Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 4
Strana 4 od 83 PrvaPrva ... 234561454 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 1233
  1. #46

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc odgledam INSIDE MAN sa Denzel Washingtonom, Clive Owenom, Jodie Foster, Christopher Plummerom itd u gl. ulogama, jednu fantastičnu pljačku banke ( a šta bi drugo Spike Lee i napravio do nešto odlično ), koja mi je dobro držala pažnju pre svega zbog dobrog tripa pljačkaša sa Owenom na čelu Preporučujem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #47

    Odgovor: Cinema club

    moram ovom filmu posvetiti paznju jer je stvarno zasluzio.

    The World Fastest Indian Evo link: http://www.imdb.com/title/tt0412080/


    Film uz koji se svako sazivi, film koji ti donosi osmeh na lice, strepnju, tugu i tako se redjaju osecanja i niko ne moze ostati ravnodusan. Prica puna zivotnih poruka i surove iskrenosti koju obozavam.
    Anthony Hopkins je savrseno odigrao glavnog lika u filmu.Na imdb-u su ovom filmu dali visoku ocenu 8 a ja mu dajem cistu DESETKU. Ne propustite ovaj film.

  3. #48

    Odgovor: Cinema club

    Odgledao sam Karaulu...dobar je...ima dobrih fora mada je onaj kraj malo mucan i jeftin,mogli su ga zavrsiti inteligentnije
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #49

    Odgovor: Cinema club

    Citat Captain Jack kaže:
    Odgledao sam Karaulu...dobar je...ima dobrih fora mada je onaj kraj malo mucan i jeftin,mogli su ga zavrsiti inteligentnije
    slazem se.. i ja sam ga bas nedavno gledala.. nije losh.. samo je kraj mogao da bude puno bolji..
    moomoo meee jooouu

  5. #50

    11 Odgovor: Cinema club

    ja sam neki dan gledala "iron jawed angels" sa hilary swank, anjelicom huston i juliom ormond. film je fantastican, radnja se desava u americi pocetkom proslog vijeka i prica je o zenama koje se bore da dobiju pravo glasa, a samim time i sva ostala politicka prava.
    nattydread is coming to dinner

  6. #51

    Odgovor: Cinema club

    Preporucujem film - From Hell. To je triler, koji govori o ubistvima Dzeka Trbosjeka.
    Posto se i dan danas se ne zna ko je bio Dzek Trbosjek, film daje moguci indentitetr ubice.

    U filmu glumi uvijek odlicni Johnny Depp. A film su rezirali braca Hughes.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #52

    11 Odgovor: Cinema club

    ja sam po drugi put odgledala "bal monstruma" , i naravno opet sam se odusevila. medjutim, ono sto mi je malkice promaklo za prvo gledanje je mala, ali ne manje bitna uloga puff daddy-a a.k.a sean combs-a, ciji i nisam bas neki muzicki fan, ali je covijek ovom ulogom dokazao da zna i da glumi. svakako, prijatno iznenadjenje...
    nattydread is coming to dinner

  8. #53

    Odgovor: Cinema club

    gledala sam Clerks II

    odlicaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
    mislila sam da cu se razocarati u drugi deo, ali izgleda da Mister Smith nije izgubio onu svoju carobnu nit.. ljubitelji njegovih filmova obavezno da pogledaju drugi deo ove izvrsne komedije!
    moomoo meee jooouu

  9. #54

    Odgovor: Cinema club

    Odgledala sam Munich.

    Zanimljiv film...politicki triler... i kao i uvijek u Spilberg-ovim filmovima - emotivan...
    vrijedi ga pogledati
    Poruku je izmenio irnik, 29.07.2006 u 20:04
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #55

    Odgovor: Cinema club

    Failure to launch ne preporucujem.. jedino ako bas ne znate sta da radite od dosade onda ga slobodno ubacite u vas player i upropastite sebi dan do daske...
    joj sto ne poslusah Irenu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #56

    Odgovor: Cinema club

    Pre neki dan pogledah "Igru". Genijalan film, obavezno pogledati. Michael Douglas u glavnoj ulozi

  12. #57

    Odgovor: Cinema club

    Marci X ... nije los filmic, ako nista, ono zbog Lise Kudrow i onog simpaticnog Damona Wayansa ... hajlajt filma je Lisa koja repuje "Power in my Purse" ... extra


  13. #58

    Odgovor: Cinema club

    Citat Sonja kaže:
    Marci X ... nije los filmic, ako nista, ono zbog Lise Kudrow i onog simpaticnog Damona Wayansa ... hajlajt filma je Lisa koja repuje "Power in my Purse" ... extra
    To je poslednji film koji sam gledala, stvarno je super, humor zivi

  14. #59

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc je isao filmic "Cokolada" ... sta reci-odusevljena sam!Mozda najbolji 'drugaciji, sladak, neobican, pitoreskni' film posle Amelie ... ne znam, mene odusevljavaju lepi prostori, kreativni ljudi ... plus izuzetna Zilijet Binos u kombinaciji sam Depom...odlican je!A da ne kazem koliko sam se suzdzavala da ne uzmem nista da hasam .. sve pohvale za scenario.


  15. #60

    Odgovor: Cinema club

    Upravo sam odgledala film "Gradska kuca" ... odlican je.Cula sam i ranije sve najbolje o njemu, ali, eto igrom slucaja, tek sad stigoh da ga pogledam.Preporuka.

Strana 4 od 83 PrvaPrva ... 234561454 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •