Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 43
Strana 43 od 83 PrvaPrva ... 33414243444553 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 631 do 645 od ukupno 1233
  1. #631

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    odlican film, treba ga pogledati

    Seven pounds (2008 )
    Citius, Altius, Fortius.

  2. #632

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Revolutionary Road


    Kate i Leo su mladi bracni par koji se posle vencanja doseljava u malu sredinu. Posle dobijanja dvoje dece odlucuju se da se presele u Pariz, on se predomislja jer pocinje da napreduje u poslu, ona prestaje da vidi smisao zivljenja..
    Svidja mi se kako Kejt glumi, a film nije nista posebno
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #633

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Film Tea
    jako dosadan
    Here I go again...

  4. #634

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    SLOVO SRAMA
    sinoc na TV...sjajna prica o borbi za licnu slobodu misljenja i delanja..
    Prvo je postala emocija pa onda reč"

  5. #635

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    WALL-E ( 2008 )


    Juce sam ga gledao i jedno je sigurno a to je da je to jedan od 5 najboljih animiranih filmova koje sam ja gledao.

    WALL-E - Wikipedia, the free encyclopedia
    WALLE ( 2008 )

  6. #636

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    You Stupid Man (2002)



    You Stupid Man - Wikipedia, the free encyclopedia
    You Stupid Man (2002)

    Jutros sam ga pogledao i utisci su pozitivni !
    Ranije nisam bas voleo filmove kao sto je ovaj ali mi se sada dopadaju i vremenom ih sve vise volim.
    Rec je o romanticnoj komediji sa jako interesantnom i zanimljivom radnjom pa zato necu nista otkriti zbog onih koji nisu gledali film vec cu im ga toplo preporuciti
    Napomena: glavne uloge/likove tumace/glume Milla Jovovich (sexy), David Krumholtz i Denise Richards (vrlo sexy)
    (Deniz Ricards je prosto neodoljiva!)
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 03.03.2009 u 15:21

  7. #637

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Ovo je zadnji film koji sam gledala u bioskop, neki mozda su ga gledali, ali za ostale preporucujem, zadnji (zasada) film makedonskog rezisera Milcha Manchevskog


    Lazar Perkov je mlad lekar koji nakon teske saobracanje nesrece koju prezivi, pocinje da dozivljava cudne stvari. Susrece neobicne ljude - starac sa detetom, staru babu koja prica na neki cudni jezik i dijalekt, mladu devojku koja krije tuznu tajnu. Svi oni za njega imaju jednu zajednicku poruku "Vrati ono sto nije tvoje, imaj postovanje".


  8. #638

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Starsky & Hutch (2004)



    Starsky & Hutch (2004)
    http://en.wikipedia.org/wiki/Starsky_%26_Hutch_(film)

    Upravo sam ogledao ovaj film na TV-u (RTS 1) i iznenadio sam se pozitivno, razume se, jer sam mislio da je "garbidz" ali obzirom na to da mi se dopao ne preostaje mi nista drugo nego da ga "skinem" s net-a i uvrstim u svoju kolekciju filmova.

    Svima koji vole akciju i komediju ovaj film bi se trebao dopasti pa zato od mene preporuka za gledanje filma Starsky & Hutch !

  9. #639

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    WALL-E ( 2008 )


    Juce sam ga gledao i jedno je sigurno a to je da je to jedan od 5 najboljih animiranih filmova koje sam ja gledao.

    WALL-E - Wikipedia, the free encyclopedia
    WALLE ( 2008 )
    Sjajan film! Gledala u januaru i rekoh ovaj će pobedi... i tako bi...
    Priča o budućnosti zemlje i zemljana...a light motiv ljubavi dva robota je baš čudesno lepo smišljen...
    Poruku je izmenio fiona, 07.03.2009 u 00:45
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #640

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali




    Changeling (2008 )



    Dobra drama zasnovana na istinitom dogadjaju...
    Radnja je smestena u LA 1928, Kristin odlazi ujutro na posao i ostavlja svog devetogodisnjeg sina samog kod kuce. Kada se uvece vrati shvata da je njen sin nestao. Posle vise mesecne potrage policija je poziva i saopstava da su ga pronasli...ali kada ga ugleda shvata da taj decak nije njen sin....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #641

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    HIDALGO


    Poslednjih dana Divljeg zapada, Frenk Hopkins je bio jahač koji je raznosio poruke, ratne naredbe i druge važne papire za američku vojsku. On i njegov mustang "Hidalgo" postali su poznati i po pobedama na dugim trkama izdržljivosti, koje su bile popularne na prelasku iz 19. u 20. vek. To ih je dovelo do najveće trke izdržljivosti u to doba.S obzirom na to da se našao u drugom svetu i potpuno drugačijoj kulturi, ovaj stameni Amerikanac postao je interesantan okolini, ali mnogo manje nego njegov konj, kome su se podsmehivali ponosni vlasnici i jahači čistokrvnih arapskih konja....


    Odličan film

  12. #642

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    odgledah ovih dana oskarovce konacno: Curious Case of Benjamin Button i Slumdog Millionaire. Vjerovatno je vec neko gledao i pomenuo filmove na temi al me malcice mrzilo da listam
    Elem, oba filma definitivno treba pogledati.
    Benjamin Button me malo smorio. Prica je krajnje zanimljiva (BB se radja kao starac i zivot mu tece unazad) al su 3 sata previse. Neke djelove su totalno mogli da izostave, da ostvae gledaocima na mastu, i da ucine film daleko zanimljivijim. Znaci slobodno oko 60og minuta mozete da prosetate kuce i vratite se za sat vremena, necete nisat propustiti. Druga stvar koja mi je smetala u filmu je, po meni, losa gluma Kejt Blanshet. Po meni ona nije iznijela ulogu u filmu ovog kalibra.
    Slumdog Millionaire je upao u kategoriju mojih omiljenih filmova. Tuzna al opet zabavljujuca prica o dva djecaka koji gube majku i zavrsavaju na ulici. Film sam bukvalno pogledao u jednom dahu.
    No klinci iz filma na dodjeli oskara su me doveli do suza
    YouTube - Oscars 2009 SLUMDOG MILLIONAIRE Kids
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #643

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Nacional Treasure: Book of Secrets



    Jako dobar film onaj ko voli avanture, sa jurnjavom, misteriju, Nikolasa Kejdza pa jos i Volt Dizni trebalo bi da pogleda totalna preporuka

    Kada na površinu ispliva stranica iz dnevnika Johna Wilkesa Bootha, Benov (Nicolas Cage) pra-pra-pradeda najednom postaje ključni osumnjičeni u zaveri protiv Abrahama Lincolna. Odlučan da dokaže nevinost svog pretka, Ben prati internacionalni lanac tragova koji ga vode od Pariza do Londona i na kraju nazad u Ameriku - putovanje koje će Bena i njegovu ekipu odvesti ne samo do interesantnih otkrića, nego i do praga otkrića najskrivenijih svetskih tajni...
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #644

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    FRIDAY THE 13 (2009)



    http://en.wikipedia.org/wiki/Friday_the_13th_(2009_film)
    Friday the 13th (2009)

    Ou boj !
    Dobar je, nista spektakularno ali u principu je dobar.

    Volite horor ? Petak 13-i (2009) je film za vas !

  15. #645

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Extreme movie, 2008


    Komedija Toliko je interesantan, da sam zaspala na pola filma
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 43 od 83 PrvaPrva ... 33414243444553 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •