Miting radikala - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Miting radikala

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мислим да то ипак каже Бата кад га супруга пита "Црни Илија, ниси ваљда и у оперу ишао... ".
    Ја сам помислио да личиш на Лепог Бориса с обзиром како си окарактерисао радикале...
    Не знам за тебе, али кад сам ја ишао на митинге, издајници су такође били на власти



    Огромна већина протестаната се понашала мирно и није направила ни најмањи инцидент.
    То наравно није спречило медије да причају о ономе што одговара њиховим господарима...
    ...ne kaze Bata,ali nema veze...
    ...to sto sam lep,ne znaci da ne mogu nekome da polomim kitchmu...naprimer,nekom bezobraznom radikalu...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Miting radikala

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...to sto sam lep,ne znaci da ne mogu nekome da polomim kitchmu...naprimer,nekom bezobraznom radikalu...

    Znam da si lak na pesnicu ko na suzu ..
    nemoj ljubim te u te oke pametne

    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Miting radikala

    Sve bi ja to po turu ili u turu...
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Miting radikala

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...to sto sam lep,ne znaci da ne mogu nekome da polomim kitchmu...naprimer,nekom bezobraznom radikalu...
    Како је то романтично! На демократски или кромањонски начин? Замисли, може да поломи кичму... ти мора да си учио школе за то...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Miting radikala

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Како је то романтично! На демократски или кромањонски начин? Замисли, може да поломи кичму... ти мора да си учио школе за то...
    ...sa finim i kulturnim ljudima...demokratski nacin...sa stokom...kromanjonski...ali to se vec ne uci u skoli...vec te nauci zivot...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Miting radikala

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sa finim i kulturnim ljudima...demokratski nacin...sa stokom...kromanjonski...ali to se vec ne uci u skoli...vec te nauci zivot...
    А о томе ко је кромањонац и коме треба сломити кичму суди свак за себе... Ортопедија има да ради ки драгстор...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Miting radikala

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А о томе ко је кромањонац и коме треба сломити кичму суди свак за себе... Ортопедија има да ради ки драгстор...
    ...mislim da si dovoljno odrastao da mozes da prosudis i da vidis ko je kakav...pa se po tome vladas...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Miting radikala

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...mislim da si dovoljno odrastao da mozes da prosudis i da vidis ko je kakav...pa se po tome vladas...
    Срећа да нас има толико одраслих па у политици нема сукоба или разилажења... а кичме се ломе само онима којима и треба да се ломе...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Miting radikala

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Срећа да нас има толико одраслих па у политици нема сукоба или разилажења... а кичме се ломе само онима којима и треба да се ломе...
    ...razilazenje je jedno...a biti nevaspitan,bezobrazan i stoka,druga stvar...a kichme se lome ovoj drugoj kategoriji...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Miting radikala

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ono shto me je posebno nasmejalo je spisak govornika...kakvi su to likovi, Boze...Ivana Zigon...smejem se, a plakao biiiih... Bora Djordjevic ispred Partije obichnih pijanaca, pardon, DSS-a ...wadikalchici, Selja Ilic i Aleksandar Vulin kao shlag na tortu...o chemu ti ljudi uopshte mogu da prichaju?
    Bora Đorđević kao više ne pije od pre par godina - upropastio mu alkohol organizam. Od tada reklamira Kombuhu - čaj od gljive.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Miting radikala

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Moje nezavisno mišljenje:
    1. Sramota je za SRS da je na miting došlo samo 16.000 ljudi.
    2. Moguće je da su tih 100-150 "navijača" bili provokatori. Zašto ne bibilo moguće. Od početka su skrivali lica - čak i od radikala?!
    3. Vučić je pre mitinga rekao da će biti provokatora (ovo otvara dva pitanja: a.) čiji provokatori; b.) da li je u pravu kad govori o provokatorima, odnosno dali je bilo uopšte provokatora). Ako je tako razmišljao, i ako je posle mitinga rekao da su izgredi mogli biti izbegnuti samo ako se miting nije ni održao - pitanje je - zašto su uopšte održali miting?
    Ej itebejac neslazem se bas 100 % ali se vidi da ti je odgovor 100 % posten i bilo je tako nekako..mada mislim da je toliki broj ljudi bio zato sto su znali sta ce se desiti zasto neko da zrtvuje svoj zivot bezveze nije u ratu pa da se MORA..ja nisam bio tamo a ipak volim Karadzica bio sam u Novom Sadu i mogo sam glavu izgubiti..
    Србијо моја поносна буди!
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Miting radikala

    Ljudi,nisam ni kakvoj politici ali ovo što se dešava našem narodu je velika nevolja.
    Prestanimo sa tim i budimo svesni da nas smišljeno razbijaju.
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Novosadski Aero Miting "Čenej 2009"
    Autor G-4 u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.06.2009, 21:42
  2. Održan miting "Kosovo je Srbija"
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.02.2008, 09:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •