Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 31
Strana 31 od 83 PrvaPrva ... 2129303132334181 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 451 do 465 od ukupno 1233
  1. #451

    Odgovor: Cinema club

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku


    Sinoć sam ga baš odgledala. Dopada mi se, volim Mančevskog
    neobičan je, ima elemente horora ali je aktuelan, nema jeftinih plašljivih trikova a onda opet izvor i izazov nalazi u makedonskim, starobalkanskim verovanjima..
    Lep je film, pogledajte ga
    Svideo mi se, hoću da pogledam i drugi koji si preporučila sam' da ga nađem. Nije mi palo na pamet da potražim ništa od njega dok nisam videla ovde, iako mi se film "Posle kiše" baš dopao, davno. Nije mi jasno zašto onoliko seksa, al' dobro, ne smeta
    Al' mu majka ima tešku ruku
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #452

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom - Spring, Summer, Winter, Autumn � and Spring (2003)


    Onaj ko je napravio Ostrvo, mora da je gledao ovaj film
    Ijao taj film ubiVa
    Jedan od najboljih koje sam ikada gledala
    Skroz skroz originilan...čula sam da su i ostali filmovi Kim Ki Muna dobri, tako da vredi pogledati i ostatak
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #453

    Odgovor: Cinema club

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    The Little Mermaid Ariels Beginning (2008 )


    Kakav može biti crtani o maloj sireni, nego divan preporučujem

    Shutter (2008 )
    Vidim da nije nešto ocenjen, ali meni se svideo i ja ga preporučujem
    Shutter... nije nešto ocenjen verovatno jer je sve već toliko puta viđeno. Može da se pogleda, štrecne ona mala neki put
    A mala sirena, volim Mada je prvi deo najbolji

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    čula sam da su i ostali filmovi Kim Ki Muna dobri, tako da vredi pogledati i ostatak
    Kim ki Duk. Samo sam još Breath (Soom) gledala njegov i svideo mi se, pisala ovde. Ne kao Proleće, leto... ali lep je. Nema puno priče, a sve sivo pretvara u boje Vredi, sigurno


    The Fall (2006)



    Po mom mišljenju ne treba propustiti ovu bajku za odrasle Snimano na 26 različitih lokacija u 18 zemalja, vizuelno će vas ovaj film zarobiti, a devojčica je nikad slađa i prirodnija Uživala sam u svakoj minuti

    U Los Anđelesu tokom 20-tih godina prošlog veka, devojčica po imenu Alexandria (Catinca Untaru) leži u bolnici gde se oporavlja od nezgodnog pada. Ubrzo se sprijateljuje sa Royom Walkerom (Lee Pace) koji je zabavlja sa uzbudljivom bajkom u kojoj se Charles Darwin (Leo Bill) sa grupom ratnika bori protiv zlog princa.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #454

    Odgovor: Cinema club

    Chitulja za Eskobara (2oo8.)



    ee bash me nasmijao film.. sviDZa mi se
    moomoo meee jooouu

  5. #455

    Odgovor: Cinema club

    Wall-E (2008 )



    Posle nekoliko stotina usamljenih godina i rada za koji je napravljen, Wall-E otkriva novi smisao u životu kada upozna robota za pretragu po imenu Eve. Eve shvata da je Wall-E slučajno naišao na ključ budućnosti planete, i brzo odlazi u svemir da svoje otkriće prenese ljudima (koji žarko očekuju vesti da je bezbedno vratiti se kući). U međuvremenu, Wall-E juri Eve kroz galaksiju i pokreće jednu od najuzbudljivijih i najmaštovitijih avantura ikad viđenih na velikom platnu.
    jooooooj preplakala sam ceo crtani, kako on progovori "Eva" tako ja u dreku na stranu mene, nije toliko tuzan crtani, koliko je meni bilo dirljivo sve to i da, totalno preporucujem da se pogleda, jako je lep crtac
    Poruku je izmenio silvia, 08.10.2008 u 09:41 Razlog: razmak između 8 i )
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #456

    Odgovor: Cinema club

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Wall-E (2008 )
    jooooooj preplakala sam ceo crtani, kako on progovori "Eva" tako ja u dreku na stranu mene, nije toliko tuzan crtani, koliko je meni bilo dirljivo sve to i da, totalno preporucujem da se pogleda, jako je lep crtac
    Slažem se
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #457

    Odgovor: Cinema club

    Love and other disasters (2006)

    DrinChe, hvala na preporuci Simpatičan filmić Farting teorija me baš zasmeja


    Son of Rambow (2007)

    Pored meni omiljenog prvog dela, ovo je najbolji Rambo ikad napravljen O dva dečaka opsednuta snimanjem sopstvenog filma. Lepa priča o prijateljstvu, smeštena u Englesku, osamdesete I mom klinji se baš dopao
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #458

    Odgovor: Cinema club

    Nije mainstream ali onima malo slobodnijim i liberalnijim, preporučujem nešto sasvim neobično

    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #459

    Odgovor: Cinema club

    Hard candy (2005)

    Tema - pedofilija. Ellen Page mi je super Fine su joj uloge, leže joj, znam da mi je bila superiška i u filmu "Juno" i u "An American crime".
    Ovde glumi četrnaestogodišnjakinju koja sa 18 godina starijim muškarcem zakazuje viđanje preko neta, a kada se i zvanično upoznaju sledi interesantan razvoj situacije

    Interesantna je cinjenica da je film baziran na osnovu vesti iz Japana gde su teenejdzerke privlacile internetom potencijalne pedofile nalazile se sa njima i organizovano ih prebijale. Sto bi rekli- Girl Power!!!




    20 centimetros (2005)

    Film nije za svakoga, a za one koji ne vole "almodovarovske filmove" nikako, pretpostavljam da im se ne bi svideo. Marieta (Adolfo), transeseksualka narkoleptičarka ima problem od 20 centimetara, čeka operaciju i skuplja novac baveći se prostitucijom, a tokom iznenadnih padanja u san sneva da je zvezda (film je muzički, prepun songova iz tih snova). Zanimljiv film o njenom svakodnevnom životu, unutrašnjim konfliktima.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #460

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    20 centimetros (2005)

    Film nije za svakoga, a za one koji ne vole "almodovarovske filmove" nikako, pretpostavljam da im se ne bi svideo. Marieta (Adolfo), transeseksualka narkoleptičarka ima problem od 20 centimetara, čeka operaciju i skuplja novac baveći se prostitucijom, a tokom iznenadnih padanja u san sneva da je zvezda (film je muzički, prepun songova iz tih snova). Zanimljiv film o njenom svakodnevnom životu, unutrašnjim konfliktima.

    kukam i molim za prevod....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #461

    Odgovor: Cinema club

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    kukam i molim za prevod....
    Mućaćita, ja pretražih, ali mrka kapa. Gledala sam uz engleski prevod
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #462

    Odgovor: Cinema club

    Mirrors ( 2008 )

    E... ko voli horore nek pogleda. Meni je bio skeri Ne mogu da skontam šta mene ježi u tim hororima tačno, ustvari znam... zla deca (tu sam kao Rodney sa razrogačenim očima kad je Delu trebao da se rodi Demijan, e tako gledam )... nisam smela da idem da piškim jer mi je ogledalo u kupatilu širine metar ipo pa ne mogu da ga obiđem Mogu da stave raznorazna čudovišta ili bauke u te filmove, ništa na mene ne deluje više otkako sam porasla osim dece i klovnova



    The mudge boy (2003)

    Priča o četrnaestogodišnjem dečaku koji se suočava sa majčinom smrću i ostaje na farmi sa nekomunikativnim ocem koji jedva da i primećuje da postoji. Boreći se sa gubitkom on oponaša majku, priča sam sa sobom, oblači njeno krzno, spava sa njim i ne odvaja se od petla čiju glavu voli da drži u ustima. Vršnjaci ga maltretiraju, zloupotrebljavaju i ismejavaju, a otac gubi živce pokušavajući da od njega stvori normalnog čoveka. Film govori o tome koliko okolina ustvari može biti surova prema nekom ko je različit i koliko ljudi beže od ljudi samo iz straha. Nisam sigurna da se za film može naći prevod u slučaju da nekog zainteresuje, da ne skida bezveze ako zapinje engleski. Nije mi palo na pamet do sad da dodajem tu napomenu, izvinjajem se
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #463

    Odgovor: Cinema club

    Running scared (2006)

    Odlična akcija, ništa joj ne fali Nasilje u količinama, ali ko je voleo Sneč, Kill Bill, 2 čađave itd - neće mu smetati
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #464

    Totalna preporuka, filmski arhiv

    Ovo je mesto na kojem ćete preporučiti sve što mislite da ne treba propustiti i na kojem možete pomenuti sve starije filmove koje ne treba zaboraviti, nešto što treba izvući iz arhiva. Poželjno je da napišete i neki komentar, naravno.

    SQUAW


    neobican,odlican! ewo i spota iz filma!


    Poruku je izmenio SQUAW, 23.02.2009 u 20:41 Razlog: dodala uvod

  15. #465

    Odgovor: Cinema club

    Ghost Rider


    Žanr: akcija, fantazija, triler
    Trajanje: 114 min.

    Glavne uloge:

    Nikolas Kejdž (Nicolas Cage), Eva Mendes (Eva Mendes), Ves Bentli (Wes Bentley), Met Long (Matt Long), Sem Eliot (Sam Elliott), Piter Fonda (Peter Fonda), Metju Vilkinson (Mathew Wilkinson), Donal Log (Donal Logue)

    O filmu :

    Da bi spasao oca, mladi motociklista Džoni Blejz prodaje svoju dušu Mefistu i s tugom se rastaje od ljubavi svog života, dobrodušne devojke Roksen Simpson. Posle nekoliko godina, susreće se s Roksen, ali i s Mefistom, koji mu nudi novu nagodbu: otkupiće svoju dušu ako postane vatreni, biće s natprirodnim moćima koje sprovodi pravdu i osvetu. Njegov prvi zadatak je da porazi okrutnog Blekharta, Mefistovog sina, koji planira da zbaci oca i stvori pakao još gori i strašniji od onog koji postoji.

    odličan film.

Strana 31 od 83 PrvaPrva ... 2129303132334181 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •