Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 54
Strana 54 od 83 PrvaPrva ... 444525354555664 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 796 do 810 od ukupno 1233
  1. #796

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Beležnica (The Notebook)

    Neke priče jedostavno se prepoznaju, njihovi delovi barem...ovo je priča za svakoga ko je ikada voleo, ali ono bašbaš voleo...jedino što je u ovom filmu ljubavi i previše, a to direktno utiče na centralni nervni sistem...

    ...ko nije gledao, neka uradi to što pre.
    Troshna mi chuka za ovakve priche. Shmrc bre, znash...
    Svidja mi se, preporuke i od mene

  2. #797

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali


    Ice age 3

    Onaj Sid me podsetio na mene kad sam kao sumanuta trčala za klincima

  3. #798

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    [/B]Bienvenue chez les Ch tis (Welcome to the Sticks)

    Najgledanija komedija (pa čak i najgledaniji film u istoriji) francuske kinematografije : 20 miliona gledalaca ga je videlo u bioskopima (pretekao je Titanik Džemsa Kamerona !).

    Scenario filma je krajnje jednostavan : za razliku od naše zemlje gde važi ona "što južnije, to tužnije" u Francuskoj je suprotno - na jugu je mediteran, lepo vreme, turizam i bogatstvo, smeh i radost a sever je sinonim hladnih, rudarskih predela, negostoljubivih i smrknutih ljudi koji pride imaju svoj dijalekat. Situacija je sledeća : direktor pošte sa juga Francuske biva kažnjen prekomandom na sever zemlje, u najudaljeniju tačke zemlje. Ostavlja porodicu i odlazi prepun predrasuda o kraju, klimi, ljudima...svemu. Naš junak je tamo "kao pao s Marsa" i upada u gomilu komičnih situacija vezanih za kulturu, običaje i jezik ljudi sa severa (Chti - Šti) i ubrzo ruši sve svoje predrasude. Film je izvrstan

    Ideja filma je univerzalna i mogla bi se primeniti bilo gde , pa i kod nas. Zamislite direktora pošte iz Vojvodine (lalu) da preuzme funkciju u nekoj seoskoj pošti na području Pirota, Svrljiga, Vranja...



    Nego...već drugi put skidam sa torrenta "Ice age 3" i nije dobar, odnosno nema filma...da li ima neko ko je skinio sa net -a "Ice age 3", pa da mi posalje link...naravno ako nije protiv pravila...ali i ako jeste malo progledajte kroz prstiće...hoću vevericu da gledam...
    Poruku je izmenio cvishna, 08.07.2009 u 09:59 Razlog: ma setila sam se Sida

  4. #799

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    � l'int�rieur - Inside (2007)

    (naši genijalci ga preveli kao Krvavi Božić)



    Sinoć krenuh na spavanje, kad ne lezi vraže, dere se neko sa Pinka, da ja bacim malo okiš iz kreveta, kad imam šta da vidim duša spava, al' ne veruje šta gleda Beatris Dal u glavnoj ulozi, kao psihopata, juri trudnicu makazama po kući i kasapi je, krvi koliko nećeš, nasilja u 80 minuta i uznemiravajućih scena da ti se sve smuči, onaj pravi pravcati brutalno krvavi horor sa jednostavnom pričom (i gomilom gluposti pride) kakav nisam navikla da viđam u francuza već u japanaca Ne bih ga gledala opet, a ko voli nek izvoli.

    Specijalan stop za one koji ne vole krv, nasilje ili su trudni.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #800

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    John Rambo / Rambo IV (2008.)


    Danas sam ga konacno odgledao jer me je interesovalo da li ovaj film uopste vredi.

    Nisam puno ocekivao od ovog filma ali na moje iznenadjenje Rambo ili Rambo 4 nije razocarao, cak sta vise mozda je i bolji od prvog dela koji se do sada smatrao najboljim jer su drugi i treci delovi bezveze.

    Nekako je ozbiljniji i drugaciji od predhodnih delova.
    Mnogi ljudi koji su ga gledali kritikovali su Stalonea zbog njegovih godina i da to vise nije to odnosno ne moze on vise biti Rambo kao dok je bio mladji i iskren da budem i ja sam imao predrasude ali to uopste nije tako.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 09.07.2009 u 00:56 Razlog: slika

  6. #801

    Odgovor: Totalna preporuka, filmski arhiv

    Filmovi David Lynch-a, ni jedan nije los ali evo mojih omiljenih koje bih izdvojio:

    Lost Highway (1997)


    The Elephant Man (1980)


    Eraserhead (1977)


    Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992)


    Wild at Heart (1990)

  7. #802

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Slabo gledam...išta...al' poslala mi prijateljica "Can't think straight"


    Onako...više smiješno nego vrijedno.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #803

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Yes Man (2008 )



    Zanimljiv film koji ce vas nasmejati i oraspoloziti...Na kraju ostaje pitanje sto i koliko propustamo od zivota, dovumeci se ili govoreci Ne, umesto Da... Sve u svemu vredi pogledati.

    i sinoc na TV-u

    Anacondas (2004)




    Generalno ne volim ovakve filmove, ali nije mi se spavalo sinoc, pa odgledala ga...Naucna ekspedicija je u potrazi za retkim cetom krvave orhideje u Borneo. Umesto to, nadju se oci u oci sa "maleckim" anakondama...Ko voli nek pogleda (ako ga nije gledao) ali nije film must see.


  9. #804

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

    Znači, šta reći......valjala sam se od smeha kad sam videla kako Sid hoće da pomuze ovna...

    Hvala Drinchi što mi je omogućila da odgledam crtić...
    Poruku je izmenio Bombica, 10.07.2009 u 11:26 Razlog: video

  10. #805

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Anaconda 4: Trail of Blood (2009) (TV)



    Jako los film iz razloga sto je snimljen veoma niskim budzetom pa zmija ne izgleda uverljivo a i sama radnja je bezveze isto kao i u trecem delu.

    Anaconda 1 iz '97-e godine je solidan film dok drugi deo iz '04-e nije nista posebno ali su zato 3-i deo iz '08-e (treci je malo bolji od 4-og) i 4-ti deo jako losi.

    Anacondu 4 sam gledao samo par minuta jer se odmah dalo primetiti da je sve jako "jeftino" kao i sama prica pa sam malo premotavao da bih nakon toga prekinuo mucenje i izbrisao film iz kompa.

    Evo kako sam na IMDB-u ocenio ovu Qadrologiju:
    Anaconda 1 - 5/10
    Anaconda 2 - 3/10
    Anaconda 3 - 2/10
    Anaconda 4 - 1/10

  11. #806

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali



    Dobar, ali nije baš za svakoga

    Za sve one koji vole stripove, superheroje, crni humor .....

    Najbolja rečenica u filmu : "None of you seem to understand, I'm not locked here with YOU, you are locked in here with ME !" ...... Rorschach .... ko odgleda film shvatiće

  12. #807

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku


    Dobar, ali nije baš za svakoga

    Za sve one koji vole stripove, superheroje, crni humor .....
    E, stvarno nije za svakoga..
    300 sam nekako i izdrzala.. Jednog po jednog ali ovo..

    I inace se tesko ufuravam u filmove koji imaju malo dodirnih tacaka sa stvarnoscu, osim ako se negde kroz radnju ne proteze i neka onako bas topla ljudska prica..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #808

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Dodijao vishe i taj Holivud..

    Evo necheg malo drugachijeg

    Four Wives?One Man



    Fourteen percent of Iranian families are polygamous, including Heda’s. The filmmaker, a Swede with Iranian roots, introduces us to this prosperous farmer who lives with four wives, twenty children and an elderly mother, none of whom are shy about letting you know what they think of it all. Wife number one, embittered by years of marriage, and wife number four, about to give birth, share screen time with their mother-in-law, a Persian Tatie Danielle! Doors usually closed to outsiders are opened on this colourful cast of characters who give us their outspoken, comic account of the tricks to polygamy.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #809

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Baby on Board





    Ma ništa posebno, očekivala sam komičniji film, a pogledala sam ga sa par puta ha, ha, ha...sve u svemu
    Poruku je izmenio Lilith_021, 11.07.2009 u 00:50 Razlog: smanjila sliku

  15. #810

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Messengers 2: The Scarecrow (2009)


    Samo sto sam ga odgledao i dodjoh da kazem da je rec o zanimljivom hororu ili drugim recima treba pogledati ali samo ako obozavate horor.

Strana 54 od 83 PrvaPrva ... 444525354555664 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •