Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 46
Strana 46 od 83 PrvaPrva ... 36444546474856 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 676 do 690 od ukupno 1233
  1. #676

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Vicky Christina Barcelona by Woody Alen

    Sinoc odgledala, savrshen izbor glumaca, volim i naraciju paralelnu s radnjom mada film ne "izuva", ok je, vredi pogledati..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #677

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Reign of Fire (2002)



    Reign of Fire (2002)


    Rec je o filmu koji kombinuje zanr akcija i fantastika ali ne ocekujte previse jer film i nije nesto posebno.

  3. #678

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Bride Wars


    Ovo je prica o dve najbolje prijateljice Liv (Hadson) i Ema (Hetavej) koje su još od ranog detinjstva bile tu jedna za drugu, i u dobru i u zlu. Cak su se i obe verile u razmaku od nekoliko sati. Zajedno planiraju svoja vencanja, koja treba da se održe u mestu iz snova svake devojke pred udajom Plaza hotel u Njujorku. Ali pisana greška i time prouzrokovano poklapanje datuma vencanja, dovodi do razdora izmedju dve neveste u kome nijedna ne želi da popusti, pretvarajuci obostrano nadmudrivanje u rat u kome su sva sredstva dozvoljena.


    Romantična komedija koju treba pogledati.

  4. #679

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Vantage Point


    Jos jedna prica o atentatu na americkog predsednika. Nastaje haos u kome ce potpuno razliciti ljudi krenuti u potragu za atentatorom. Film ima elemente akcije, kao i drame, pa i trilera i krimi momenata..
    Sto rece Isahara, nije da izuva ali ja volim Foresta Vitakera, a Denis Kvejd mi je momak.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #680

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali


    A good year-opuštencija jedna od filma,ne znam kako ga ranije nisam pogledala,preporučujem

  6. #681

    Odgovor: Cinema club

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    The golden compass (2007)


    "It is the Alethiometer. It tells the truth. As for how to read it, you'll have to learn by yourself."



    Ljubiteljima avanturističkih filmova, preporučujem zlatni kompas

    Glavne uloge:
    Nicole Kidman
    Daniel Craig
    Dakota Blue Richards
    Eva Green
    Ian McKellen
    Sam Elliott

    Golden compass


    Sinoc sam odgledala ovaj film i zaista me je iznenadio....u pozitivnom smislu....vrlo mastovito i orginalno.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  7. #682

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Fast & Furious 2009 (Fast & Furious 4)



    Sinoc sam ga odgledao i nije razocarao to je najbitnije. Dobar je kao i predhodna tri dela.
    Preporucujem svima kojima se dopao makar jedan od predhodna tri dela a i onima koji vole automobile i brziiiinuuu

    Na redu je T4, Terminator Salvation ili Terminator 4 koji cu najverovatnije gledati danas ili sutra.
    Internet je cudo jer Terminator Salvation tek treba da ima premijeru u Americi 21 maja a danas je 10 april. Javicu se cim ga odgledam.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 10.04.2009 u 12:21

  8. #683

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Čini mi se da je Mister No već pisao o filmu Gran Torino, od reditelja (i glavnog glumca) Klinta Istvuda, ali da i ja kažem par reči, dok su utisci sveži.


    Film je superodličnofenomenalan.


    Gledajte najObaveznije.

    E, toliko.

  9. #684

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Shark in Venice


    Naizgled mirne vode Venecije kriju u sebi opasnost od perfektne mašine za ubijanje. U potrazi za svojim ocem koji je misteriozno nestao dok je ronio u gradu, Dejvid (Stephen Baldwin) za protivnike ima kako mafiju, tako i ajkule koje ga čekaju ispod površine vode.

    Film je za mene gubljenje vremena.

  10. #685

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    "Hannibal" (2001) Ridley Scott
    Dobar je film, kao i uglavnom sve sto radi R.Skot ali je surov. Na kraju ono sa m... Necu ni da pisem. Kao pakao.

  11. #686

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Chakushin ari ili One missed call


    Iako sam trazila americku verziju ovog filma, juce sam se iznenadila kad sam videla da sam dobila japansku verziju . Film je horor, od kojeg sam vise ocekivala, jer ipak japanski horori su mi nekako najbolji, ali ne znam zasto nije me odusevio.
    Radi se o tome da likovi dobijaju govorne poruke iz buducnosti u kojima cuju sebe u zadnjim trenutcima svog zivota, kad umiru nasilno. Kad neko umre, sa njegovog telefona sledi poziv sledecoj zrtvi.


  12. #687

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    "Taken" Bryan Mills (Liam Neeson), bivsi spijun americke vlade, koji bi Dzejms Bonda pojeo za dorucak, tamani Siptare (trgovce bijelim robljem) kao biljne vaske, posto su mu kidnapovali cerku. Napet film, prejak!
    Kad porastem, bicu Liam!
    Poruku je izmenio greco, 18.04.2009 u 07:28

  13. #688

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Spanglish


    Zanimljiva i topla prica o porodici, ljubavi i o tome koje su prave vrednosti za koje se vredi boriti u zivotu. Sto sve smo spremni uraditi kako bi zadrzali svoju porodicu i voljene ljude pored sebe.


  14. #689

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali


    Poslednji koji me je zaintrigirao dovoljno da pogledam sve šta je publikovano od Mejpltorpovih fotografija. Nekako se poklopilo i sa najavom da nam na Exit dolazi Patti Smith koju je voleo i da fotka, a sve što je u dokumentarnom delu filma prikazano - od komentara Ruždija do Susan Sarandon, kućnih prijatelja i najvažnije, roditelja i dece (sada mladića i devojke) sa dve od pet inkrimisanih fotografija... sve to mi je bio dobar povod da se pogleda. Povrh svega, ipak je to Amerika, imaju ljudi Prvi amandman, pa reko' da vidim kako se na polju umetnosti bore sami sa sobom a i sa cenzurom.
    Samog umetnika nisu snimili, ali je ubačena njegova rečenica: Pravi život nije normalan. Umetnik vidi, ali ne valja da kaže.
    I to je sva njegova "odbrana" posle čitave frke koja se digla kada mu je izložba fotografija odbijena u Muzeju u Bruklinu, a prihvaćena i otvorena 1990. u Sinsinatiju.

    Paradoksa za izvoz, poput: Dozvoljeno je opsceno u umetnosti, ako je edukativno...

    Zaista je teško boriti se sa onima koji slepo veruju, ne sumnjaju, ne preispituju sebe ni svet oko sebe.

  15. #690

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Život Dejvida Gejla


    Ispašće da sam neprobirljivi krelac, al' se nekako potrefilo da u poslednje vreme svaki film koji pogledam bude na ivici briljantnosti. Život Dejvida Gejla prelazi tu granicu, i neizbežno u vama budi radost što na ovom svetu još postoje stvari koje mogu da vas pomere, inspirišu, rasture i sastave...zbog čega se i živi, zar ne?

    Kevin Spejsi mi je ovim filmom definitivno ušao u top 10, a možda i u top 5 glumaca (setite ga se samo u filmovima kao što su K-pax ili Unusual suspect).

Strana 46 od 83 PrvaPrva ... 36444546474856 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •