Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 81
Strana 81 od 83 PrvaPrva ... 31717980818283 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,201 do 1,215 od ukupno 1233
  1. #1201

    Odgovor: Cinema club

    Iš, pomagaj! Savatao sam oba dela filma Nifomanka od Lars of Trira i uspeo i prevod da nađem. E sad..pošto je to neka granična oblast u koju si ti sigurno upućeTa reci mi vredi li potrošiti skoro 4 sata na gledanje oba dela ?
    P.S. Bio sam oduševljen trilogijom Stiga Lašona pa se nadam da će i ovo delo imati svoj pečat severnjaka .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #1202

    Odgovor: Cinema club

    elem.od dva tevea u kuci,dva tevea ne rade
    jedan ne radi uopste,a drugom se sjebalo nesto za antenu
    i ja gledam dvd
    e al od iljadu diskova,ako pet-sest hoce da ocitaju prevod
    i tako ti ja gledam dan i noc izgubljene u prevodu,baraku,amarkord,tango u parizu,nebo nad berlinom,i dadilju mekfi...
    pa vi vidite......
    a sve sto narezem na kompu ne valja
    mislim da cu da poludim...........
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #1203

    Odgovor: Cinema club

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Iš, pomagaj! Savatao sam oba dela filma Nifomanka od Lars of Trira i uspeo i prevod da nađem. E sad..pošto je to neka granična oblast u koju si ti sigurno upućeTa reci mi vredi li potrošiti skoro 4 sata na gledanje oba dela ?
    P.S. Bio sam oduševljen trilogijom Stiga Lašona pa se nadam da će i ovo delo imati svoj pečat severnjaka .
    Zavisi šta očekuješ.
    Meni je vredelo.
    No ne nadaj se akciji kao kod Lašona.
    Von Trir pomera granice :-)
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #1204

    Odgovor: Cinema club

    odgledala juce Avgust u okrugu....(ne znam tacno kojem)...Separd u prvih nekoliko minuta,Meril Strip,Dzulija roberts ...dobar film......svaka porodica ima svoje kosture u ormaru.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #1205

    Odgovor: Cinema club

    Iš, hvala. Mada sam već posle upita rešio da pogledam i uspeo sam. E sad...film jeste takav da vas navede da malo otvorite um i čujete "iz prve ruke". Nisam imao zamerki sve do samog kraja! Tada sam popizdeo! Po meni...kraj je totalan PROMAŠAJ! Ni u ludilu ne bih takav kraj prilepio onakvom filmu..ali jbg, umetnička sloboda.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #1206

    Odgovor: Cinema club

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    odgledala juce Avgust u okrugu....(ne znam tacno kojem)...Separd u prvih nekoliko minuta,Meril Strip,Dzulija roberts ...dobar film......svaka porodica ima svoje kosture u ormaru.....

    Po meni, dobro odrađen kraj! Nešto što na ovim prostorima je potpuno nezamislivo i neoprostivo, pre svega... Šepard čita T.S.Eliota . Dok sam gledala film, nakon par minuta, što se mene tiče, mogao je i da se završi. Početak je sasvim dovoljan za kraj.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #1207

    Odgovor: Cinema club

    Želeo bih svima da preporučim novo ostvarenje Džima Džarmuša Only Lovers Left Alive.Kome ovaj film ne uzdrma dušu onda je verovatno i ne poseduje..
    The rest...is silence.

  8. #1208

    Odgovor: Cinema club

    Disconnect (2012) - IMDb

    Poučno.
    Da nema par diskutabilnih scena, tačno bih ga puštala deci u školi umesto lektire.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #1209

    Odgovor: Cinema club

    Citat Luter kaže: Pogledaj poruku
    Želeo bih svima da preporučim novo ostvarenje Džima Džarmuša Only Lovers Left Alive.Kome ovaj film ne uzdrma dušu onda je verovatno i ne poseduje..
    Gledao. Super je filmić. Nije me baš uzdrmao, ali da ga gledaš sa osmehom od početka do kraja - to jeste.

  10. #1210

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Ne znam jesam li ovde vec preporucila ceski Sluzio sam engleskog kralja,Jirza Mencla
    trebalo bi da bude lektira
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #1211

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Najveća vrednost Vojvodina caffe-a je članstvo sastavljeno od pristojnih ljudi.Ukoliko međutim, neko želi da istraži mračnu stranu svoje ličnosti,svoj životinjski libido,preporučujem mu da pogleda britanski film iz 2011 pod nazivom "Little deaths".Dostupan je na torrentima.Prevod je takođe odličan.Ako vam se ureže u psihu u onolikoj meri koliko je meni ostao,nešto definitivno nije u redu sa Vama.Ovo nije provokacija,ovo je poziv na pogled u tamno ogledalo vlastite duše,koji svakako ima svojih terapeutskih anti-stres benefita.
    The rest...is silence.

  12. #1212

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Citat Luter kaže: Pogledaj poruku
    Najveća vrednost Vojvodina caffe-a je članstvo sastavljeno od pristojnih ljudi.Ukoliko međutim, neko želi da istraži mračnu stranu svoje ličnosti,svoj životinjski libido,preporučujem mu da pogleda britanski film iz 2011 pod nazivom "Little deaths".Dostupan je na torrentima.Prevod je takođe odličan.Ako vam se ureže u psihu u onolikoj meri koliko je meni ostao,nešto definitivno nije u redu sa Vama.Ovo nije provokacija,ovo je poziv na pogled u tamno ogledalo vlastite duše,koji svakako ima svojih terapeutskih anti-stres benefita.
    Iju, pa živa nisam dok ne odgledam kad je takva preporuka
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #1213

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Cccc....sada i mene zanima..iako će mi to narušiti neki kontinuitet koji je za onu, drugu, temu...

    Inače poslednjih mesec dana...onako gladna medija (posle mesec dana "divljine" u smislu plaža kuća kuća plaža) odgledah sve i svašta...i dobrog i ono malo bolje...
    recimo kao preporuka ovaj put bi mogla proći...

    A Long Way Down (2014) - IMDb

    ...teška tema sa humor(optim)ističkim uplivima...

    A i ovaj...

    Les neiges du Kilimandjaro (2011) - IMDb

    Mada nije ni jedan onaj The One...

    Još čekam..
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #1214

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Ja b' da totalno preporučim jedan dobar triler

    Prisoners (2013)
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #1215

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Čini mi se koleginice da sam pomenuti film već preporučio na temi Cinema club .
    Drago mi je da si ga pogledala jer mislim da zaista zaslužuje par sati naše pažnje bar..
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 81 od 83 PrvaPrva ... 31717980818283 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •