Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 70
Strana 70 od 83 PrvaPrva ... 2060686970717280 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,036 do 1,050 od ukupno 1233
  1. #1036

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Men of Honor (2000)



    Pre par dana je bio na TV-u a obzirom da je dobar film resih da ga odgledam pa ga skinuh i odgledah ga u HD 720p formatu.

    Dobar film, vredi pogledati a i rec je o istinitoj prici tako da ukoliko ga niste gledali ucinite to necete se kajati uveravam vas.

    ------

    Heat (1995) su verujem mnogi gledali ali ukoliko niste gledali ovaj film u HD formatu onda to nije to te bih svima, posebno fanovima De Nira i dobre akcije, preporucio da ovaj film odgledaju u HD 1080p ili HD 720p jer je ugodjaj puno puno bolji.

  2. #1037

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv



    The Departed je film iz godine 2006. koji je osvojio Oscara, a koga je režirao Martin Scorsese, te u kome glume Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen, Alec Baldwin i Ray Winstone. Predstavlja remake popularnog hongkonškog kriminalističkog trilera iz 2002. godineInfernal Affairs, koga su režirali Andrew Lau i Siu Fai Mak, a originalni scenarij Felixa Chonga i Siu Fai Maka je adaptirao William Monahan .

    Film se događa u Bostonu gdje Frank Costello, irski gangsterski bos ubacuje Colina Sullivana kao krticu unutar Državne policije Massachusettsa. Istovremeno je Billy Costigan regrutiran od Policije kako bi se ubacio u Costellovu bandu. Kada dvoje krtica otkriju da su im organizacije infiltrirane, dobiju zadatak da otkriju jedna drugu.

    Film je osvojio četiri Oscara na Oscara: za najbolji film, najboljeg režisera (Martin Scorsese), za najbolju montažu (Thelma Schoonmaker) i najbolji adaptirani scenarij (William Monahan). Osim toga je Mark Wahlberg bio nominiran najboljeg sporednog glumca.

  3. #1038

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv


    Agent 47 (Timoti Olifant) je obučavan da postane profesionalni plaćeni ubica čije je najmoćnije oružje hladnokrvnost i ponos; 47 su poslednje dve brojke bar-koda istetoviranog na njegovom potiljku i njegovo jedino ime. Lovac postaje lovina kada se 47 nađe usred političkog prevrata. Interpol i ruska vojska jure Hitmana kroz istočnu Evropu, dok on pokušava da otkrije ko mu je smestio i zašto žele da ga uklone iz igre. Međutim, najveća pretnja njegovom preživljavanju su sumnja u njegovoj savesti i nepoznate emocije koje u njemu budi prelepa devojka.

  4. #1039

    Odgovor: Cinema club

    Hitch (2005)



    Zabavna romanticna komedija od koje sam tako malo ocekivao i prijatno se iznenadio i moram reci da mi se film dopao toliko da planiram da ga jos jednom pogledam.

    Na imdb-u sam ga ocenio visokom ocenom 6/10 (za romamticne kom 6 je visoka ocena) a pre gledanja sam bio skoro pa uveren da mu necu dati vise nego 3/10 ali eto zato vazi pravilo - pogledaj pa donesi zakljucak - i jos da dodam da je Eva Mendez bila prelepa u ovom filmu inace je uvek lepa to stoji ali mi je ovde bila nekako simpaticnija nego inace.

    Posebna preporuka damama da pogledaju ovaj film

  5. #1040

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Večeras, ponovo pogledala film.



    Film je iz 1984. godine, a Meryl Streep kao jedna od mojih omiljenih glumica.. + Robert De Niro...dobitna kombinacija. Stvarno prelijep, blag, emotivan film.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #1041

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE (2003)



    Po mom misljenju najbolji iz serijala vredi pogledati ukoliko niste.
    Jedan od retkih filmova koji je bolji od originala koji je takodje dobar horor ali je ovaj remake za nijansu bolji no da ja ne bi otkrivao radnju i ostale detalje najbolje je da film pogledate i sami procenite da li i koliko vredi.

  7. #1042

    Odgovor: Totalna (NE)preporuka - filmski arhiv

    on Flux (2005)



    Samo sto ga odgledah pa dodjoh da podelim svoje utiske.

    Ne mogu reci da me je totalno razocarao jer sam i ocekivao nesto tako ali je cak losiji nego sto sam ocekivao.
    Los film generalno gledano sa tankom pricom i jedino sto vredi su u par scena odlicni efekti u kombinaciji sa milion puta vidjenom akcijom i to je sve aha da zaboravih na sexy Charlize Theron.

    Ovo je jedan od onih filmova koje pogledate jednom i vise nikada, ocena 3/10 sto je najniza moguca ocena od mene kada su u pitanju filmovi koji se mogu jednom odgledati jer 2/10 i 1/10 dajem teskim sranjima koja nisu vredna ni tog jednog gledanja i filmovi koje prekinete nakon 5 ili 10 min a to bas i nije slucaj sa on Flux koji ma koliko los bio je ipak iznad toga.

  8. #1043

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Sinoc, kad me je vec palac zaboleo od shaltanja kanala, naletim na Hilari Svonk...i odgledam film...a zatim i reprizu.
    Radjen po istinitim dogadjajima...

    Freedom writers (2007)



    Znate one filmove kada teacher upadne u razred pun problematichne dece i skoro sve ih izvede na pravi put?
    E, takav je i ovaj...ali mi se svideo...mnogo vishe od ostalih sa slichnom prichom.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #1044

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Sutra cu ga gledati ali ga toplo preporucujem.







    Filmska adaptacija romana Alice Sebold. Roman sa odlicnim kritikama , trenutni bestseler.
    Piter Dzekson je licno kupio prava a i to nesto govori.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #1045
    The Curious Case of Benjamin Button


    Brad Pitt ... Benjamin Button
    Cate Blanchett ... Daisy
    Taraji P. Henson ... Queenie
    Julia Ormond ... Caroline
    Jason Flemyng ... Thomas Button
    Mahershalalhashbaz Ali ... Tizzy
    Jared Harris ... Captain Mike



    The Curious Case of Benjamin Button
    Poruku je izmenio Sunflower, 15.02.2010 u 23:20 Razlog: ...istoo...
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA

  11. #1046

    Odgovor: Cinema club

    Džarmušov Broken flowers

    dobar, sa maaaalčice nedorečenim krajem za moj ukus...preporučujem.

  12. #1047

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Potraga za srecom....odlican film

  13. #1048

    Odgovor: Cinema club

    Lost in translation

    Šta je, bolje ikad nego nikad .

    Elem, ako zanemarimo da je film perfektan, imam da izjavim sledeće:

    ja bih onu Skarlet Johanson prisvojio
    i držao zatvorenu u sobi da je imam samo za sebe
    i garanT bih bio optužen za
    maniJačenje
    uskraćivanje prava na slobodno kretanje
    abnormalno
    posesivno
    ponašanje
    al' nek ide život!

  14. #1049

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    The Dark Knight


    Svi raniji filmovi o Betmenu su mi smešnjikavi, svojevremeno ni na strip (a ja sam poznati stripogutač) nisam obraćao pažnju, ali ovo je nešto sasvim drugo.

    Odličan.

    Preporučujem.

  15. #1050

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    The Dark Knight


    Svi raniji filmovi o Betmenu su mi smešnjikavi, svojevremeno ni na strip (a ja sam poznati stripogutač) nisam obraćao pažnju, ali ovo je nešto sasvim drugo.

    Odličan.

    Preporučujem.
    Slazem se, zaista odlican.
    Preporuka svima koji ga nisu gledali ali pre toga obavezno pogledajte i prvi deo Batman Begins.


    THE DEVIL'S ADVOCATE (1997)



    8/10

    Veoma dobar film sa porukom koja mi se dopada i sve u svemu bas mi je prijao pa je zato i dobio visoku ocenu od mene.
    Dobra gluma, rezija, prica.... na momente jeziv na momente tuzan i sto je dosta bitno drzi paznju.

    Preporucujem svima koji ga nisu gledali a vole mix zanrova drama-horor-triler

Strana 70 od 83 PrvaPrva ... 2060686970717280 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •