Miting radikala - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42
  1. #16

    Odgovor: Miting radikala

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    To, da je incident planiran i isprovociran je prichica u koju bi radikali verovatno voleli da veruju.
    Све би ово човек и поверовао да није медијског покривања - које је потпуно игнорисало мирни протест а правило тросатне емисије о сукобу полиције и полиције у цивилу. Да не спомињемо сличности са протестом против отимања Косова, и да је Борис уместо у Румунији овај пут био у Бујановцу, наплаћивао путарину...

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Bosanac uzmi i Kosovo pa idite bre negde pa da na miru zivimo
    Organizator bilo kog skupa je duzan da odrzi mir i red i apsurdno je raspravljati o tome ...
    ne znam odakle se pojavişe oni mirni ljudi s kapuljaçama i bezbolkama
    Karadziç je iz Bosne i miting ste trebali drzati tamo negde u Sarajevu , Palama ...
    Da sam ga ja çuvao ne bi ga nikad poslali u Hag sudili bi mu joş za ono prodavanje placeva na mesecu pre rata
    Мађар, мало си се зајебо да ћеш ти да одређујеш Србима шта и где ће да раде нешто у Србији
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Miting radikala

    Uopste ne vidim zasto neki dobijaju orgazmicke napade od teorije da je incident planiran.

    Teziste price je na tome da je do incidenta doslo.

    A rasplet je na tome da je drzava konacno rekla, dosta je bilo, svi pocinitelji ce biti sprovedeni pred pravosudne organe.

    A ko gleda dobre zapadne medije, znat ce, teorija o organizovanju nemira ce postati vest tek ako neko progovori i izjavi da je on sam organizovao ili ucestvovao u tome.

    Kriviti institucije vlasti za tako nesto je neukusno, primitivno i potpuno glupo.
    Naravno, svaki prtijski lider ima prava da upropasti svoju partiju na nacin kojim zeli...
    ...valjda...

    Elem, trocasovci su to vece bila najgledanija TV stanica, dok oni drugi zavisnici drzavnih fondova nisu smeli da povecavaju svoju gledanost, plaseci se smena u svojim redovima...
    ...valjda...

    Elem svaki drzavljanin Republike Srbije ima pravo da kroji slobode i prava svakog drugog drzavljanina. Ustav i zakoni tacno opisuju kako se to radi. Oni drugi koje hapse se tretiraju kao drzavljani jedne strane drzave. Tako je to i u redu...
    ...valjda...
    Poruku je izmenio biterlemon, 31.07.2008 u 18:22
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Miting radikala

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Uopste ne vidim zasto neki dobijaju orgazmicke napade od teorije da je incident planiran.

    Teziste price je na tome da je do incidenta doslo.
    Наравно да није, пуно је битије питање да ли је власт таква да гуши и медијски прикрива сваки чин неслагања с њиховом политиком, што је прикривена диктатура, него да ли је разбијено 5 излога.

    Kriviti institucije vlasti za tako nesto je neukusno, primitivno i potpuno glupo.
    Тако и теби неко може рећи да ти је мишљење неукусно, примитивно и потпуно глупо.

    Elem, trocasovci su to vece bila najgledanija TV stanica, dok oni drugi zavisnici drzavnih fondova nisu smeli da povecavaju svoju gledanost, plaseci se smena u svojim redovima...
    ...valjda...
    Програми су били ако не исти а оно јако слични. Узела нова власт под своје РТС. А пошто је У92 и пре имала исту уређивачку политику, рекло би се да су господари У92 узели под своје власт Србије.

    Elem svaki drzavljanin Republike Srbije ima pravo da kroji slobode i prava svakog drugog drzavljanina. Ustav i zakoni tacno opisuju kako se to radi. Oni drugi koje hapse se tretiraju kao drzavljani jedne strane drzave. Tako je to i u redu...
    ...valjda...
    Наравно.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Miting radikala

    Dve različite tvrdnje:
    1. Incident je isplanirano delo provokatora.
    2. Incident je možda isplaniran, možda nije, ali nije delo provokatora.

    1. Prvu tvrdnju treba potkrepiti dokazima.
    2. Druga tvrdnja će položiti ispit npr. ako se izgrednici uhapse.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Miting radikala

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Moje nezavisno mišljenje:
    1. Sramota je za SRS da je na miting došlo samo 16.000 ljudi.
    2. Moguće je da su tih 100-150 "navijača" bili provokatori. Zašto ne bibilo moguće. Od početka su skrivali lica - čak i od radikala?!
    3. Vučić je pre mitinga rekao da će biti provokatora (ovo otvara dva pitanja: a.) čiji provokatori; b.) da li je u pravu kad govori o provokatorima, odnosno dali je bilo uopšte provokatora). Ako je tako razmišljao, i ako je posle mitinga rekao da su izgredi mogli biti izbegnuti samo ako se miting nije ni održao - pitanje je - zašto su uopšte održali miting?
    1.sramota je da SRS uopste ima uporiste u ovom narodu...
    2.tih 150-200 navijaca su jedni te isti likovi kojima ovakvi mitinzi sluze samo da se izdivljaju
    3.Vucic se lepo ogradio...znajuci sta ce se desiti...ni mala deca ne veruju u tezu o provokatorima...

    ...btw...da ne zaboravim...ne secam se kada sam zadnji put navijao za muriju...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Miting radikala

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    1.sramota je da SRS uopste ima uporiste u ovom narodu...
    Само још њих да се реши ова земља... и све ће бити у реду. Или можда и неће бити, само неће имати ко да каже. Имали смо лепо једну партију и шта нам је фалило...

    ...btw...da ne zaboravim...ne secam se kada sam zadnji put navijao za muriju...
    Коју, у цивилу или у опреми?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Miting radikala

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Само још њих да се реши ова земља... и све ће бити у реду. Или можда и неће бити, само неће имати ко да каже. Имали смо лепо једну партију и шта нам је фалило...



    Коју, у цивилу или у опреми?
    ...probaj jednom...kada je skupstinsko zasedanje...da ukebas kameru kada im zumira poslanicku grupu...videces pleme Kromanjonskih lovaca...
    ...btw...i za jedne i za druge sam navijao...to su moji stari "prijatelji"...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Miting radikala

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...probaj jednom...kada je skupstinsko zasedanje...da ukebas kameru kada im zumira poslanicku grupu...videces pleme Kromanjonskih lovaca...
    За разлику од фине културне градске господе из рецимо ЛДПа или ДСа... шта ћеш, мора неко и нас прост народ да заступа, нисмо сви београдска господа која је чешће у позоришту него на пијаци...

    ...btw...i za jedne i za druge sam navijao...to su moji stari "prijatelji"...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Miting radikala

    Za Yossariana: Somborac je dobar, i ja ga pratim svaki dan..

    Inače, počeli su sa hapšenjima: juče već 19. Već..

    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Miting radikala

    Само 19??? Мало је то мало, морали би гулаге ко Стаљин да отворе да похапсе све оне који су против њих
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Miting radikala

    -"Psi laju na karavane, a karavani prolaze"
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Miting radikala

    Posle ovog zadnjeg mitinga radikala, učvstio sam svoje mišljenje da nezazlužuju nikad da dođu na vlast, i pored neki simpatija, a za pojedine stvari, koje sam imao. Zašto to kažem, pa ako već bezbroj puta organizovan protest, preraste u sranje od protesta, sa svim divljanjem, a ljudi iz organizacije tih mitinga još uvek nemogu da organizuju da prođe besprekorno, ili nemaju jasnu procenu da će do toga doći, i neračunajući da po istom scenariju sami sebe srozavaju, ostaje samo jedan zaključak da su dovoljno i više nego dovoljno prosto-naivni, pa kao takvi i zaslužuju da budu sve manja opozicija, večita!
    In vinas veritas
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Miting radikala

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    За разлику од фине културне градске господе из рецимо ЛДПа или ДСа... шта ћеш, мора неко и нас прост народ да заступа, нисмо сви београдска господа која је чешће у позоришту него на пијаци...



    ..."sta sve covek mora da trpi"...Zvonko Lepetic(Balkanski spijun)...kada je na slajdu video da mu je brat bio u pozoristu...
    ...kakva lepa zamena teza...da se razumemo...ja pripadam prostom narodu...pa nisam clan SRS-a,niti idem na mitinge podrske Radovanima i ostalima...
    ...drugo...kada sam ja isao na mitinge i peglao se sa murijom...ko je onda bio izdajnik?...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Miting radikala

    ShmrC...neki zlobnik mi je obrisao post, a imao sam par pozitivnih reputa...shmrC...i shta cu sad bez mojih poJena...shmrC...


    ...nego, povodom ovog "uspelog" mitinga...nisam ga gledao jer ne volim balove vampira...iz istog razloga ne gledam ni Pink vec duze vreme... ono shto me je posebno nasmejalo je spisak govornika...kakvi su to likovi, Boze...Ivana Zigon...smejem se, a plakao biiiih... Bora Djordjevic ispred Partije obichnih pijanaca, pardon, DSS-a ...wadikalchici, Selja Ilic i Aleksandar Vulin kao shlag na tortu...o chemu ti ljudi uopshte mogu da prichaju? Sljam, otpad i olosh (kome samo fale neki likovi trenutno na vlasti, oni koji su ih neobaveshteno tukli , pa da slika bude kompletna)...

    ...shta chovek moze da ochekuje od njihove pubilke? Bash ono shto su i pokazali: retardirane nastupe, istupe i prestupe.

    Fuj.

      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Miting radikala

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ..."sta sve covek mora da trpi"...Zvonko Lepetic(Balkanski spijun)...kada je na slajdu video da mu je brat bio u pozoristu...
    ...kakva lepa zamena teza...da se razumemo...ja pripadam prostom narodu...pa nisam clan SRS-a,niti idem na mitinge podrske Radovanima i ostalima...
    ...drugo...kada sam ja isao na mitinge i peglao se sa murijom...ko je onda bio izdajnik?...
    Мислим да то ипак каже Бата кад га супруга пита "Црни Илија, ниси ваљда и у оперу ишао... ".
    Ја сам помислио да личиш на Лепог Бориса с обзиром како си окарактерисао радикале...
    Не знам за тебе, али кад сам ја ишао на митинге, издајници су такође били на власти

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...shta chovek moze da ochekuje od njihove pubilke? Bash ono shto su i pokazali: retardirane nastupe, istupe i prestupe.

    Fuj.

    Огромна већина протестаната се понашала мирно и није направила ни најмањи инцидент.
    То наравно није спречило медије да причају о ономе што одговара њиховим господарима...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novosadski Aero Miting "Čenej 2009"
    Autor G-4 u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.06.2009, 21:42
  2. Održan miting "Kosovo je Srbija"
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.02.2008, 09:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •