Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 80
Strana 80 od 83 PrvaPrva ... 30707879808182 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,186 do 1,200 od ukupno 1233
  1. #1186

    Odgovor: Cinema club

    Odgledah Argo
    Iranski revolucionari upadaju u americku ambasadu i zadrzavaju ljude kao taoce, al' sestoro uspeva da zbrise, i tako... ko hoce nek' gleda, necu da prepricavam pola filma
    Dobar je film, samo sto je jedna scena na kraju bila potpuno bespotrebna i smesno nerealna



    Gledala sam i Taken 2. Koliko god da me odusevio prvi deo, ovaj drugi je totalni šit od filma
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #1187

    Odgovor: Cinema club

    Rust and Bone (Rđa i kost) 2012


    Samo...ovo nije film...ja nisam imala osećaj da gledam film...hebeno realan i pritom neverovatno "pitak", nUmem bolje da objasnim.
    Preporuka...iako je jako nezahvalno preporučivati film...

    p.s. ljubitelji lika i dela Bred Pita, Tom Kruza, Brus Vilisa i sličnih...stop!
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #1188

    Odgovor: Cinema club

    We Need to Talk About Kevin (Moramo da pričamo o Kevinu) 2011



    Reći da je film dobar...bilo bi blazirano. Ne'am pojma...još sam pod utiskom...i biću neko vreme..
    Očajnički mi fali još par "mozgova"...
    Retko posle filma volim da diskutujem o istom...o ovom bih rado...ali...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #1189

    Odgovor: Cinema club



    - Nedovršen život..film koji mesecima imam u arhivi (još iz vremena kada sam skupljao sve gde je Morgan Freeman igrao) a koji najzad uspeh da sinoć odgledam .
    Film je...toliko "životan", sa toliko "između redova" osećanja, a maskiranih "grubošću" i samoćom da me zadivio.
    Ko je iole emotivan...neka pogleda .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #1190

    Odgovor: Cinema club

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Odgledah Argo
    Iranski revolucionari upadaju u americku ambasadu i zadrzavaju ljude kao taoce, al' sestoro uspeva da zbrise, i tako... ko hoce nek' gleda, necu da prepricavam pola filma
    Dobar je film, samo sto je jedna scena na kraju bila potpuno bespotrebna i smesno nerealna



    Gledala sam i Taken 2. Koliko god da me odusevio prvi deo, ovaj drugi je totalni šit od filma
    Meni je i Argo totalni šit od filma. Spor, dosadan, američkoreklamirajući. Bljak.

    Nego (uz podršku kolegi Big-u i apsolutnu preporuku za Đango-a), evo opakog filma:

    In Bruges sa Kolinom Farelom. Ludilo od filma.

  6. #1191

    Odgovor: Cinema club

    Upravo odgledaN...

    La Cara Oculta (The Hidden Face) 2011




    Preporuka...posebno muškoj populaciji radi (donekle) shvatanje žena
    Ne kažem da ne bih, kada bi imala priliku, isto uradila..doduše moj "domet" je američki plakar
    Uvrnut....dobar...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #1192

    Odgovor: Cinema club

    Gledao sam pre neki dan ukrajinski film "Magla"
    Film jebe kevu.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #1193

    Odgovor: Cinema club

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    We Need to Talk About Kevin (Moramo da pričamo o Kevinu) 2011



    Reći da je film dobar...bilo bi blazirano. Ne'am pojma...još sam pod utiskom...i biću neko vreme..
    Očajnički mi fali još par "mozgova"...
    Retko posle filma volim da diskutujem o istom...o ovom bih rado...ali...
    Kakva psihopata od deteta sunce ti poljubim!
    I ja razumem da...samo je jedna majka...ali ono zatezanje kreveta pred kraj filma, u sobi identicnoj Kevinovoj, e to ti bas nisam najbolje skapirala
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #1194

    Odgovor: Cinema club

    Film je, po meni, dosta slojevit i mnoge scene se mogu višestruko protumačiti.
    Volim kada ti film ostavi slobodu razmišljanja a ne da ti sve se puko sažvaće.
    Ta scena
    Po pogledu koji je uputila pre ulaska u kola...kao da je poslednji put vidi, kao da se neće tu vraćati...a opet, hmmm...
    ....ili...celokupan taj ritual (peglanje majica, zatezanje kreveta, nameštanje stolice) joj daje privid da je on "tu negde", da će svakog časa doći...pa da sve bude spremno...
    ...ili jednostavno želi da po njegovom izlasku nastave tamo gde su stali...
    ...ili na taj način pokazuje njemu "pažnju" za koju je bio uskraćen...
    I da...meni je prvo pitanje koje se nametnulo posle filma...zašto je baš nju ostavio u životu...nagrada/kazna...oboje...
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #1195

    Odgovor: Cinema club

    pogledao najzad Django .
    nedeljama sam se nakanjivao , gledajuci bombasticne najave na londonskim basevima i bilbordima . sve sam nesto razmisljao ''wtf Tarantino i western '' ?zderala me neka skepsa i radoznalost u isto vreme . sa druge strane opet , znao sam da on jednostavno ne ostavlja mesta razocarenju bilo sta da radi .zadnji put sam bio na ivici ambisa sumnje gledajuci ''kill bill'' vol 1 itd , ipak shvatio sam da iako potpuno drugciji taj film posle iscrpnih analiza zasluzuje da se o njemu prica i da bude gledan / vise puta /. zbog mnogih stvari .
    najnoviji film je slican autorski film sa prepoznatljivim jakim i napetim dijalozima smestenim u vreme i okolnosti malo poznatim vecini od nas , mozda je bas zato toliko zanimljiv ?bar meni . kolizija skoro absurdnih detalja kao dijalozi na nemackom izmedju glavnih junaka, muzicka podloga nekada popularne italijanske kancone , nakratko pojavljivanje kao sporednog lika legende italijanskog filma Franca Nera , pa i samog Tarantina u njegovom prepoznatljivom stilu daje ovom filmu jak autorski pecat sa porukom ''on ne zna da napravi nista lose ili osrednje '' bilo cega se dohvati .finalni deo njegovog ostvarenja je zaista posebna prica .izabravsi epilog koji se najmanje ocekivao , verujem sa cinicnim smeskom gledajuci iz prikrajka na sve nas misleci '' to ste hteli , to ste dobili '' on ostaje kao i uvek potpuno svoj i neprikosnoven . jos jednom je pokazao da najbanalnije stvari prikazane na njegov nacin imaju potpuni i drugaciji smisao u gledaocevom poimanju pokretnih slika . kao kidanje lanaca uostalom , savrsena metafora .
    ..........i tako je on pobio sve , uzeo svoju dragu i odjahao u sumrak ... ili noc cini mi se ? odlican , odlican film . preporuka ? jaka ko' zemlja .
    Poruku je izmenio rusty nail, 26.02.2013 u 10:05
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #1196

    Odgovor: Cinema club

    [VIDEO]http://www.youtube.com/watch?v=jO_fbj7m8Ng[/VIDEO

    !
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #1197

    Odgovor: Cinema club

    pogledao najzad Django
    Christoph Waltz mi je genijalan
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #1198

    Odgovor: Cinema club

    @ baba ,cela ekipa je fenomenalana ...
    ipak najprijatnije iznenadjenje mi je Di Caprio . pre par godina je upao na mesto gde radim sa 5 telohranitelja / slovima pet / i time definitivno
    potrosio onaj mali kredit koji je imao , glumeci mega star-a . ne mogu da ne pomenem da su na istom mestu prethodno bili H .Keitel , Scorsese,
    R Gere , J Voight , M Streep , T Gilingham , D Washington ,S Jackson , J Bardem , vise im broja ne pamtim . svi su bili bez pompezne pratnje,
    veoma skromni i pristupacni ni nalik na velike zvezde filmskog biznisa . Di Caprio je bio izuzetak koji je zeleo da naglasi svoj dolazak i prisustvo.
    u ovom zadnjem Tarantinovom filmu pored Waltza on je ostavio najveci utisak na mene , briljantni ekspresionizam i gluma . bice da je to deo
    sazrevanja koji mu je prilicno nedostajalo ranije ? bio je sjajan , zaista.
    Poruku je izmenio rusty nail, 28.02.2013 u 15:56
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #1199

    Odgovor: Cinema club

    Au.. posto vidim da ovde odavno nema posta pa reko aj.. pre neko vreme slucajno sam naisao na jedan Kanadski nezavisni film ,koji je u sustini pravljen za TV kuce/u.
    U njemu igra samo jedan pro glumac dok su ostali ,totalni anonimusi ,ali to nije sprecilo da glumci ostave na mene neverovatan utisak!
    Zaista jedan od naj filmova koje sam gledao ,pre svega sa gledista glume ,a i same teme jer mora se reci da nije bas rec o nekom filmu koji mozete bilo kad videti u Hollywoodskoj produkciji.

    Film se zove Jet Boy.

  15. #1200

    Odgovor: Cinema club



    Watch Filth Online Free Putlocker | Putlocker - Watch Movies Online Free / ceo film /


    apsolutno sjajno , sjajno , sjajno s ....

    sticajem okolnosti upoznao sam na kratko u zanimljivim okolnostima zivahnog , vrcavog , zabavnog mladica koji se zove James . pokupio je nagradu za najbolju newcomer musku ulogu prestiznog filmskog magazine Empire . film se zove FILTH sto mu dodje
    najpribliznije kao prljavstina , mada je daleko vise od toga , vise mi lici na brutalno- stvarnu- zivotnu - toplu -pricu . nesto me je
    zaintrigiralo da potrazim film na internetu i pogledam ga veceras . apsolutno sjajno , drzi te od pocetka do kraja , cini mi se da mladi James McAvoy vise nikada nece ponoviti nesto slicno u svojoj karijeri . uostalom slicno kao i Ewan McGregor posle TRAINSPOTING-a.
    ps /u slucaju da nema prevoda podesiti engleski na severno od Hadrijanovog zida , sigurno pomaze ....


    preporuka ko' zemlja
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 80 od 83 PrvaPrva ... 30707879808182 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •