Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 64
Strana 64 od 83 PrvaPrva ... 1454626364656674 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 946 do 960 od ukupno 1233
  1. #946

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    hehe simpatichan i sladak film..o podneblju i ljudima sa kojima odrastamo, zhivimo i kako reaguju kad je neko malchice drugachiji u odnosu na njih
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  2. #947

    Odgovor: Totalna preporuka, filmski arhiv

    Aliens in the attic

    Ideš... Zabavniju noviju komediju nisam vidjela. Malo dječja jest ali je odlična. A da ne spominjem da se pojavljuju glumci iz viđenih serija tipa 'Stvorenja' i onaj dečko koji ima za ljubimca onog Nima, zatim Marie iz 'Raymonda'...


    Evo Vam mali isječak. Have fun (zabavite se)

    Poruku je izmenio Lilith_021, 20.10.2009 u 01:49 Razlog: slika
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #948

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Drugi koji sam danas odgledala je
    The taking of pelham 1 2 3 (2009)



    Dzon Travolta sa ekipicom otima voz u podzemnoj, kontaktira sa dispecerom Denzelom...puno kinte, pucanja i vitlanja po NY...Denzel je Denzel, ali ipak film od mene dobija trojku.
    I od mene trojka.
    Iako je ocigledno da je snimljen iz razloga da inkasira koji milioncic, nije ni los za neko kishno nedeljno popodne..
    Da dodam jos i Torturra. Uloga je nikakva ali par poza spreda, par iz profila..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #949

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    odlichna psiholoshka drama s jako tužnim završetkom..volim filmove koji nemaju happy end-ove..nego se završavaju kako je i za očekivati..realno, možda malčice surovo, ali sve je to život...
    ali kultna rečenica :
    - o'š me jebat
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #950

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Otisao (Gone) psihicki film,neizvestan prilicno treba pogledati
    Poruku je izmenio Lilith_021, 20.10.2009 u 01:34 Razlog: slika

  6. #951

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    upravo odgledan
    a ovi pola naš sa Mikijem Manojlovićem i Radivojem Bukvićem i pola nji'ov Kristin Scott Thomas i zgodnjikavim Tomerom Sislijem je isto dobar...
    mada ne mogu pofatat ko su Josip (i Hana) bio Mikiju Manojloviću u filmu..brat, kum..?ako je neko gledao neka mi pojasni...
    Poruku je izmenio Lilith_021, 20.10.2009 u 01:37 Razlog: slika
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #952

    Novi filmski hitovi

    Monsters vs aliens




    Kratki sinopsis: Kada meteorit iz vanjskog svemira pogodi mladu djevojku iz Californije Susan Murphy ona se u dodiru s nepoznatom tekućinom pretvori u 15-metarskog diva. Nakon tog dogadjaja ju smjeste u tajno vladino skrovište gdje upoznaje još mnogo takvih čudovišta.

    Kao posljednja nada,pod vodstvom generala W.R. Mongera,a kao očajnička zapovijed predsjednika, šarena ekipa čudovišta je pozvana u akciju da se sukobe sa vanzemaljcima i spase svijet od trenutnog uništenja.

    Zanimljiv, duhovit i inovativan crtani sf film iz radionice Dreamworks. Vrijedi pogledati.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 20.10.2009 u 01:42 Razlog: slika
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #953

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Plan letenja (Flightplan)...Pogledao sam juce film i jako mi se svideo...Radnja se odigrava u avionu gde majka gubi svoje dete ali niko joj to ne veruje jer niko nije video dete u avionu,tripcina velika i stvarno dobar film,pogledajte ga...
    Poruku je izmenio Lilith_021, 23.10.2009 u 02:08

  9. #954

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    simpatichno, al nimalo kvalitetno...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #955

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    odličan film sa katastrofalno lošim glumcima..neoprostivo...

    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #956

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    da, Seven Pounds je odlican

    Odgledala par filmova ovih dana

    Prvo
    Spread (2009)


    Nije lose, LA stil, Ashton nag u nekoliko ''zanimljivih'' scena not bad

    A Perfect Getaway (2009)


    Nista narocito ali Volim Milu Jovovich

    Wolvesbayne (2009)



    s*a*e

    Stan Helsing (2009)



    parodija za plakati

    Dakle od ova 4 filma ''Spread'' je jedini koji mi se dopao
    Poruku je izmenio Lilith_021, 23.10.2009 u 02:07 Razlog: slike

  12. #957

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    odličan!
    jedva čekam nastavak..Kasel fenomenalan!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #958

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Gorki slatkis (Hard candy) gledao sam danas i mogu vam reci da davno bolesnijeg filma nisam pogledao iako gledam te tako psiholoshke i bolesne al ovaj je stvarno bolestan,ostavlja jak utisak i preporuchujem da ga pogledaju svi meni se bash svideo!!!
    Poruku je izmenio Bombica, 26.10.2009 u 21:40 Razlog: slika

  14. #959

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Mislim da volim svoju zenu-pogledao sam ga,dobar film ali nista posebno,prica o liku koji ne dobija sex u braku al ni na drugoj strani pogledajte pa ocenite...


    Poruku je izmenio Bombica, 26.10.2009 u 21:50 Razlog: slika

  15. #960

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    onako..već viđeno, ništa novo...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 64 od 83 PrvaPrva ... 1454626364656674 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •