Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 50
Strana 50 od 83 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 736 do 750 od ukupno 1233
  1. #736

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Smokey and the Bandit (1977)



    Odlicna komedija sa puno jurnjave auromobilima i kamionima

    Jedna od najboljih komedija koje sam gledao a oduvek sam voleo ovakve filmove, kao mali nesto vise ali i sada ih takodje volim.

    Convoy



    Konvoj je mozda za nijansu bolji ali ja podjednako obozavam oba filma jedino sto sam Konvoj do sada gledao nekoliko puta.
    Dosta su slicni ali verujem da je kod nas Gumeni Patak (Kris Kristoferson) odnosno film Konvoj ipak poznatiji pa zato svima kojima se dopao film Konvoj preporucujem da obavezno pogledaju film Smoki i Bandit.

  2. #737

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    S.KUBRICK-Eyes wide shut
    Malo mi je bilo neobicno da se naviknem na Tom Kruza i Nikol Kidman u takvim ulogama....nekako mi ne idu....ali,kako je vreme odmicalo....uopste ih nisam ni primecivala....
    Oci,prilicno krupne i otvorene,zracile su uvijek mirnim i nepomucenim sjajem koji me privukao vec od prvog dana

  3. #738

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Veronica Guerin (2003)
    Ovo je istinita priča, a ja volem Kejt Blanšet
    Dobar, dobar I preksinoc sam gledala Gift (2000) u kojem takodjeR glumi doticna i svidja mi se. Preporuka ZA

  4. #739

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Grudge 3 (2009)



    Kakav horor ? Strasan horor !

    Jako jako dobar horor film

  5. #740

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Beležnica (The Notebook)

    Neke priče jedostavno se prepoznaju, njihovi delovi barem...ovo je priča za svakoga ko je ikada voleo, ali ono bašbaš voleo...jedino što je u ovom filmu ljubavi i previše, a to direktno utiče na centralni nervni sistem...

    ...ko nije gledao, neka uradi to što pre.

  6. #741

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Dečak iz Junkovca

    Danas sam treći ili četvrti put odgledao sagu o Radomiru Belaćeviću, piscu, pesniku, filozofu, naučniku i neprevaziđenom ljubavniku.

    Gledajte obavezno .

  7. #742

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Zlatna jaja..

    Bigas Luna,
    po meni bolji od Almodovara - ako uopshte mogu da se porede

    iako odavno snimljen,
    film obara s nogu sve koji vole nekonvencionalne filmove..
    extra vrh
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #743

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    SMOKE (1995)



    Odlični glumci i još bolja njujorška priča. Što nije ni čudo kad ju je pisao Pol Oster...

  9. #744

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Da sam znala kakav je, ne bi gledala..mada...na mene kate hipnotichki deluje, mislim da je jedna od najlepshih glumica...
    generalno..
    mozhda me i leonardo smeta u ovom filmu, mada je uloga za njega kao stvorena, klasichan mekushac...
    chudan film..bolno istinit..
    ili na mene tako utiche zbog ove kishe
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #745

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Australia (2008 )



    Odgledao sam ga i nisam se odusevio jer u filmu ima dosta toga sto sam vec ranije vidjao nekako mi ovaj film dodje kao da su iz ranijih filmova kopirali iz svakog po nesto i to sklopiili.
    Nista posebno barem sam ja vise ocekivao i nema tu ozbiljnost kojoj sam se nadao nekako mi je "mekan" nije to to.

    Shrek the Halls (2007) (TV)



    Ovaj film sam gledao jos 2007-e odnosno par dana pre nove godine 2007 kada se i pojavio na internetu ali kod nas mnogi ljudi nisu ni culi za taj animirani film jer je rec o TV verziji (koja se ne prikazuje u bioskopima) pa bih preporucio svima koji vole Sreka ja ga nesto i ne volim ali u novogidisnjem raspolozenju mi se svideo.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 02.06.2009 u 20:51

  11. #746

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali



    Imam odavno ovaj film..a tek ga danas pogledala...sta reci...mene ostavio bez texta...dugo nakon zavrsetka sedela i buljila i crn ekran...
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #747

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Tomb Raider Ascension (2008 )



    Tomb Raider 3
    Rec je o trecem delu i jutros sam tek saznao za taj film i obzirom da je igrica super a prva dva dela filma su losa rekoh sebi ajde da skinem treci deo i pogledam da vidim da li vredi.

    Cinjenica sve je ukazivalo na to da film ne vredi pocevsi od trejlera pa do glumaca i na kraju kada sam ga jutros skinuo i pogledao mogu konstatovati da je uzasan jer je niskobudzetan i deluje kao da su ga amateri snimali i definitivno je jedan od najlosijih koje sam ikada gledao. A da film traje valjda 60 min a obzirom da sam "preskakao" neke scene odgledao sam nekih 40-ak min.

    U prilog tome da je film los ide i saznanje da se ne moze naci na IMDB-u i Wikipediji sto je neverovatno jer na tim adresama mozete naci bukvalno sve filmove koji postoje i koji tek treba da se snime.

    Jel gledao neko ovaj nazovimo film osim mene ?
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 03.06.2009 u 15:58

  13. #748

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Changeling....jedva..iz par pokusaja (citaj...nestajala struja..)

    Film kao film je ok...cak sam u toku filma bila i ljuta jer znash sta je pravda, a ne moz' je dokazati...ali Andja mi u njemu nije bash uverljiva...

    Ma bolje da nisam kvarila jucerashni utisak Davida Gale-a...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #749

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Chronicles of Narnia: Prince Caspian


    Sve pohvale za film, moći ćete da uđete i otkrijete magični i misteriozni svet Kraljevstva Narnie bolje nego ranije. Magičan svet K.S. Luisa nam dovodi ponovo fantaziju u živote kroz Princa Kaspijana, junak drugog dela serijala Letopisi Narnije. Pridružite se Piteru, Suzan, Edmundu, Lusi i moćnom i veličanstvenom Aslanu, dragim prijateljskim stvorenjima iz Narnije, i Princu Kaspijanu koji vode prijatelje Narnije na nezaboravno putovanje na kome će ponovo uspostaviti mir i slavu njihove čarobne zemlje. Nastavljajući avanturu iz Lava, veštice i ormana sa većom magijom i kompletno novim herojem, Princom Kaspijanom dolazite do vrhunca maštovitosti, hrabrosti, ljubavi, radosti i humora.

  15. #750

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Changeling....jedva..iz par pokusaja (citaj...nestajala struja..)

    Film kao film je ok...cak sam u toku filma bila i ljuta jer znash sta je pravda, a ne moz' je dokazati...ali Andja mi u njemu nije bash uverljiva...

    Ma bolje da nisam kvarila jucerashni utisak Davida Gale-a...
    Meni je to jedna od njenih boljih uloga
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 50 od 83 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •