Day night day night (2006)

Film prati 2 dana u životu mlade devojke koja se sprema da zajedno sa sobom raznese još ljudi na Tajms skveru u Njujorku. Ne znamo odakle je, kako se zove. In fact, ne znamo ni zašto smo do kraja odgledali ovaj film Šalu na stranu, sat i po vremena ćete gledati kako se ona kupa, seče nokte, pere zube, jede, leži, isprobava garderobu, piški, šeta sa rancem napolju... i ja baš ne shvatam nešto poentu, osim eto, da smo trebali da se saživimo sa devojkom koja se sprema za samoubilačku misiju. Ako ste spremni da gledate samo nju u kadru 90 minuta i ako vam to ne zvuči dosadno, pogledajte Na kraju se... ništa neće desiti



Harry Potter and the order of the Phoenix (2007)

Što sam ja volela starog Dambldora Mnogo toga iz knjige nije ušlo u film, ali treba spakovati onoliku knjigu u par sati, pa nije ni čudo. Ja volim filmove o Hari Poteru, pa nisam objektivna, iako su možda nekome dosadni i infantilni. Ovaj je prilično mračan, sa dobro urađenim efektima. Neće mi biti omiljeni nastavak, to je sigurno, ali je lep i jedva čekam sedmu knjigu (izlazi u decembru na srpskom ) i preostale filmove Meni je cela ta priča mnogo lepa