Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 51
Strana 51 od 83 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 751 do 765 od ukupno 1233
  1. #751

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Tale of Despereaux



    To je bajka o tri nesvakidašnja heroja - mišu (Desperaux) koji više voli da čita knjige, nego da ih gricka, klempavoj služavki koja želi da bude princeza i nesrećnom pacovu koji stalno smišlja kako bi carstvo tame u kojem živi mogao da zameni za svetlo. Film je snimljen prema bestseleru Kate DiCamillo. Crtić je očaravajući, lep, zabavan...
    Poruku je izmenio Bombica, 06.06.2009 u 13:11 Razlog: smanjila sliku

  2. #752

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    PANIC ROOM (2002)



    SOBA PANIKE je zanimljiv film koji vredi pogledati i vec neko vreme se resavam da ga odgledam i danas sam to konacno ucinio i zadovoljan sam, nije me razocarao.

    Odlicna glumacka ekipa i interesantna prica/radnja tako da ga preporucujem

  3. #753

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    PANIC ROOM (2002)



    SOBA PANIKE je zanimljiv film koji vredi pogledati i vec neko vreme se resavam da ga odgledam i danas sam to konacno ucinio i zadovoljan sam, nije me razocarao.

    Odlicna glumacka ekipa i interesantna prica/radnja tako da ga preporucujem
    brat Harper,paaaa taj film sam gledao daleke 2005 i moram ti rec da je skroz super...nego,ti ga sad tek odgledao

  4. #754

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    brat Harper,paaaa taj film sam gledao daleke 2005 i moram ti rec da je skroz super...nego,ti ga sad tek odgledao
    pa Charlie nadoknadjuje gradivo....vidis valjda s kakvim odusevljenjem gleda filmove od pre Hrista...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #755

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Slučajno naleteh na Pathfindera iz 2007 godine.
    Priča o dečaku koji je "pretekao" iz oluje, Vikingu, kojeg usvaja indijansko pleme iako pamti zlodela "ljudi zmajeva".
    Petnaest godina kasnije...mladić ima priliku da se ponovo suoči sa svojim narodom ..ali kao pripadnik indijanskog plemena koje Vikinzi žele da istrebe.
    Scene (mnoge rađene u crno beloj tehnici) su, ponekad, toliko brutalne kao i vreme događanja (500 g pre Kolumba).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #756

    Odgovor: Cinema club

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    Coraline i to 3D



    crtic je blagi horor i nije mi jasno koji tupavi roditelji vode djecu da gledaju horor crtic koji pochinje u ponoc

    inache
    Gledali i jopet ćemo Malo mračnija, morbidnija Alisa u zemlji čuda, ali odličan, odličan



    The Three Burials of Melquiades Estrada (2005)

    Moderan vestern, film o prijateljstvu i odlična uloga TLDžonsa, meni se svideo



    Au revoir les enfants (1987)

    Jedan od tužnijih koje sam gledala, na momente spor (kao i prethodni) ali mnogo lep film pravljen po istinitom događaju. Gluma odlična. Preporučujem (sva tri u principu)
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #757

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Angels & demons (2009)

    Ma, ništa ne valja. Još je gori od Da Vinčijevog Koda. Sve zbrzano, zbrkano, a toliko detalja i informacija ima da se pogubiš, ja ne znam kako nekom ko nije čitao knjigu tu uopšte bude nešto jasno, a ako i bude, šta je onda zanimljivo kad je tako zgužvano Pročitajte bolje knjigu, odličan je trilerčić (bolja i od koda, meni bar), dinamičan, a u filmu sve ubrzano pa još ona liturgijska muzika, napevi, rekvijemi da mu ga daju po dinamici&napetosti dok realno samo iritira... za mene bačeno vreme, ekranizacija katastrofalna, a kao što rekoh za knjigu zamerke nemam, nisam je ostavljala dok je nisam završila.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #758

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Italian Job (1969)



    Gledao sam rimejk iz 2003 te godine najvise zbog Charlize Theron i film bese zanimljiv pa sam juce pogledao i original iz '69-te cisto da uporedim i vidim koji je bolji.

    Pa sada kako se uzme... original je original sto ne znaci da rimejk ne moze da bude bolji jer itekako moze ali ovde to nije slucaj jer je ipak original za nijansu bolji dok je kod filma War o the Worlds bolji rimejk cisto primera radi pomenuh ovaj film koji je usput receno izuzetan.

    Onima kojima se svideo rimejk iz 2003-e preporucujem da obavezno pogledaju original iz 1969-e i takodje preporucujem svima koji vole akciju i Minije a nisu gledali jedan od ova dva filma.

  9. #759

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali


    na film+ ewo tri noci u nastawcima 'djeca kukuruza' ali muzika je

  10. #760

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku

    na film+ ewo tri noci u nastawcima 'djeca kukuruza' ali muzika je
    Odavno sam gledao sve delove tog filma ali sam ih tek skoro skinuo sa net-a i sada planiram opet da ih gledam jer su super filmovi

  11. #761

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Upravo odgledah Body of lies...

    Pa sta ja znam, davno sam skinula taj film...ali me je nesto odvracalo od gledanja istog (cudo kako me instinkt retko prevari)..ali danas aj' da ga pogledam...

    Do pola filma nisam shvatila ko je gde, ko protiv koga, ko je "dobar" ko "zao" ko s' kim, ko sta itd...tek poslednjih 20-30 minuta sam povezala koncice...

    Nije film za pamcenje...
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #762

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    ...sada Eagle Eye...mis'm sta reci, tipicno americki (pre)nabudzeni film sa jurnjavom bez prestanka, karambolom aviJona, kamiJona...i Big Brother kao centralna figura...

    ...ako nemate pametnija posla, pogledajte
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #763

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Eragon,nikad mi nije dosadno da gledam taj film...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  14. #764

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Metju Kasovic ----- mrznja

    Sto se kaze, toplo ga preporucujem.

  15. #765

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Oh in Ohio (2006)



    Film je bas ooohh
    Zafrkavam se film je dobar nista posebno ali u svakom slucaju je zabavan, a ima i "oh" nije da nema
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 16.06.2009 u 01:51

Strana 51 od 83 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •