Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 59
Strana 59 od 83 PrvaPrva ... 949575859606169 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 871 do 885 od ukupno 1233
  1. #871

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Two Lovers





    Leonard je atraktivan no depresivan mladić koji se nakon prekida veze vraća roditeljima. Zaposli
    se kod oca u hemijskoj čistionici, a on zapravo želi uspeti kao fotograf. Roditelji ga pokušaju
    spojiti s ugodnom i slatkom Sandrom, ali on se neočekivano zaljubi u komšinicu Michelle koja
    krije mnoge tajne...


    Pa nije loš film, ali nije ni za preporuku...film koji sam jednom odgledala i više nijednom neću

  2. #872

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Moram da preporucim jedan odlican film, koji sam ne znam ni ja kako, preskocila 2002. godine kad se zvanicno pojavio u bioskopima. U pitanju je Brazilski film:

    Cidade de Deus aka "City of God"




    Film je baziran na istinitom dogadjaju i likovima koji zive u najsiromasnijim djelovima Ria de Zaneira...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #873

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    BRUNO



    Isla ja na spens.
    Ovaj put nema kome se nije narugao.. I gejovima i zashtitnicima istih i protivnicima, trendu usvajanja africke dece (Madoni), policiji..

    Film snimljen da shokira. Malo presirovo za moj instanchantan ukus..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #874

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Drag Me to Hell




    SADRŽAJ FILMA:


    Priča o Christine Brown (ALISON LOHMAN), ambicioznoj bankovnoj službenici iz L.A. Život se odvija uobičajenim tokom, sve dok se u banci ne pojavi tajanstvena gospođa Ganush (LORNA RAVER), moleći za produženje bankovnog kredita...Christin se dvoumi da li da sledi vlastiti instinkt i učiniti starici uslugu? Ili joj odbiti produženje kredita kako bi impresionirala svoga šefa, gospodina Jacksa (DAVID PAYMER) i približiti se stepenicu više napredovanju na poslu? Christine odabere drugo, ostavljajući gđu. Ganush bez kuće.
    Za osvetu starica baca kletvu Lamie na Christine, pretvarajući njezin život u živuću noćnu moru. Progonjena zlim duhom Cristine ne nailazi ni na razumjevanje kod svog skeptičnog momka, stoga pomoć potraži kod vidovnjaka Rhama Jasa (DILEEP RAO) kako bi svoju dušu spasila od večnog prokletstva...Ja sam u par navrata premrla od straha, odavno nisam pogledala tako dobar horor

  5. #875

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku

    a ja ovaj svima preporuchujem!
    mnogo dobar i jako tuzhan film

    Radnja filma smestena je u vreme Drugog svetskog rata i odvija se kroz oci Bruna, ciji je otac nacista postavljen za komandanta koncentracionog logora van Berlina. Brunovo prijateljstvo sa Shmuelom, decakom njegovih godina koji je zatvoren u logoru, izazvace problematicnu realnost za Bruna i dovesti do sudbonosnog pokusaja da promeni Shmuelovu sudbinu.
    Nije los.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 12.09.2009 u 02:09
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #876

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    MASK OF THE NINJA (2008.) (TV)



    TV film koji nije bog zna sta posebno ali sam uveren da ce se dopasti svakom ko voli filmove sa nindzama.

  7. #877

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    The Weight of Water (2000)



    Ovo sam gledala i ranije ali sinoc se namestilo da se gleda ponovo..
    Idu paralelno dve price, jedna o ubistvu koje se desilo u 19. veku i druga u kojoj Jean, Tomasova zena radi fotogarafije za casopis koji se bavi davno zaboravljenim zlocinom..

    Shon Pen (takodje moj momak) glumi Tomasa, pesnika, dobitnika Pulicerove nagrade.
    Svid'o mi se.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #878

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    @ Lilith - odlican film. Gledala sam ga prvi put na video pre nekoliko godina, a onda pre nekoliko meseci davali ga kod nas na TV. Preporuka za ovaj film i od mene


  9. #879

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Čitulja za Eskobara...

    odl'ćan
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #880
    Elegy (2008 )

    Film samo za prave ljubitelje drame.

    Drama, umetnost, sex, emocije



    District 9

    Odlican SF film sa primesama drame i akcije. Preporucujem svim ljubiteljima SF-a.

    Poruku je izmenio Bombica, 18.09.2009 u 09:56 Razlog: uzastopni postovi

  11. #881

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    District 9

    Odlican SF film sa primesama drame i akcije. Preporucujem svim ljubiteljima SF-a.
    Odlican je slaba rec jer je film izuzetan

    Juce sam ga odgledao i sta drugo reci osim da je to jedno izvrsno SF ostvarenje.
    Poruku je izmenio Bombica, 18.09.2009 u 22:32 Razlog: slika

  12. #882

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali


    Gorak osećaj posle gledanja ovog filma,inače Mirjana je odradila posao,pravo.

  13. #883

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Grbavica je odlichan film, uz njega preporuchujem i bosanski film 'Snijeg' o prezhivljavanju zhenskog zhivlja u selu, nakon rata u Bosni....

    ja sam upravo odgledala ovaj...dobar film..posebno scena shamaranja...i tuche...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #884

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Big Daddy


    Soni Kovaks (Adam Sandler) je momak koji ne prihvata obaveze. Njegovi prijatelji već odavno rade, planiraju brak, porodicu. On shvata da ne može tako večno da živi, i ukoliko ne preduzme NEŠTO, izgubiće čak i devojku. Međutim, u specifičom trenutku svog života, dobija dečaka na čuvanje. Sasvim iznenada, svoj momački život zamenio je obavezama. Promene u njegovom životu bile su neizbežne...

    Odlična komedija

  15. #885

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Duplicity


    Postujem glumce koji posle odredjenog broja uloga i odredjenog broja zaradjenih miliona dolara pocnu da biraju uloge.. Sto definitivno nije slucaj sa Clive - om i Dzuliom..

    Bas je los.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 59 od 83 PrvaPrva ... 949575859606169 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •