Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 10
Strana 10 od 83 PrvaPrva ... 891011122060 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 1233
  1. #136

    Odgovor: Cinema club

    gledala juche 3oo iiiii moram reci -- nije losh!! efekti su zbilja odlichno uradjeni, reducirana je boja u filmu (vec vidjeno) ali to mu daje dodatne efekte.. ima nekoliko promashaja koje su mi upale u oko, ono od silne krvi ni jedan od glumaca nije bio krvav malo je preterano u nekim delovima.. sve u svemu sem tih promashaja meni se dopao zbog efekata.. muzika +++

    sve u svemu, vredi pogledati
    moomoo meee jooouu

  2. #137

  3. #138

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc me je neko (citaj pIpak) natjerao da odgledam "Lady In The Water" i samo izgubih vrijeme. Film je ocajan. Stvarno je zasluzio one maline
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #139

    Odgovor: Cinema club

    Ja sam sinoc mrtav umoran pustio Ko to tamo pevakao da se uspavam,oka nisam sklopio do cetiri,legendarno Nista ne brinite,puska je zakocena
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  5. #140

    Odgovor: Cinema club

    E pa kako nije radio forum, ja se bacila u gledanje filmova. Jedan bih izdvojila, a to je 'the pursuit of happynes' glavna uloga Will Smith....film me je odusevio..i rastuzio...jedna jako dobra drama.
    Poruku je izmenio silvia, 16.02.2010 u 07:48
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #141

    Odgovor: Cinema club

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Preporucujem



    Hugh Jackman i Scarlett Johansson odlicno odradili posao

    Christian Bale nekako se previse trudio

    David Bowie dobar u ulozi Nikole Tesle


    odusevljen sam filmom... svakako vredi pogledati
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #142

    Odgovor: Cinema club

    Odgledah 'Teksaski masakr motornom testerom'.....hmmmm zanimljiv film
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #143

    Odgovor: Cinema club

    Francuski film "La mome" (ne znam da li je stigao kod nas i kako je preveden) - tuzna film, jako. Inace, film o zivotu cuvene francuske sansonjerke Edit Pjaf. Toplo ga preporucujem.

  9. #144

    Odgovor: Cinema club



    Odgledala. I produkcija i scenario i rezija. Aplauz. Ja se nadam da ce ovaj covek jos snimati.

    Nemilosrdno, surovo, uostalom kakve su Maje i bile, doterano, da ne kazem malo masovniji obredi za potrebe filma verovatno, film mi je drzao paznju od pocetka do kraja, sa sve knedlom u grlu i u svemu tome divnom niti koja se proteze kroz ceo film i kroz sve ono sto Mel radi, i tu me kupuje, ma sta o njemu Holivud ili bilo ko pricao, a to je hrabrost i gledanje strahu prkosno u oci. Jedna velika desetka od Indijanca i ide odmah na moj top 10 za 2006 - tu godinu.

    Evo vam i pricice matorog Indijanca iz filma:

    And a man sat alone.
    Drenched deep in sadness.
    And all the animals drew near to him and said:
    We do not like to see you so sad. Ask us whatever you wish and you shall have it.
    The man said: I want to have a good sight.
    The vulture replied: You shall have mine.
    The man said: J want to be strong.
    The jaguar said: You shall be strong like me.
    Then the man said: I want to know the secrets of the earth.
    The serpent replied: I will show them to you.
    And so it went with all the animals.
    And when a man had all the gifts that they could give, he left.
    Then the owl said to the othher animals: Now the man knows much, and is able to do many things. Suddenly I am afraid.
    The deer said: The man has all that he needs. Now his sadness will stop.
    But the owl replied: No. I saw a hole in the man, deep like a hunger he will never fill. It is what makes him said and what makes him want. He will go on taking and taking until the one day the world will say: I am no more and I have nothing left to give.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #145

    Odgovor: Cinema club

    Stariji: Poruka u boci, Đavolji advokat, Širom otvorenih očiju...itd
    Noviji: posebna preporuka za dva, 88 minuta i Seraphim falls...

  11. #146

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc sam se premisljala da li da gledam Apocalipto ili The last king of Scotland i odgledala sam ovaj drugi.


    evo link : The Last King Of Scotland



    Prica je zasnovana na istinitim dogadjajima, ne desava se u Skotskoj nego u Africi. Tacnije u Ugandi... Odlican i surov film.

  12. #147

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc sam odgledala 'open season' animirani film,slatka pricica o medvedu i jelenu ...ko voli ovu vrstu filmova nek pogleda,zanimljiv je
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #148

    Odgovor: Cinema club



    preporuke da se pogleda... a tu je i trailer da virnete malo sta se desava u filmu...

    http://www.apple.com/trailers/dreamw...g_trailer.html
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #149

    Odgovor: Cinema club

    Citat Squaw kaže:
    Odgledala. I produkcija i scenario i rezija. Aplauz. Ja se nadam da ce ovaj covek jos snimati.

    Nemilosrdno, surovo, uostalom kakve su Maje i bile, doterano, da ne kazem malo masovniji obredi za potrebe filma verovatno, film mi je drzao paznju od pocetka do kraja, sa sve knedlom u grlu i u svemu tome divnom niti koja se proteze kroz ceo film i kroz sve ono sto Mel radi, i tu me kupuje, ma sta o njemu Holivud ili bilo ko pricao, a to je hrabrost i gledanje strahu prkosno u oci. Jedna velika desetka od Indijanca i ide odmah na moj top 10 za 2006 - tu godinu.
    samo da citiram Skvojku za Apokalypto....film sam odgledao u jednom dahu bukvalno... obavezno pogledati
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  15. #150

    Odgovor: Cinema club

    Upravo sam odgledao film koji bih toplo pozeleo svakom da pogleda.
    Euro Trip Film koji govori o tome sta je sve jedan decko u stanju da uradi za ljubav ostvarenu preko interneta , a da pri tome nikad u zivotu nije video devojku s kojom se dopisivao, I s kojom ima neopisivu zelju da se vidi. Odlican film koji po meni moze da se svrsta u komediju sa dosta avantura. Ko pogleda-nece se kajati.
    ...................

Strana 10 od 83 PrvaPrva ... 891011122060 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •