Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 26
Strana 26 od 83 PrvaPrva ... 1624252627283676 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 376 do 390 od ukupno 1233
  1. #376

    Odgovor: Cinema club

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    Before The Devil Knows You're Dead
    Mnogo dobar film.Puno Flashbackova...malo cudam,ali dobaaar!
    Dobar je film, gledala sam
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #377

    Odgovor: Cinema club

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku


    žanr: drama


    Paaaaaa ima film lepu poruku i šarmantne glumce i tužan i smešan... sve stoji, al' gorak. Jer pljuje u lice ljudima koji nemaju novca da naprave svoj bucket list sa egzotičnim putovanjima, skakanjem iz aviona, drndanjem ferarija, etc ili druga na drumu da im to omogući dok još dišu. A među onima koji umiru, njih je više. Zato me i nije toliko oduševio.

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    Sinoc odgledao Before The Devil Knows You're Dead
    Mnogo dobar film.Puno Flashbackova...malo cudam,ali dobaaar!
    Imam problem sa glavnim glumcem. Philip Seymour Hoffman. Kad god krenem da gledam film sa njim odma' se ubacim u neko posebno raspoloženje. Ja se toliko smorim da ne mogu da pohvatam ni šta se dešava ni o čem' se radi. Baš mi ne paše čovek, a dobar glumac. I kad god ljudi hvale njegove filmove - I feel stupid. Strašno me iritira i onda mi se ni film ne dopada.

    Mi gledali:



    Enchanted (2007)

    Pravi onaj Diznijev za devojčice. Crtana bajka koja se preselila u Njujork, sa sve songovima i dozivanjem ptičica i veverica. Oni koji nisu u fazonu Pepeljuge i Uspavane lepotice i u happily ever after raspoloženju , da zaobiđu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #378

    Odgovor: Cinema club



    10 000 BC ( 2008 )

    Ništa od efekata što niste već videli, mamuti i sabljozubi jedino, a film teško sranje. Možda bi i vredelo u bioskopu pogledati zbog radi doživljaja, ali i to bi bilo bacanje para. Preporuka al' da uštedite vreme
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #379

    Odgovor: Cinema club

    Chronicles of Narnia, Princ Caspian (2oo8.)



    drugi nastavak prvog dela
    dva brata i dve sestre ponovo zavrshe u Narniji, dok je u nashem svetu proshla samo jedna godina, u Narniji je to hiljadu.. super muzika, super krajolici.. zabavan u svakom sluchaju.. a dva i po sata prodju brzhe nego shto sam mislila


    DZikavac, pod MUST
    moomoo meee jooouu

  5. #380

    Odgovor: Cinema club

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    The mist (2007)
    Film je extra, u pitanju je horor, čiji scenario je rađen po noveli Stivena Kinga, jedina stvar što mi se u filmu ne sviđa je kraj, sve ostalo je za čistu 10 Preporučujem
    I mene je zabaviJo nije mi smetao ni kraj, da ne bude završeno onako kako to obično biva Jbga, malo se zajeb'o čovek

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    DZikavac, pod MUST
    Razumem i nije mi teško!



    El Orfanato - The Orphanage (2007)

    Film baš ima atmosferu i drži pažnju do samog kraja. I sama odrasla u sirotištu u kući u kojoj se baš ono i nalazilo Laura i njen muž odgajaju dečaka koji je usvojen i hiv pozitivan iiiiiii on jednog dana počinje da se igra sa nevidljivom decom .Say no more. Ono što mi je zanimljivo je to da koliko god da mi je na momente film bio scary toliko je bio i lep, prijatan.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #381

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    El Orfanato - The Orphanage (2007)

    Film baš ima atmosferu i drži pažnju do samog kraja. I sama odrasla u sirotištu u kući u kojoj se baš ono i nalazilo Laura i njen muž odgajaju dečaka koji je usvojen i hiv pozitivan iiiiiii on jednog dana počinje da se igra sa nevidljivom decom . Say no more. Ono što mi je zanimljivo je to da koliko god da mi je na momente film bio scary toliko je bio i lep, prijatan.
    Gledala sam, dobar je
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #382

    Odgovor: Cinema club

    Untraceable ( 2008 )

    Nije loš triler uopšte, drži pažnju Hm, koliko bi ljudi posetilo stranicu na netu na kojoj mogu da gledaju prenos ubistva? A što je više posetilaca žrtvi život kraći pa tako svako učestvuje u ubistvu. Sick
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #383

    Odgovor: Cinema club

    Evo me ovde posle duzeg vremena(stigoh da odgledam neke filmove za koje sam trazio ispravne prevode)
    1. P.S. I love you odlican ljubavni film,malo i tuzan ali zacinjen tom dozom irskog i lepotama Irske(mislim na prirodu)
    2.Strange Wilderness-po meni neukusna parodija na zivot i rad jednog coveka...
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  9. #384

    Odgovor: Cinema club

    House of the flying daggers (2004)

    odgledala sam ga veceras, bio an kecu RTSa.. i moram reci da sam ostala speechless.. iako mi nije drzao paznju negde na sredini, pocetak i kraj me odusevili, kraj speshl i ne pamtim kad sam ovoliko drekala zbog filma.. i ostavio je toliki utisak na mene da cu odmah da ga skinem sa neta savrseno..
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #385

    Odgovor: Cinema club

    Bikur Ha-Tizmoret - The band's visit (2007)

    Joj što je lep film Smejala sam se još u prvoj minuti, samo kad sam ih videla onako u odelcima u pustinji Egipatski policijski orkestar stiže u Izrael da svira na otvaranju Arapskog kulturnog centra, ali u pogrešan grad I tužan i smešan, topao i prijatan film

    Priča o policijskom orkestru koji iz Egipta stiže u Izrael i završava u pogrešnom gradu funkcioniše na dva nivoa. Prvi se odnosi na sudar dveju kultura i nosi određenu težinu koju će istinski osetiti samo publika koja o tome zna iz prve ruke. Drugi nivo je intimniji, a time univerzalniji za identifikaciju, i govori o preplitanju ljudskih sudbina na mikroplanu gde su izmešani: usamljenost, problemi u komunikaciji čak i onda kad jezik ne predstavlja barijeru, ali i sve one sitnice koje umeju da ulepšaju i izmene život, makar samo na jedan dan.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #386

    Odgovor: Cinema club

    El viaje de Carol iliti Carol's journey (2oo2.)

    pricha o devojchici Carol koja s majkom stizhe u Shpaniju 1938. za vreme civilnog rata.. dok joj se otac bori u ratu ona upoznaje dedu i ostalu rodbinu, a novi prijatelj joj postaje Tomiche, seoski dechak.. film nije holivudska sapunica, vredi ga pogledati
    moomoo meee jooouu

  12. #387

    Odgovor: Cinema club

    odavno se ne zapljunuh ovdi ...



    vec su mnogi pomenuli Control...
    da dodam i ja svoj glas... film je odlican i svakako ide pod "must see" listu



    Lust, Caution - Se, Jie (2007)

    Film nas vodi u okupiranu Kinu tokom Drugog Svjetskog Rata...
    grupa studenata sa zeljom da pomogne u borbi protiv okupatora krece u obracun sa domacim izdajnicima...
    odlicna prica, odlicna gluma i svakako kraj za razmisljanje... pogledati obavezno
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #388

    Odgovor: Cinema club

    Music within (2007)

    Experience a movie that will make you believe anyone can change the world.


    Drama. Ovo je istinita priča o sjajnom javnom govorniku sa problematičnom prošlošću,koji se vraća iz rata u Vijetnamu delimično oštećenog sluha i pronalazi svrhu u naporima da pomogne Amerikancima sa invaliditetima. Preporučujem


    Resurrecting the Champ (2007)

    Based on a true story, that was based on a lie.



    Drama
    Josh Hartnett glumi 30-godišnjeg novinara LA Times-a čija ga očajnička potraga za velikom pričom vodi do beskućnika (Samuel L. Jackson) za koga veruje da je nekada bio slavni bokser. Njih dvojica uskoro ostvaruju otac-sin vezu dok priča dobija srceparajući tok, ili se bar tako čini.
    Isto preporučujem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #389

    Odgovor: Cinema club

    Cleaner (2007)

    Priča o čoveku koji čisti mesta zločina.
    Nije loš triler, ali očekivala sam više. Počelo je super al' nekako mršav kraj



    Rails & Ties (2007)

    Drama. Priča o troje ljudi čiji se životi menjaju nakon jedne železničke tragedije. Isplaka se ja dobro



    Breath - Soom (2007)

    E u ovom sam uživala, jer je drugačiji Baš zanimljiv za pogledati
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #390

    Odgovor: Cinema club

    Slusajuci Sabana Bajramovica setih se jednog francuskog filma koji kroz muziku i ples opisuje istoriju i dugi zivotni put Roma od Rajasthana do Andalousie...
    Tony Gatlif - Latcho Drom (Sretan put)

    Qui vit content de rien possde toute chose.

Strana 26 od 83 PrvaPrva ... 1624252627283676 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •