Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 18
Strana 18 od 83 PrvaPrva ... 816171819202868 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 1233
  1. #256

    Odgovor: Cinema club



    The boondock saints (1999)

    Tek sad prvi put odgledah i dopao mi se skroz. Blesava akcija o braći Ircima koji čiste Boston od loših momaka, misleći pritom da čine dobro delo. Film nije ništa naročito, nego mi legla baš ta pucačina u trenutku, i ismejah se dobro Defou mogla bih ga gledati ponovo



    Namgeuk-ilgi (2005) iliti Antarctic Journal

    A South Korean expedition is trekking across the Antarctic when they discover a journal left by a British team that was lost 80 years earlier. As they press onward, they begin to notice strange similarities between the ill-fated British journey and their own. In the unforgiving environment where small mistakes can doom an entire party, the team steadily descends deeper into fatal delusions.
    Lepo snimljeno skroz, samo malo razvučeno na 2 sata pa deluje na momente prazno i dosadno. Nije baš ni za preporuku, može da se preskoči, a ne mora
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #257

    Odgovor: Cinema club

    superbad lose,lose nasmejao se par puta i to cisto ono
    morao sam da premotavam do kraja koliko mi bi nezanimljivo

    ocena 4/10

  3. #258

    Odgovor: Cinema club

    preporucujem,recimo



    koreanski,vrlo "zen" film,sa savrsenom fotografijom


    a onda i



    film sa Timom Rotom ne moze da bude los.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #259

    Odgovor: Cinema club

    odgledah Hostel 2
    sta reci... krvi do koljena sine... ako neko uziva u detaljima vezanim za odsjecanje pojedinih djelova ljudskog tjela onda je film prava bombonica... za moj zeludac je ipak malo previse svega toga u filmu... neznam zasto ali Hostel serijal mi je totalni promasaj... prvi dio nedorecen, ogromna prica zbubana u ono malo vremena... ma nikako mi se nije svidio... ajd sad ovaj drugi je kao malo bolje odradjen, mozda samo zbog pozadine koju imam od prvog djela...
    uglavnom nije nesto al moze se pogledati, ipak je to Tarantino
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #260

    Odgovor: Cinema club

    preporucujem




    film o licnim izborima,ceni koju placamo kad god stanemo iza svog izbora,o netoleranciji i nerazumevanju i suocavanjem sa istim...
    odlican film 10/10
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #261

    Odgovor: Cinema club

    Od ovog sam se, iskreno, preplasila do srzi Sta ces, klinka
    U stilu "The Grudge"

    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  7. #262

    Odgovor: Cinema club

    Copying Beethoven (2006)

    Baš mi se svideo. Prijatno me iznenadio Ed Haris, odlična uloga i mogu samo da preporučim. Film ima nekih greškica, ali je jako lep. Kome nije dosadna klasična muzika, ili priča o nekom maestru po imenu Betoven, i njegova vizija muzike, neka pogleda
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #263

    Odgovor: Cinema club

    Evo jedan sladak filmic...




    DIRECTOR: Pierre Salvadori
    CAST: Audrey Tautou, Gad Elmaleh, Marie-Christine Adam, Vernon Dobtcheff, Jacques Spiesser, Annelise Hesme
    GENRE:
    Romance / Comedy
    SYNOPSIS/PLOT: The trials and tribulations of a waiter in a big hotel and a con-artist in need of cash: a misunderstanding leads the young woman to believe that he’s extremely rich and she attempts to seduce him. Once the truth is out, she leaves for the C�te d’Azur and he sets out to find her.

  9. #264

    Odgovor: Cinema club

    Bee Movie

    eee crtani je znachi pchelice su luckaste

    ae, bzzzzz. odgledati!
    moomoo meee jooouu

  10. #265

    Odgovor: Cinema club

    posle dugoooo vremena odgledah drugi deo...stenci su mi uzasnoooo slatki....

  11. #266

    Odgovor: Cinema club





    Shoot 'em up (2007)

    Akcioni filmovi su i inache za neverovati, ali ovo?

    Ova kombinacija Dzems Bonda, Dzeki Chena, Betmena i Dushka Dugoushka olichena u Klajvu Ovenu pobila je mozzda manje negativaca nego Rambo, Terminator i Chak Noris u svim ulogama zajedno, ali zato su nachini na koje ovaj shalje krimose u kese apsolutno nevidjeni ...

    Zahebao je chak i Tarantina u glupostima Film je sve vreme na granici otvorene parodije, ful time akcija ..ako nishta vezache vas zzelja da vidite kakva che sledecha glupost da se desi i koliko che negativaca biti ubijeno shargarepom i da li uopshte misli nekoga da promashi?!...

    Mislite da je teshko poradjati zzenu i pucati jednom rukom? Kresati Moniku Beluchi i pucati jednom rukom?? Ma kakvi


    5 za glupost, ali i 5 za dobru zabavu
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 03.12.2007 u 02:54

  12. #267

    Odgovor: Cinema club

    happy feet

    stvarno je crtic
    moomoo meee jooouu

  13. #268

    Odgovor: Cinema club

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    happy feet

    stvarno je crtic
    Ti samo gledas crtice
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #269

    Odgovor: Cinema club

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ti samo gledas crtice
    dets maj vajf bre

    No, sad definitivno moram da pogledam "Shoot 'em up"... ko bi odolio da to ne ucini posle ovakve lebove kritike
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  15. #270

    Odgovor: Cinema club

    Jedan filmic sa M. Madsen-om interesantnog naziva
    serbian scars
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

Strana 18 od 83 PrvaPrva ... 816171819202868 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •