Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 48
Strana 48 od 83 PrvaPrva ... 38464748495058 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 706 do 720 od ukupno 1233
  1. #706

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku

    PORTRET JEDNE DAME je odlican film
    jeste, ok je film...ali ni upola dobar i bogat kao što je istoimena knjiga po kojoj je film snimljen

    Film 'Marli i ja' gledala upravo...
    Izuzetno kardio-vaskularno ostvarenje, ne preporučujem onima sa slabijim srcem
    Ne sećam se tačno da li i koji film uopšte me je naterao da poslednjih 15 min, ne ...već potrošim pakovanje maramica
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #707

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    jeste, ok je film...ali ni upola dobar i bogat kao što je istoimena knjiga po kojoj je film snimljen
    Mogao sam i pretpostaviti da je tako (Nisam procitao knjigu ali si me sada samo dodatno motivisala da to ucinim)
    U principu, je uvek tako, nikada film nije dobar koliko je knjiga po kojoj je snimljen
    Razlog toga je verovatno taj sto ne moze film da prikaze i da nam docara to na taj nacin kao knjiga ili nesto drugo ali da ne zalazim sada u to jer bih se udaljio od teme.

  3. #708

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Eragon...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #709

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Spartacus (2004)


    Danas sam ga odgledao i uzivao sam jer je film fantastican
    Rec je o TV filmu koji me je odusevio jer je zaista jedan od najboljih iz Istorijskih filmova koje sam gledao.
    Goran Visljic i Rhona Mitra su odlicno odglumili svoje uloge kao i ostali glumci i preporucujem svima koji nisu gledali ovaj film da ga pogledaju.

  5. #710

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Before Sunrise...stariji film (odgledala po drugi put, mada isti mi utisak ostavio kao i prvi...mozdaaa malo jaci...), ona je Francuskinja, on Amerikanac...srecu se u vozu za Bec i provode jedan dan zajedno...posle svak' na svoju stranu....

    da li bi bilo bolje da se nisu sreli ...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #711

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    ...milioner iz blata... solidno

  7. #712

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Kingdom of Heaven (Extended director's cut)

    Odlično

  8. #713

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    All the Pretty Horses


    Nakon što je izgubio dom usled razvoda roditelja, mladi Teksašanin (Matt Damon) upušta se u avanturu s najboljim prijateljem Laceyem (Henry Thomas) i odlazi na jug.
    Uskoro susretnu hirovitog propalog tinejdžera (Lucas Black), a taj će im susret doneti neslućene nevolje. Cole se upušta u zabranjenu vezu s predivnom kćeri (Penelope Cruz) bogatog meksičkog zemljoposjednika.
    Sledeći svoje srce, Coela ono odvede na put o kakvom nije mogao ni sanjati, a koji će ispitati njegovu strpljivost, zrelost i promeniti mu život zauvek.


    Od filma sam mnogo očekivala, nije da nije za gledanje, ali nije ništa naročitu. Sve u svemu, ko voli konje...nagledaće se prelepih konja

  9. #714

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    clockstoppers tako je primamljivo izgledao na traileru... A inace je vise nego smor... 2h bacenog vremena
    Everybody Wants to be a Cat

  10. #715

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Personal Effects




    Nisam puno ocekivala od Mishel i Eshtona i konacno jedno prijatno iznenadjenje. U filmu se govori o ljudima kojima su bliske osobe zrtve nasilja. Njoj je ubijen muz, njemu sestra. Dosta verno prikazan njihov prolazak kroz tragediju i cekanje na presude, cekanje na povratak onih koji se vratiti nece..

    Preporucujem
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #716

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali


    Down by Law (film) - Wikipedia, the free encyclopedia
    Down by Law (1986)

    DOWN BY LAW (1986) je odlican film a jedan od mojih omljenih glumaca Roberto Benigni glumi u njemu.
    Preporucujem svima koji nisu gledali

  12. #717

  13. #718

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali



    nekima se svidja, nekima ne, nekima je dosadan...a kada pronadjes sebe u njemu jednostavno zanemis
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #719

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Thick As Thieves


    Jedan od onih u kojima se ne dangubi da se konzument uvede u bilo kakvu pricu ili smisao pre jurnjave na krovu voza, pesnicenja, puskaranja, krvoprolica.. Sve to imate odma' posle uvodne shpice..
    Njih dvojica su lopovi i odlucuju da im je dosta sitnicarenja pa planiraju kradju Faberzeovih jaja..
    Vrlo lose..

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #720

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Turneja
    Što ga odpjeva, svaka mu čast
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

Strana 48 od 83 PrvaPrva ... 38464748495058 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •