Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 62
Strana 62 od 83 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 916 do 930 od ukupno 1233
  1. #916

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Ugly Truth (2009)


    romanticna komedija, meni se svideo preporucujem
    Poruku je izmenio suzana81, 11.10.2009 u 20:25

  2. #917

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Film "Imagine That" je porodičnih komedija u kojoj glumi fantastični Eddi Murphy.
    Eddi glumi uspešnog finansijskog menadžera koji nema vremena za svoju sedmogodišnju ćerku (Yara Shahidi), sve do trenutka kada njegova karijera kreće nadole...Tada ulazi u izmišljeni svet svoje ćerke
    Imate moju preporuku za ovu dobru komediju.

  3. #918

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Vec vidjeno (Deja vu) ovako dobar film davno nisam gledao,stvarno vas natera na razmisljanje i udubite se u njega maximalno,preporucujem svima da ga pogledaju,nece se pokajati
    Poruku je izmenio Lilith_021, 14.10.2009 u 01:52 Razlog: slika

  4. #919

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    "I Hate Valentines Day"




    Romantična komedija u kojoj vlasnica cvećare (Nia Vardalos) ima pravilo da sa muškarcem može izaći samo na pet sastanaka, jer nakon tih pet sastanaka neće biti ostavljena, a ni povređena. Međutim, uskoro upozna Grega (John Corbett) on je zgodan i zabavan, a nema sreće sa devojkama...Komedija je haos, ja sam plakala od smejanja

  5. #920

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    ovaj film je prosto fantastičan!
    i ne mogu da shvatim njih nekolicinu koji su rekli da nijesu mogli da ukopčaju stvari u vezi istog...
    očito im nije bio dovoljno inspirativan!
    Poruku je izmenio Lilith_021, 14.10.2009 u 01:55 Razlog: slika
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #921

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Malcolm x

    Sjajan film gledao ga popodne opet

  7. #922

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    ao....matrak cu zaspat nocas od utisaka..
    film o momku koji saznaje da je HIV pozitivan..greshkom ljekara...
    a ujedno i oslikava kakvo smo drushtvo...posebno prema zarazhenima...

    Poruku je izmenio Lilith_021, 14.10.2009 u 01:54
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #923

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Trick 'r Treat (2008.)


    Upravo sam ga odgledao i veoma sam razocaran ovim filmom.

    Los film pocevsi od lose i neuverljive glume pa do lose price/radnje koja je mogla biti puno bolja.
    Da sada imam npr 12 ili 13 godina film bi me odusevio jer je za taj uzrast i radjen, izgleda totalno neubedljivo/neuverljivo.
    Po kvalitetu film je u rangu sa "Drag Me To Hell" jer su jednako losi. Sve je lepo nasnimano i slikovito prikazano ali dosta prazno. Kada se samo setim "Halloween" (1978.) e gde ode ta ozbiljnost pa cak je i Rob Zombi uradio solidan posao kada uporedim Halloween (2007) sa Trick 'r Treat (2008.)

    Sve u svemu los film koji sam na IMDB ocenio sa 2/10 (malo je falilo da mu dam 1)
    Poruku je izmenio Lilith_021, 14.10.2009 u 01:49 Razlog: slika

  9. #924

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    nije me odushevio kao shto su mi rekli da hoce, pa su i moja ochekivanja bila pozamashna..
    mene ne dotiču i ne padam na ljubavne priče ovog tipa..smatram da su ga bespotrebno raZvukli na 2 sata i 10 minuta...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #925

    13 Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Zaglavilo se (Knocked up) na foru romanticne komedije,jako dobar film skroz me je raznezio nekako od ranog jutra,prepoorucujem svima da pogledaju nece se pokajati
    Poruku je izmenio Lilith_021, 14.10.2009 u 12:34 Razlog: slika

  11. #926

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    G-Force

    Film o tajnim agentima koji su zivotinje. Avanturisticku komediju o poslednjoj evoluciji tajnog vladinog programa u kome se zivotinje obucavaju za spijunazu. Naoruzani poslednjom hajtek tehnologijom, ovi vrhunski trenirani morski prasici otkrivaju da sudbina sveta lezi u njihovim sapama.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 14.10.2009 u 12:31 Razlog: slika

  12. #927

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Eden Lake (2008.)



    Nisam puno ocekivao ali me je film odusevio i dugo nakon njega sam bio pod utiskom.
    Ovaj film je ozbiljan, pametan, zanimljiv, provokativan. Nakon sto sam ga odgledao toliko sam bio pod utiskom da sam zeleo da ga odgledam jos jednom, a to mi se nije skoro desilo da jedan film gledam dva puta za redom, ali nisam mogao jer je vec bilo kasno pa mi se spavalo no danas cu ga sigurno jos jednom pogledati.

    Neverovatna prica/radnja, veoma dobra gluma kao i rezija naterli su me da "udjem u film" i zapitam se sta bih ja ucinio u jednoj takvoj na prvi pogled bezzazlenoj situaciji.
    Strasan i brutalan film ali za razliku od ostalih horora realan i uverljiv bez preteranog nasilja i krvi.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 14.10.2009 u 12:31

  13. #928

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    ne volim romantične komedije...pardon, njanjave romantične komedije..niš' posebno...mimo zgodnog Patrika..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #929

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    ..proshetala sam par strana unazad i ne vidim da ga je neko pomenuo a meni se jako jako dopao. imala sam potpunu identifikaciju s kejtinim likom....



    ... toplo preporuchujem...
    & underpaid......

  15. #930

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    trala la la nja nja nja..tresla se gora rodio se mish..
    bezveze..meni bar..kad ce Sandra Bulok da se pomiri da je otpisana i izlizan lik shto se tiche filmova
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 62 od 83 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •