Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 8
Strana 8 od 83 PrvaPrva ... 6789101858 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 1233
  1. #106

    Odgovor: Cinema club

    Scanner darkly - kakav film Natripovan... pogledajte. link

  2. #107

    Odgovor: Cinema club

    Gledala:



    Čovek od pruća


    Na poziv nekadašnje prijateljice, detektiv Edvard Malus odlazi na maleno ostrvo Somersajl, u nadi da će pronaći njenu šestogodišnju ćerku. Iza nestanka devojčice krije se još veća misterija. Somersajl je neo-paganska zajednica organizovana poput košnice. Žene su radilice, muškarci su trutovi korisni samo za parenje, a osnovni cilj je plodnost i blagostanje. Međutim, da bi Bogovi podarili plodnost, mora se podneti žrtva…

    Trip film, nije loš

    i ovaj koji me oduševio:

    Little Miss Sunshine Deda mi je idol!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #108

    Odgovor: Cinema club

    Pogledala sam domaci film Sedam i po i poprilicno mi se dopao. Potpuno opisuje danasnju situaciju u zemlji. Vredno gledanja.

  4. #109

    Odgovor: Cinema club

    The Shawshank Redemption (Bekstvo iz Sosenka) - odlican!
    Red Dragon - prica o H. Lektoru (snimljen posle filmova "Kad jaganjci utihnu" i "Hanibal 2", rimejk filma iz 1986 godine, prvo pojavljivanje i hvatanje Hanibala Lektora, radnja filma je smestena pre radnje filma "Kad jaganjci utihnu") - vredi pogledati.

  5. #110

    Odgovor: Cinema club

    "Nebo iznad krajolika"
    zali Boze protraceno vrijeme
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #111

    Odgovor: Cinema club

    Gledala



    Akcija sa SF elementima. Denzel malo putuje kroz vreme Radio lik koji je radio i Man on fire (film koji me oduševio), a glumi isto Denzel Film ima dobru priču i drži do kraja, ali na mene nije ostavio utisak kao prethodni. Izuzetno zanimljiv film. Gledati pažljivo, da bi vam kraj bio jasan
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #112

    Odgovor: Cinema club

    Odgledah danaske par filmica.... hvala Bogu na slobodnim danima

    od domacih: Sejtanov Ratnik i Sedam i po... Sejtan tu i tamo ali svakako se moze pogledati dok me je 7 i po bas drzao u toku cijelo vrijeme... neobican i nadasve poucan film

    od stranih: Snakes on the plane ~ luda akcija... ko ne voli zmijuljke bolje da ne gleda
    The Black Dalia ~ odlican krimic smjesten u LAu dalekih 40ih (cini mi se)... odlican film
    Eragon ~ jedina zamjerka na specijalne efekte... inace zanimljiva bajkovita prica
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #113

    Odgovor: Cinema club



    E volim Edvarda Nortona, baš. Glumi za medalju. Film je odličan. A konji -
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #114

    Odgovor: Cinema club

    Jackass Number 2 ~ film je pretjeran... e sad kako ga ko uzme u trenutcima umalo da povratim od gadosti a od pojedinih scena sam se kocio od smijeha... u svakom slucaju obavezno pogledajte ove kretene i njihov vid zabave
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #115

    Odgovor: Cinema club



    Noć u muzeju sa Ben Stilerom. Sladak film za dečicu, a i za one koji se tako osećaju A još bolje je ako ih posle ovog filma istorija zainteresuje malo više
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #116

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Noć u muzeju sa Ben Stilerom. Sladak film za dečicu, a i za one koji se tako osećaju A još bolje je ako ih posle ovog filma istorija zainteresuje malo više
    gledam, gledam
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #117

    Odgovor: Cinema club



    swba pogledala sa Black Dahliu i mnoooooooogo mi se svidja. Sto se meni svidja to vreme i ta moda tada. A cool je film!

  13. #118

    Odgovor: Cinema club

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku

    swba pogledala sa Black Dahliu i mnoooooooogo mi se svidja. Sto se meni svidja to vreme i ta moda tada. A cool je film!
    i mene je to najvise odusevilo u filmu a i sam film je odlican....

    ja sinoc pogledah Little Miss Sunshine ... film je vrh... hvala na preporuci indijanko
    dedi sam vristao od smijeha
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #119

    Odgovor: Cinema club



    Me and You and Everyone we Know.

    Ne bih se usudila nikome da preporučim ovaj film jer postoji velika, velika verovatnoća da bi ljude žestoko smorio ali se meni baš dopao. Evo, još uvek razmišljam o njemu. Čudan je i drugačiji i svaka scena u filmu je priča za sebe. Dirljiv. Specijalno mi se svidela scena sa roze baletankama "me and you"



    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #120

    Odgovor: Cinema club

    odgledah Lucky Number Slevin....
    samo cu vam proslijediti listu glumaca a vi odlucite jel vredan gledanja:


    Josh Hartnett


    Bruce Willis


    Lucy Liu


    Morgan Freeman


    Ben Kingsley
    meni se strasno dopao film i svakako ga preporucujem
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 8 od 83 PrvaPrva ... 6789101858 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •