Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 49
Strana 49 od 83 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 721 do 735 od ukupno 1233
  1. #721

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Znam da ima još neki sigurno, nisam dugo ništa stavila ovdi, al' ovih sam se setila, ima svega, tajni agenti, IRA, Belfast, drama, akcija i onaj poslednji, koji je malo siroviji i nije za svakoga. Može se pogledaju



    Fifty dead men walking ( 2008 )



    Street Kings ( 2008 )



    Five minutes of heaven (2009)



    Mysterious skin (2004)
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #722

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    "The Unbearable Lightess Of Being", film snimljen 1988. godine, po istoimenoj knjizi, koju je napisao Milana Kundera.
    Sinoc sam ga pogledao i definitivno preporucujem!

    Sad odoh u musku kafanu, postavljati slike Lene Olin!

  3. #723

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Before Sunrise...stariji film (odgledala po drugi put, mada isti mi utisak ostavio kao i prvi...mozdaaa malo jaci...), ona je Francuskinja, on Amerikanac...srecu se u vozu za Bec i provode jedan dan zajedno...posle svak' na svoju stranu....

    da li bi bilo bolje da se nisu sreli ...
    ...иначе један од мојих омиљених... дакле, комплетан утисак је повољан, чак је и крај филма маестралан! диииивно

    by the way, задње што сам одгледао је "читач" и није ми покварио утисак књиге коју сам прочитао пре филма... мислим да су пронашли адекватне глумце, сценарио савршен, фотографија ок... једино ми је мало неубедљив онај део филма када јој суде за "злочин"...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #724

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The International (2009)

  5. #725

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Curious case of Benjamin Button


    7 pounds


    i plakala posle oba
    Citius, Altius, Fortius.

  6. #726

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Danas, dva komaTa:

    Nixon

    sa Šonom Penom. Onako. Ni loš, ni za padanje u nesvest.

    Kletva (The Grudge) 3


    Prvi deo je naj(strašniji)bolji film kog sam ikad gledao E sad, horor je specifičan filmski žanr. Naime, nema smisla gledati horor više puta, jer napetst i strava u njemu dostižu vrhunac kroz upoznavanje zla. Kada se ono jednm ojavi na svetlu, sve ostalo je puko zanatsko otaljavanje. Tako je sa drugim, a bogami i trećim delom Kletve. NIšta strašno.

  7. #727

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Mracne navike, Almodovar
    stariji film, iz perooda kad Almodovar jos uvek nije bio main stream..
    manastir sa opaticama navuchenim na dop i LSD...
    tipichno za njega..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #728

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Family Man ...sa N. Cage-om u glavnoj ulozi (iako ga nesto bas i ne gotivim ) film je odlican....modernija verzija "Zone Sumraka", a i sve u svemu poucan, cisto da se covek zapita koji su mu prioriteti u zivotu
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #729

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Clockstoppers (2002)




    Film koji me vraca u dane kada sam bio tinejdzer i mastao o necemu slicnom.
    Film je dobar nije nista posebno ali je dobar pa ako vam se dopala trilogija "Povratak u Buducnost" odnda bi trebao i ovaj film da vam se svidi jer ima nekih slicnosti.
    Necu otkrivati radnju filma jer neki ljudi, kao ja npr, to ne vole pa cu rei da je sve sto je trebalo da se prikaze lepo prikazano i fantasticno docarano ali ipak filmu fali nesto da bi bio 3x bolji nego sto jeste nesto malo mozda je budzet bio problem ali mi se i zadnjih 30 minuta ne dopadaju bas previse jer mislim da je moglo nesto bolje da se smisli za kraj nesto sto se ne ocekuje ovako je kraj vec vidjen da tako kazem no bilo kako bilo zabavio sam se gledajuci ovaj film.
    Poruku je izmenio Bombica, 13.05.2009 u 11:09 Razlog: uklonila link

  10. #730

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Fracture...iako volim Hopkins-a, ceo mi film delavao "da l' sam pos'o il' sam dos'o"
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #731

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Midnight Meat Train (2008 )




    Dobar horor film !

    Ne ocekujte previse, ako ste ljubitelj iskljucivo horor filmova, ali ako volite horor dopasce vam se ovaj film.
    Poruku je izmenio Bombica, 13.05.2009 u 11:08 Razlog: uklonila link

  12. #732

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Australia ( 2008 ) sa Nicole Kidman i Hugh Jackmanom...Mešavina svega i svačega... Pomalo razvučeno... Krv, znoj, suze i poljupci... Iskreno, ne znam šta da mislim... Ne bih pala u napast da ga pogledam još jedanput...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #733

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Bella (2006)

    Lep i pozitivan film, jedan od onih koji vas vizuelno zarobi Kako jedna osoba ili momenat mogu promeniti naš život zauvek.



    O Ano em Que Meus Pais Saram de Frias - The Year My Parents Went on Vacation (2006)

    1970, Brazil. Priča smeštena u jevrejski kraj u vreme kada je Brazil osvojio kup u fudbalu, "sporednoj" stvari koja u Brazilu povezuje sve i svakoga i u vreme vojne diktature. Meni se svideo



    Veronica Guerin (2003)

    Dablin, Irska, 1994 - ilegalna trgovina drogom dovela je kriminal do najviših granica ikad zabeleženih u Irskoj. 15000 ljudi je svakodnevno sebi ubrizgavalo heroin, a klinike su beležile i četrnaestogodišnje zavisnike. Te godine je Veronika Gerin počela da piše o kriminalu i da istražuje o gangsterima i povezuje ih sa drogom. 1996. je ubijena. To ubistvo je Irsku diglo na noge, pa je na hiljade ljudi demonstriralo Dablinom sve dok nisu oterali dilere u podzemlje, vlada je izmenila Ustav, formiran je Biro za kriminalne aktive i zaplenjivala se imovina kriminalcima, a na robiju ih je otišlo dosta. Ovo je istinita priča, a ja volem Kejt Blanšet
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #734

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    TWIN PEAKS : FIRE WALK WITH ME (1992)





    Film je izuzetan i mislim da je dovoljno reci David Lynch i sve je jasno

    To je bio jedini film Linca koji do sada nisam gledao.
    Poruku je izmenio Bombica, 15.05.2009 u 22:01 Razlog: link

  15. #735

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Plague Town (2008 )




    Danas sam ga odgledao i mogu reci da je jedan od boljih horor filmova ne samo iz 2008-e vec jedan od zanimljivijih u par zadnjih godina.

    Americka porodica odlazi na odmor u jednom Irskom selu i... sta se dalje desava saznajte sami

    Sve u svemu zaljubljenicima u ovaj filmski zanr bih toplo preporucio ovaj film
    Poruku je izmenio Bombica, 16.05.2009 u 23:03 Razlog: link i slovce

Strana 49 od 83 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •