Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 44
Strana 44 od 83 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 1233
  1. #646

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Saw V



    Saw V - Wikipedia, the free encyclopedia
    Saw V (2008 )
    Saw V (2008 )

    Juce sam ga gledao, dobar film !
    Mozda je i bolji od svih osim prvog dela ali generalno rec e o odlicnom filmu.
    Preporucujem svakom ko ga nije gledao nece se pokajati.

  2. #647

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Transporter 3 ( 2008 )


    Odlicna akcija...Brza kamera...muski striptiz
    Kome su se dopala prva dva dela...dopasce mu se i ovaj...
    Ispunjava ocekivanja...

  3. #648

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Kocka, treći deo horor trilogije[CENTER]
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #649

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Rock'n'rolla Gaja Ričija.


    Nije loš, ali nisam zadovoljan. Ne može da se poredi sa Dve čađave dvocevke i Snečom. Čini mi se da čoveku polako ponestaje ideja. E da, interesantno je da u filmu glumi naš Dragan Mićanović, naravno, Rusa mafijaša (desnu ruku glavnog Rusa mafijaša). I tako, vredi pogledati ako vam je baš, baš dosadno.

  5. #650

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Species (1995)



    http://en.wikipedia.org/wiki/Species_(film)
    Species (1995)

    Nocas/jutros je bio na TV Pink-u pa sam se zavalio u udobnu fotelju i odgledao ga.
    Dosadno vam je a volite fantastiku ? Onda ce vas ovaj film drzati zainteresovanim do kraja inace ocekivao sam vise obzirom na pocetak koji je obecavao.

    Sada s net-a skidam 2, 3 i 4 deo da vidim da li makar jedan vredi vise od prvog dela. (Nisam ni znao da pstoje nastavci sve do pre par minuta)

  6. #651

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Underworld 3


    Bez Kejt Bekinsejl (ako sam dobro napisao ). Elem, ne podnosim fimove koji se prave posle uspešnih par delova (najočigledniji primer Ratovi zvezda, naknadna tri dela ne bih gledao ni da mi plae (a imam ih narezane )), ali ovo je izuzetak koji potvrđuje pravilo.

    Dobar je, stvarno dobar. Uz potvrđivanje moje teorije da su vampiruše najbolje ribe (), ovaj film je u stvari ljubavna priča, i to ona u kojoj se umire. A u vremenu kada nas mrzi da zbog ljubavi makar malo mrdnemo guzom i menjamo se zbog onog drugog, podsećanje da takva ljubav postoji (makar na filmu, van vremena) je više nego vredno pažnje.

    Preporučujem.

  7. #652

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Australia

    Romantična, akciona avantura smeštena je u severnu Australiju pre Drugog svetskog rata i prati englesku aristokratkinju (Nikol Kidman) koja nasleđuje ranč veličine Merilenda.
    Kada veliki engleski stočari počnu da kuju planove da joj uzmu zemlju, ona se nevoljno udružuje sa okorelim goničem stoke (Hju Džekmen) u pokušaju da prevedu 2.000 grla preko stotina milja najnegostoljubivije zemlje. Tokom putovanja suočavaju se i sa bombardovanjem Darvina od strane japanskih snaga koje su, napadom na Perl Harbur samo nekoliko meseci ranije, počele rat na Pacifiku.


    Nije loš,osim što mi je Nikol neobična bila u ovoj ulozi,mada nemam zamerke na njenu glumu,čak naprotiv.

    Australia (2009)

  8. #653

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Shopaholic sa Isla Fisher u glavnoj ulozi. Mada film nije bio bas nesto uspijesan u Americkim kinima, meni je bio simpatican. Totalno nerealan, ali dovoljno dobar da se sa prijateljicama ode u kino i zabavi.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  9. #654

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    O Caminho das Nuvens - Nebeski put
    Film je snimljen na osnovu istinite price sisera fereire diasa, prakticno nepismenog i nezaposlenoh vozaca kamiona koji sa zenom i petoro djece putuje bicklima sa sjevero-istoka brazila do rio de zaneira, ka boljem zivotu, opasnim putem dugim 3200 km. otac sanja platu od 1000 reala (nesto manje od 500 dolara) i krece sa zenom koja ima apsolutno povjerenje u njega i petoro djece na put.

    nattydread is coming to dinner

  10. #655

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Underworld 3


    Bez Kejt Bekinsejl (ako sam dobro napisao ). Elem, ne podnosim fimove koji se prave posle uspešnih par delova (najočigledniji primer Ratovi zvezda, naknadna tri dela ne bih gledao ni da mi plae (a imam ih narezane )), ali ovo je izuzetak koji potvrđuje pravilo.

    Dobar je, stvarno dobar. Uz potvrđivanje moje teorije da su vampiruše najbolje ribe (), ovaj film je u stvari ljubavna priča, i to ona u kojoj se umire. A u vremenu kada nas mrzi da zbog ljubavi makar malo mrdnemo guzom i menjamo se zbog onog drugog, podsećanje da takva ljubav postoji (makar na filmu, van vremena) je više nego vredno pažnje.

    Preporučujem.
    I ja volim prva dva dela pa mi se i Rise of the Lycans svideo, ali generalno priču je ostalo samo da vidiš, već je ispričana u prva dva dela skroz, sve znamo... to je ono što taj treći deo dosta spušta, meni bar. Akcija ne zaostaje, sve pet, samo je bitka mogla da bude nekako veća... šta znam...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #656

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    TRGOVINA LJUDIMA (HUMAN TRAFFICING )

    Uloge: Mira Sorvino, Donald Saterlend, Remi Žirard, Izabel Blas,

    Režija: Kristian Dugaj



    Četiri devojke iz različitih krajeva sveta su kidnapovane I prisilno uvedene u zastrašujući svet seksualnog ropstva. Specijalizovani tim zadužen za borbu protiv trgovine ljudima pokušava da raskrinka moćnu medjunarodnu mrežu trgovaca belim robljem, Njima će se priključiti I agent Kejt Morozov( Mira Sorvino), bivša žrtva , koja će svojim ličnim iskustvom doprineti da se doskoči moćnicima.



    slabo gledam filmove, ali ovaj sam sinoć odgledala čak drugi put i opet me istresao iz gaća..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #657

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009)


    Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009)

    Uzas jedan ! Katstrofa ! Razocaran sam !
    To su moje prve reci posle filma i prvi utisci.

    Film je skroz bezveze a toliko sam ga cekao
    Cista komercijala.
    Pokusali su da film bude ozbiljniji od predhodnog i da bude savremeniji i u fazonu danasnjih tinejdzera ali nisu uspeli jer film ni malo ne lici na igru niti su borci prikazani kako treba sve u svemu bezveze totalno.
    Ne preporucujem ovaj film.
    Ko voli video igre Street Fighter bice razocaran ovim filmom vrlo verovatno.


    Street Figter iz '94-e je mnogo bolji jer je makar donekle docarao igricu jedino zameram ne pojavljivanje nekoliko boraca (Dalsim na primer).

  13. #658

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Kad porastem bicu Clint Eastwood.
    Upravo se vratih iz bioskopa i mogu vam reci da sam proveo divan trenutak uz
    Gran Torino
    Predivan film, smesan, tuzan, dubok i human.
    Eastwood (u svojoj 78oj godini) je impresionantan i bez trunke umora. Iza i ispred kamere...
    Gran Torino je cinematografski rekvijum...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  14. #659

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Australia

    Romantična, akciona avantura smeštena je u severnu Australiju pre Drugog svetskog rata i prati englesku aristokratkinju (Nikol Kidman) koja nasleđuje ranč veličine Merilenda.
    Kada veliki engleski stočari počnu da kuju planove da joj uzmu zemlju, ona se nevoljno udružuje sa okorelim goničem stoke (Hju Džekmen) u pokušaju da prevedu 2.000 grla preko stotina milja najnegostoljubivije zemlje. Tokom putovanja suočavaju se i sa bombardovanjem Darvina od strane japanskih snaga koje su, napadom na Perl Harbur samo nekoliko meseci ranije, počele rat na Pacifiku.


    Nije loš,osim što mi je Nikol neobična bila u ovoj ulozi,mada nemam zamerke na njenu glumu,čak naprotiv.

    Australia (2009)
    Meni se svidja (posebno Hju Dzekmen ), ali milsim da su mogli da ga malo skrate, tj. da ga ranije zavrse...

  15. #660

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Flash of Genius ( 2008 )

    Rađen po istinitoj priči o Dr. Kearns-u, univerzitetskom profesoru i pronalazaču, film o etici, borbi čoveka protiv kompanije Ford. Spor, pomalo depresivan, ali nije loš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 44 od 83 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •