо и земља“ из 1993.





    Радња филма је инспирисана Стоуновим искуствима као америчког војника у Вијетнама, коју је он написао након свог повратка као супротно гледиште рату од онок који је пружао филм Џона Вејна „Зелене беретке“[1] Филм је добио Оскара за најбољи филм 1987. Године 2007. Амерички филмски институт је ставио Вод смрти на 86. место у свом избору 100 година... 100 филмова. Британска телевизијска станица Канал 4 је у свом избору најбољих ратних филмова свих времена ставила овај филм на 6. место, иза Панцирне кошуље и испред Недостижног моста.

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Vod_smrti

  9. #624

    Odgovor: Cinema club

    Charlie, ja kao da gledam temu "Filmovi koje voli Charlie Harper" a ne Cinema club. Choveche kad god virnem ovde tvoji odgovori preko cele strane. Pa jbt nije poenta da nas obavestavas o svim filmovima koje si pogledao od kolevke pa nadalje...ili o onima koje nisi gledao ali si chuo da su do yaya

    Nisam ga gledao ali sam cuo da je izuzetan film !
    Jedva cekam da ga pogledam, mozda jos danas.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #625

    Odgovor: Cinema club

    Premešteno je 33 posta u novu temu, pa izvolite tamo vi koji ovu niste skontali (a i ostali koji tamo imaju šta da ostave od starih filmova koje ne treba zaboraviti i vredi pogledati). Ova tema je krenula kao "poslednje što sam gledao/la - u bioskopu, na TV-u, kompu... (pa sad, ako je starije nema veze)" i tako će ostati, a ne kao "probaću da se setim, preporučim i nalepim šta sam sve gledao/la od kad mi je tata kupio video rekorder". Takve stvari zatrpavaju ovu temu. Evo, ispraviću i naslov, potrebno je izgleda.

    P.S. Ako može bez suvišnih slika, jedna je dovoljna (!!!) i ako može da ne bude bilbord već umanjeno na razumnu meru, bilo bi lepo - sve je objašnjeno već nekoliko puta pa hajde da se pridržavamo da ne bi letela upozorenja, pismenih opomena - što javnih - što u pp je bilo previše
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #626

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Religulous ( 2008 )

    Preporučujem ovaj dokumentarac, onima koje tematika zanima. Ismejah se dobro
    Pogadja poentu i funny indeed!

    Najvishe mE se svidjaju oni rezovi :
    - naravno ne verujete u deda mraza to su gluposti - jedan chovek koji obidje svet za jednu noch i podeli poklone..
    - naravno!
    - ali jedan chovek koji chuje shta milijarde ljudi mrmlja u molitvama, to je sasvim druga stvar ...

    -........


    Bil Maher, retko gotivna lichnost sa Americhkih TVa, uz Georga Carlina meni jedno od najpozitivnijih otkricha u poslednje vreme.

  12. #627

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali


    Outlander (2008 ), SF pomesan sa istorijom, mitom i naravno akcijom....Nije los, moze da se pogleda...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  13. #628

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali


    Gledao sam ga pre dva dana i zaista je poslednji film koji sam gledao što je zaista iznenađujuće jer uglavnom odgledam jedan film na dan..

    Većena ljudi u rl me savetovala da ne trošim vreme gledajući ga, a meni se baš puno dopao. Toliko o tome koliko me "većina" poznaje...

  14. #629

    Odgovor: Cinema club

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pogadja poentu i funny indeed!

    Najvishe mE se svidjaju oni rezovi :
    Ne, neeee Dr. ("") Jeremiah Cummings je vr' onaj što nosi kroko gilje i kajle i prodaje dvd
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #630

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Doubt



    Meril Strip glumi 'ravnateljicu' (jebiga, nasla sam samo hrvatski prevod) u jednoj osnovnoj skoli i ulazi u konflikt sa kolegom, potencijalnim pedofilom..
    Od 1 do 5, neka bude trojchica.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 42 od 83 PrvaPrva ... 32404142434452 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •