Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 40
Strana 40 od 83 PrvaPrva ... 30383940414250 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 586 do 600 od ukupno 1233
  1. #586

    Odgovor: Cinema club


    romantika, ljubav...
    odlicna glumacka ekipa, odlicna hemija izmedju Hilary Swank and Gerard Butler-a

    Od sad cu sigurno da gledam sve filmove u kojima glumi Gerard!
    Poruku je izmenio irnik, 18.01.2009 u 06:16
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #587

    Odgovor: Cinema club

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku

    Od sad cu sigurno da gledam sve filmove u kojima glumi Gerard!
    Da li si videla Rocknrolla ( 2008 ) ? Tu je isto preteran, sve sa originalnim Skotskim naglaskom.
    http://movies.yahoo.com/movie/1809921368/info

    piter
    Poruku je izmenio silvia, 21.01.2009 u 09:01 Razlog: kodovi
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  3. #588

    Odgovor: Cinema club

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Da li si videla Rocknrolla ( 2008 ) ? Tu je isto preteran, sve sa originalnim Skotskim naglaskom.
    http://movies.yahoo.com/movie/1809921368/info

    piter
    Taj je sledeci!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #589

    Odgovor: Cinema club



    komedija od koje nisam ocekivao puno al me nasmija do suza...

    Озборн Кокс, аналитичар при CIA, добија отказ због алкохолизма на самом почетку филма. У исто вријеме његова супруга Кејти , докторица, жели развод и вара га са Харијем Фарером , агентом обезбјеђења при Управи трезора САД који је такође у браку.
    Када Кокс почне да снима своје мемоаре из рада у Цији, Кејтин правни савјетник јој савјетује да ископира те податке да би га могла уцјењивати у случају проблема у бракоразводној парници. Компакт диск са подацима, међутим, случајно бива изгубљен у локалној теретани и пада у руке двају цивила Чеда Фелдхајмера и Линде Лицке. Неупознати са ситуацијом, али свјесни да су у питању осјетљиви подаци, Чед и Линда се надају да могу извући финансијску корист од пронађеног диска. Покушавају уцјењивати Кокса преко телефона и у директном сусрету, али је овај агресиван и не да им новац. Због тога, у бијесу, њих двоје се одлучују да продају диск у руској амбасади гдје, међутим, такође не бивају очекивано награђени.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #590

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku

    komedija od koje nisam ocekivao puno al me nasmija do suza...
    meni se upste nije dopao film... mora da sam puno ocekivala
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #591

    Odgovor: Cinema club

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    How to lose friends & Alienate people ( 2008 )
    http://movies.yahoo.com/movie/1809852451/info

    Odlicna komedija o ambicioznom Englezu u Njujorku koji je zeleo slavu odbacujuci ljubav da bi na kraju odbacio slavu jer je zeleo ljubav, brz humor, ostar kao noz kroz ceo film. Solidna glumacka ekipa komedije u kojoj su se okusale Kirsten Dunst i Gillian Anderson.
    I ja mogu ovaj da preporučim, mada nisam sigurna da će se svima dopasti humor (kao i u Burn after reading), kao i ovde:



    The wackness ( 2008 )

    Ben Kingsli, psihoterapeut koji se ubija od lekova i džoje koju dobija od pacijenta, usamljenog i depresivnog tinejdžera, jer ovaj tako plaća tretmane dok diluje po gradu. Njih dvojica zapravo i drže scenario pa nekom može izgledati loše i dosadno. A nije loš



    Defiance ( 2008 )

    Dobra ratna drama. Craig je bolji ovde nego u Bondu 300 puta. Bazirano na istinitoj priči tj detaljima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #592

    Odgovor: Cinema club

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    meni se upste nije dopao film... mora da sam puno ocekivala
    Tkođe

    Cass, 2008



    Zanimljiva britanska istinita priča, preporučujem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #593

    Odgovor: Cinema club

    Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom - Spring, Summer, Winter, Autumn … and Spring (2003), Kim Ki-Duk

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ijao taj film ubiVa
    Jedan od najboljih koje sam ikada gledala
    Skroz skroz originilan...čula sam da su i ostali filmovi Kim Ki Muna dobri, tako da vredi pogledati i ostatak


    Gledala sam njegovu dramu Bad Guy i da to nije bilo posle odgledanog Spring, Summer... pre bih je preporučila. Uglavnom, očekivala previše, dobila taman dobro.

  9. #594

    Odgovor: Cinema club

    Marley & me



    ...Zivot jednog preslatkog labradora u okviru porodice kao i njihov sa njim...
    Sladak filmic...ali i tuzan...

    Ovo je jedna od zanimljivih scena...tako tipicna za labradore

  10. #595

    Odgovor: Cinema club

    [quote=Neuhvatljiva_;457886]Kakav film...kakva filmcina...
    Iskreno se nadam da ce pokupiti sve nagrade za koje je nominovan...Malo je reci da zasluzuje...


    Apsolutno se slazem s tobom!
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  11. #596

    Odgovor: Cinema club

    My Bloody Valentine's i to 3D

    shatro neki horor a cijelo kino se valjalo od smijeha.. gluma niskokategorijsko losha, ali 3D efekti su do DZaDZa

    od sad se furam samo na 3D filmove
    moomoo meee jooouu

  12. #597

    Odgovor: Cinema club

    Pa imam da prepotucim dva horora, bila mi je rodjaka u gostima i gledale smo zajedno, morala sam da obecam da do kraja juna necu pogledati vise ni jedan horor...
    Gledale smo tri filma zapravo, ali Mist iz 2007 ne preporucujem, uprskali su kraj...



    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  13. #598

    Odgovor: Cinema club

    prvi sam pocela da gledam i nisam dogledala - uplasila se. ipak dobar film.
    a drugi nisam...evo sledeci je na listi


  14. #599

    Odgovor: Cinema club

    hostel

    Uf, skoro sam pogledo ovaj film, brutalan je strasno, nisam dobro spavo posle njega.
    Ima zaista jezivih scena. Kad zena sece drugu, i kupa se u njenoj krvi.. pa onaj tip sto secka coveka, i onda seda za sto, i
    to jede.. da sam znao sta ce sve biti, ne znam jel bi gledo.

    Ali, najmorbidnije od svega, je sama ideja filma. Grupa bogatih, poremecenih ljudi, koja placa da bi ubijala, mucila, kasapila.. Najgore od svega, kad razmislis sta se desava u danasnjem svetu ( trgovina ljudima, decom, pedofilija, sekte, trgovina ljudskim organima ), skontas da to uopste nije nezamislivo ni nemoguce da se negde i stvarno desava..

    Film zaista tera da se duboko zamislis. Dvojica od tih koji placaju da bi mucili ljude, vode dijalog, i jedan pita drugog: Jesmo li mi poremeceni?
    Ma, jok, kaze ovaj, to ti je danas normalno, mi smo normalni.
    Voleo bih cuti komentare o ovom filmu ako je ko gledo
    Poruku je izmenio maksimilijan, 30.01.2009 u 18:41

  15. #600

    Odgovor: Cinema club

    Maks ti si to gledao drugi deo a predlazem ti da pogledas i prvi podjednako je dobar.

    To su dva absolutno fantasticna filma
    Bas kao sto je Maksi to rekao vrlo je moguce da se tako nesto i dogadja u svetu jer kakvih sve ljudi na ovoj planeti ima nije to ni toliko cudno


    Hostel: Part III
    Ovaj film je trebao do sada biti snimljen, jos 2008-e, ali su izgleda odlucili da to bude TV film pa je onda bilo informacija da ce se naci na DVD-u ali za sada "ni traga ni glasa" o Hostel-u 3

    Maks sta da ti kazem Hostel 1 i 2 su odlicni filmovi i jedni od 20 najboljih horor filmova svih vremena, po mom misljenju. (Gledao sam mnogo horor filmova ali ova dva su nesto sasvim drugacije... nesto realno).
    Ja posle ovako strasnih filmova odlicno spavam jer me oni opustaju
    Uzivam dok gledam horor filmove i malo je mozda cudno to ali bas volim horor ali samo na filmu dok se uzasavam kada pomislim da se tako nesto mozda stvarno negde desava.
    Poruku je izmenio Bombica, 18.07.2009 u 11:22 Razlog: nepotrebni citat i slike

Strana 40 od 83 PrvaPrva ... 30383940414250 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •