Miting radikala
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 42
  1. #1

    Miting radikala


    Demokratija hara Srbijom B92:
    "Na bini su bili zamenik predsednika SRS-a Tomislav Nikolić i generalni sekretar SRS-a Aleksandar Vučić sa ostalim čelnicima i funkcionerima stranke, kao i lider Nove Srbije Velimir Ilić i gradska funkcionerka NS-a Dubravka Filipovski.
    Među prvima su govorili Ivana Žigon, Vučić, Mirko Zurovac, zatim Aleksandar Vulin i predstavnici Pokreta 1389.
    Na bini su bili i Milorad Mirčić, Lidija Vukićević, Jadranka Šeselj, Milorad Vučelić, Milan Ivanović, Dragoljub Acković, Luka i Dragan Karadžić, Nemanja Šarović. Tu su bili i Bora Đorđević kao predstavnik DSS-a, Kosta Čavoški...
    Za Vučića protest u centru glavnog grada je, kako kaže, "otpor diktatorskom režimu Borisa Tadića", a hapšenje Radovana Karadžića neposredni povod za to okupljanje.
    U Urgentni centar u Beogradu je do 23.30 sata primljeno ukupno 46 osoba, od toga 25 policajaca i 21 civil. Povređeni su i španski novinar Oskar Martinez Forcada i novinar agencije Beta Miloš Đorolijeski. Direktor policija Milorad Veljović izjavio da je bezbednosna situacija u Beogradu trenutno pod kontrolom i da u toku noći ne očekuje dalje nerede. "

    "Šta će biti sa kućom?!
    - Zapalićemo je!!"
    Poruku je izmenio _baba_, 30.07.2008 u 05:11 Razlog: resize
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Miting radikala

    "To je otpor hajki i harangi koja se vodi protiv svih nas. Mi, naravno, nismo nasilnici, mi želimo da na miran način to obavimo, da upozorimo vlast, da ukažemo na stvari koje moraju da se menjaju. Ako promena ne bude, mi ćemo mirnim demonstracijama u budućnosti znati da se izborimo za naše zahteve koje ćemo izneti danas", rekao je ranije Vučić.
    Od ovog Vuchica i njegovih "mirnih" demonstracija mi se javlja jaka zelja za povracanjem sa ostalim propratnim simptomima trovanja pokvarenom hranom.
    Poruku je izmenio _baba_, 30.07.2008 u 06:13
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Miting radikala

    Nisam mogao da gledam miting, kao što ne gledam ni mitinge drugih stranaka. Pun mi je kofer demokratskih događanja naroda i narodnosti i prica o demokratiji, Evropi, patriotizmu, izdajnicima i ostalim folklornim elementima ove karikaturalne države...

    Lično verujem da je netom završeni miting, sa posledicama koje su se mogle i očekivati, bez obzira šta govorile, ne neki način, sučeljene strane, mogao biti istorijska vododelnica koja će označaiti, ili pad radikalske popularnosti (što je puno izvesnije) čime bi se stvorile pretpostavke za neki kakav takav normalan put ove kakve takve države, ili početak definitivnog haosa sa nesagledivim i pogubnim posledicama za sve nas (što je ipak manje verovatno)...

    O pravdi, krivdi, novom svetskom poretku i ostalim sranjima neću ovom prilikom da govorim jer to u praksi zaista nema smisla...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Miting radikala



    Aca nam je malo dobio po pi***i , pa sad na miru može da se posveti novootkrivenoj veštini t i h o v a nj u ...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Miting radikala

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku


    Aca nam je malo dobio po pi***i , pa sad na miru može da se posveti novootkrivenoj veštini t i h o v a nj u ...
    Ćuti i prenesi dalje....
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Miting radikala

    Broj prisutnih na mitingu od 0,01 milijuna ljudi je jasno pokazao strmoglavi pad jedne (netolerantne, netakticke, dvolicne i pre svega haoticne) politicke opcije.

    Novac koji vec curi sa sve strane u zemlju, polako probija zadnje bedeme jedne zastarele i neadaptivne politike. Pojava novca sve vise ce generisati zelju za sigurnoscu, stabilnom politickom uredjenju i veru da se to moze i postici.

    Radikali su zadnjim svojim izbornim programom omeksali. Da bi opstali, moraju nauciti plivati. Principi tvrde kao stena ce spreciti svakog radikala da dospe do povrsine. Znaci pola njih ce se podaviti (citaj nestati) a pola njih ce se osloboditi one teske stene da bi opstao na povrsini. Opstat ce sacica njih, uz svoj minorni tabor onih koji ne znaju planirati na duze staze.

    Medjutim kada se uspostavi jedna stabilna pravna drzava (cije osnove sada naziremo), zar nece biti sramota da neko sebe naziva radikalom?
    Sta znaci u pravnoj drzavi biti radikal? Politicke aktivnosti u skladu sa zakonom nisu radikalne, promena zakona takodje ne moze biti radikalna zbog goleme medjuzavisnosti ekonomsko-pravno-politickih pojava.
    Ostaje jedino da ime radikal bude dodeljen onima koji zele brzu i nasilnu promenu. A za to postoji niz sinonima u savremenom svetu i svaki od tih izraza je pogrdan.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Miting radikala

    Što se tiče pendrečenja i zahvaljivanja, najjača fora koju sam stigla videti:



    Molim, Aco, molim... I drugi put...
    Tnx to KANDAhar

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Miting radikala

    Радикалима свака част онису позивали хулигане да се смире више пута ови то нису хтели..то ни нису значи прави радикали дошли су ту да праве глупости.
    Радикалима 5 *
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Miting radikala

    Синоћ сам 2-3 сата пратио вести У92 у РТС... ако неко не верује да су сукобе испровоцирали Тадићеви удбаши, понашање медија то показује. Дали су све од себе да дају што већи публицитет сукобима. У92 рецимо ниједном није приказао снимак митинга, дакле људи који мирно стоје на тргу, већ само сукобе... РТС је приказао око пола један на два пута по 3 секунде снимак митинга... иста мета исто одстојање као на митингу против отимања Косова, одигнорисати протест, Борис не зна шта се дешава јер је у Румунији скида мустру завесе/Бујановцу асфалтира, и дати вишесатну пажњу нередима. Емисије Хистори канала о операцији Барбароса с мање детаља и краће описују дешавања него што је то РТС радио, доводећи неку дебелу новинарку која је дакле до у ситна цревца објашњавала по 10 минута одакле је ко бацио камен, под којим углом, какав је састав тог камена и кратку геолошку историју предела у ком се такво камење налази, од које трафике, улице, Инексовог ресторана до ког се дешавало то... фуј.

    Наша демократска влада уз помоћ објективних медија не дозвољава никакво неслагање са оним што ради, и успут се служи Слобино-удбашким методама. Нико не сме да се противи...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Miting radikala

    Moje nezavisno mišljenje:
    1. Sramota je za SRS da je na miting došlo samo 16.000 ljudi.
    2. Moguće je da su tih 100-150 "navijača" bili provokatori. Zašto ne bibilo moguće. Od početka su skrivali lica - čak i od radikala?!
    3. Vučić je pre mitinga rekao da će biti provokatora (ovo otvara dva pitanja: a.) čiji provokatori; b.) da li je u pravu kad govori o provokatorima, odnosno dali je bilo uopšte provokatora). Ako je tako razmišljao, i ako je posle mitinga rekao da su izgredi mogli biti izbegnuti samo ako se miting nije ni održao - pitanje je - zašto su uopšte održali miting?
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Miting radikala

    .................................................. ...........make not .
    Love comes again......
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Miting radikala

    To, da je incident planiran i isprovociran je prichica u koju bi radikali verovatno voleli da veruju. Ovako vide i sami da vuku za sobom repove u vidu takvih bolida kakve ni sami ne mogu da kontrolishu. Izvin'te, ali klinac koji napada pandura 1 na 1, je obichan stadionski debil, koji je prosto imao sreche da panduri nisu imali nikakav interes i odobrenje da reaguju. Ja nisam mogao da verujem, da pandur na megafonu moli - "Momci nemojte to da radite, nema nikakve potrebe da se gadjamo" ..pa kad ih ovi gadjaju kojechime, a bilo je pokushaja bacanja stolova, onda kao jedan pandur krene, drugi stoje..pa se svi povuku i tako u krug... Znachi nikakve posebne akcije nije bilo dok kap nije prelila chashu. Slazzem se da je ovo tachno bio samoorganizovani napad na policiju koja je prosto imala naredbu da ne reaguje...

    Nishta se ne bi desilo da je miting odrzzan mirno kako su radikali "zeleli", sve i da su prodefilovali pored televizije. To da je sve iscenirano da bi se sprechila shetnja je bulshit, jer prvo, ako su imali nameru da budu mirni, onda nnjihov prolazak pored televizije ne bi predstavljao nikakav problem. Ako nisu imali nameru da budu mirni nego da prave haos, ne vidim zashto se distanciraju od haosa do kojeg je doshlo. Da su hteli da prave lom ispred televizije, policija bi sasvim adekvatno reagovala. Ovo su uradile budale i idioti koji su logichno, buduchi spremni da prave ovakve gluposti spremni i da useru bilo kakvu ideju koja bi bila povod okupljanju, i ne treba traziti posebnu logiku u njihovim delima prosto jer je nema. Eno tamo stormfront i slichni idiotski sajtovi su stecishte te balavurdije gde se i dogovaraju shta che i kad da rade... Tamo se i iole suzdrzani
    radikali proglashavaju za pichke itd.. To je izvor ovakvih problema, to je posledica nacionalistichke retorike koja se vracha u glavu onome ko se njome misli koristiti.

    Nikolich kuka kako policija nije obezbedjivala skup nego se odmakla 500 metara i spremala za obrachun, a da je bila blizu rekao bi kako su eto tu da ih plashe i vrshe represiju. Da je odvojila tu shaku idiota, bilo bi odvajaju nashe sinove... Sad kada je ochigledno da je ovo shto samo neko reche - socioloshki problem zvan huliganstvo (shaka podivljalih klinaca od kojih vechinu mozz da prevrnesh shamarom) pricha se pricha o namernom miniranju od strane ubachenih elemenata ... Ma vazzi. Takvi poluretardi i ovde zalutaju, tipa Cezara i Srpskog Radikala (a verujem jedan te isti lik) pa se eventualno presele na forume gde im ambijent vishe pashe, samo kad vide da nemaju dovoljno otvorenu podrsku...
      Vrh

  13. #13

    08 Odgovor: Miting radikala

    Pogledajte samo naslovnu fotografiju ove teme. Extra reklama za bal vampira.Samo Vojo Dr. Kostunica nedostaje.On nije obavesten ! Kakva pisijada,mamma mia !
    Ako vam je dobro ... onda nista!
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Miting radikala

    Mene bre bole uši više i ko drži miting i ko je šta organizovao i zbog čega. Kad su nezadovoljni, građani i treba da izađu na ulice, tako se protestvuje. Demonstracijama i bojkotima. Aj njih što ne volEm hronično, žvalavog i sa druge strane gljivicu i ekipu koja sve završava pre roka mene uvek izvede iz takta ta jedna te ista grupa mentola koja uvek pravi sranje nema veze da l' je gandža marš, Kosovo, Karadžić, gej parada, postavljanje neke biste, menjanje naziva ulica ili samo petak popodne pa im tako došlo i činjenica da to ne može da se spreči.

    Maaaa... jedem im malter.



    p.s. a da je miting bio blam, jeste
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Miting radikala

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Синоћ сам 2-3 сата пратио вести У92 у РТС... ако неко не верује да су сукобе испровоцирали Тадићеви удбаши, понашање медија то показује. Дали су све од себе да дају што већи публицитет сукобима. У92 рецимо ниједном није приказао снимак митинга, дакле људи који мирно стоје на тргу, већ само сукобе... РТС је приказао око пола један на два пута по 3 секунде снимак митинга... иста мета исто одстојање као на митингу против отимања Косова, одигнорисати протест, Борис не зна шта се дешава јер је у Румунији скида мустру завесе/Бујановцу асфалтира, и дати вишесатну пажњу нередима. Емисије Хистори канала о операцији Барбароса с мање детаља и краће описују дешавања него што је то РТС радио, доводећи неку дебелу новинарку која је дакле до у ситна цревца објашњавала по 10 минута одакле је ко бацио камен, под којим углом, какав је састав тог камена и кратку геолошку историју предела у ком се такво камење налази, од које трафике, улице, Инексовог ресторана до ког се дешавало то... фуј.

    Наша демократска влада уз помоћ објективних медија не дозвољава никакво неслагање са оним што ради, и успут се служи Слобино-удбашким методама. Нико не сме да се противи...
    Bosanac uzmi i Kosovo pa idite bre negde pa da na miru zivimo
    Organizator bilo kog skupa je duzan da odrzi mir i red i apsurdno je raspravljati o tome ...
    ne znam odakle se pojavişe oni mirni ljudi s kapuljaama i bezbolkama
    Karadzi je iz Bosne i miting ste trebali drzati tamo negde u Sarajevu , Palama ...
    Da sam ga ja uvao ne bi ga nikad poslali u Hag sudili bi mu joş za ono prodavanje placeva na mesecu pre rata
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novosadski Aero Miting "Čenej 2009"
    Autor G-4 u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.06.2009, 21:42
  2. Održan miting "Kosovo je Srbija"
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.02.2008, 09:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •