Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 67
Strana 67 od 83 PrvaPrva ... 1757656667686977 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 991 do 1,005 od ukupno 1233
  1. #991

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    TEARS OF THE SUN (2003)


    Jednom sam na TV-u video ovaj film ali ga nisam gledao i tako slucajno se setih njega pa resih da ga skinem i odgledam.

    Dobar je, nije remek delo ali vredi pogledati... posebno ako ste ljubitelj zanrova akcija/ratni.

    U glavnim ulogama su Brus Vilis i Monika Beluci koji su se dobro uklopili.
    Postoje dve verzije filma ona bioskopska koja je kraca i traje 121 min dok je ova druga produzena verzija namenjena za kucno gledanje i traje 142 min dakle gotovo 21 min duze sto je super jer sam ja bas tu duzu verziju i gledao nekako su mi draze te produzene verzije filma.

    "Tears Of The Sun" je puno bolji film od "Behind Enemy Lines" cisto poredjenja radi.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 08.11.2009 u 12:38

  2. #992

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    duhovito, a kraj...
    Ledina
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #993

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Paranormal Activity (2007)


    Odlican film, odusevio me !

    Nisam se isprepadao ali sam se par puta najezio bas kao kada sam gledao "Rec" i celo vreme sam bio prikovan za krevet.

    Atmosfera je dobra, glumci su odlicni i sve je dobro nemam ni jednu primedbu i ono sto mi se najvise dopada je sto prica deluje uverljivo i realno jer da budem iskren kada sam cuo za ovaj film mislio sam da ce to biti neko komercijalno smece i da ce tokom filma leteti stvari po kuci, nozevi koji ce napadati ukucane i slicno no to nije bio slucaj i drago mi je da je tako.

    Preporuka za ovaj film koji bih opisao u jednoj recenici upravo ovako: da se najezis

  4. #994

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    vikendom se trujem domacim filmovima, pa ni ovaj nije izuzetak...
    iskreno se nadam ce mi otac i muzh preskochit ovakve 'akcije'
    Promeni me
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #995

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Je l ova tema pre imala drugi naziv ili sam se utripovala

    Elem konacno se nakanih da odgledam twilight... Tek sad videh odakle je serija true blood pokrala ideje mogli su barem da izmene pricu.

    Super je film. Doduse piraterija pa mi nije bila najbolja slika
    Everybody Wants to be a Cat

  6. #996

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    "Gran Torino" by Clint Eastwood



    Genijalan film. Retka su ostvarenja koja mene oduševe, ali ovaj film je must see. Priča o veteranu Korejskog rata koji, živeći pored svojih komšija sa istoka uči da voli, da poštuje.... pod stare dane sazreva kao ličnost. One osetljivije kraj će rasplakati, kao uostalom i kod drugog filma ovog genija među režiserima - "Devojka od milion dolara". Film sa porukom, obavezno pogledati.

  7. #997

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    ovaj je bash dobar - SEDAM I PO, al' mi se steshkilo na onu scenu s pedofilima ...i za one pihtije...
    Poruku je izmenio Vojvotkinja, 09.11.2009 u 09:06
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #998

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Prvo komentar za TEARS OF THE SUN (2003).
    Izvini Charlie ali film je loš do bola. Radnja je već viđena u sličnim filmovima sa akcentom na Američku požrtvovanost i humanost i odanost i ... bla bla bla.
    Da nije Bruce u glavnoj ulozi (čitaj Monika) ne bi ga ni pogledao. Ali šalu na stranu zbog njih dvoje ga i jesam pogledao ali ne preporučujem film.

    Ono što preporučujem je
    Lon (1994) - The professional

    Malo stariji film koji sam ponovo nedavno odgledao i podsetio se koliko je dobar.
    Luc Beson je okupio sjajnu glumačku ekipu: Jean Reno,Gary Oldman,Natali Portman,Danny Aiello...

    Profesionalni ubica,Leon,emigrant iz Italije,sasvim slučajno upoznaje 12 godina staru devojčicu koja ga usled neposrednih događaja moli za pomoć... On povučen, potpuno neiskusan u odnosima sa ljudima ipak pristaje...

    I hteo bih da zamolim, ako nije neki problem, da kad date predlog napišete par reči o radnji filma, kao što je recimo Morfi odradio. Tako ne moram da tražim treler i radnju filma preko googla. (kako sam lenj )
    Poruku je izmenio silvia, 09.02.2015 u 09:50

  9. #999

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    "Leon" je film kojeg sam gledala vise puta, a mogu i opet. Jednostavno fantastican. Tri glavna lika koje tumace Zan Reno, Geri Oldman i Natali Portman su odlicni.
    A scena koju bih mogla izdvojiti kao omiljenu je ona kad Natali prolazi pored stana u kojem gleda pobijene clanove svoje porodice i ide kuca na vrata, moli da joj otvori Leon (Zan Reno).


    "Gran Torino" - nikako da stignem da ga pogledam. Kupila cede s filmom, kad ono prazno ...
    Pa sve nemam vremena da idem da ga zamenim. Inace kao reziser Klint Istvud se pokazao dobar i zna da pozitivno iznenadi.
    Poruku je izmenio Bombica, 09.11.2009 u 10:10


  10. #1000

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    "Gran Torino" - nikako da stignem da ga pogledam. Kupila cede s filmom, kad ono prazno ...
    Pa sve nemam vremena da idem da ga zamenim. Inace kao reziser Klint Istvud se pokazao dobar i zna da pozitivno iznenadi.
    Ne znam koji mu je genijalniji, "Devojka od miilion dolara" ili ovaj.

  11. #1001

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam koji mu je genijalniji, "Devojka od miilion dolara" ili ovaj.
    Dobra su oba.Verovatno je bar po meni Gran Torino ostavio bolji utisak

  12. #1002

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    dosadno..bezveze...
    The Horsemen
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #1003

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Halloween: 25 Years of Terror (2006)



    Dokumentarni film o Halloween serijalu koji su verujem pogledali svi fanovi ovog legendarnog horor serijala.

    Ja sam ga jednom vec gledao ali obzirom da u zadnje vreme imam tu zelju da gledam filmove koje sam vec gledao jednom ili vise puta tako odgledah jos jednom ovaj zaista odlicni dokumentarac.

    Evo par informacija za one koji ovaj dokumentarni film nisu gledali cisto da im "zagolicam mastu": Ovo je zapravo retrospektiva, tada, svih 8 delova Noc vestica fransize (naravno ne i ova dva najnovija u reziji Rob Zombija jer je doq radjen pre njih) i pored najzanimljivij scena mozete videti i cuti sta glumci, reziseri i ostali koju su radili na do tada snimljenih 8 delova/nastavaka imaju za reci.
    Mislim da sam dovoljno rekao da bi zainteresovao sve fanove kako pomenutog serijala tako i horor zanra uopste...
    ...i naravno/logicno preporucujem, obavezno pogledajte

  14. #1004

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    preagresivno za moj drob...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #1005

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Fled (1996)



    Secam se da sam ovaj film gledao jedno 2-3 puta i juce ga odgledaj jos jednom.
    Film nije nista posebno ali je meni jako zanimljiv bio tada kao tinejdzeru a i sada mi je zabavan.
    Ovo je rimejk filma "The Defiant Ones" iz '58-e. Rec je o akcionom filmu sa cestim komicnim scenama kao i povremenim romanticnim scenama ali ima i malo trilera te se da logicno zakljuciti da je ovo akcioni trler.

    The Defiant Ones (1958.)



    "The Defiant Ones" nisam gledao sve do danas ali sam cuo vec ranije da je to original a da je "Fled" rimejk.
    Sta bi mogao reci klasik je klasik i ako volite filmove tog tipa svakako vredi pogledati s tom razlikom sto je "The Defiant Ones" klasican triler za razliku od rimejka koji je akcioni triler.

Strana 67 od 83 PrvaPrva ... 1757656667686977 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •