Forumaska spanska serija - Strana 2
Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 188
  1. #16

    07 Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Kad sam ga upitala:"Que pasa?" podivljao je. Aj dios
    U nastupu besa me je bacio u bunar i nekim cudom sam prezivela. Sedim tamo vec nedelju dana, na izmaku sam snaga...ako me 'Skvoki' poklopi odgore , ugasila sam ga.

    Uzevši u obzir da sam se iznenada pojavila, uspela sam da te izvučem iz bunara.
    Nisu to bili humani razlozi, već sam tražila skrivene zalihe alkohola
    - 'ladnog, ne bih li utopila tugu, i udraila brigu na veselje.
    Tada smo izbockale prstiTje i postale polusestre.
    Mož' i cele, pošto je ovde sve dozvoljeno .

    Trenutno tražim kuma da me krsti ( tri puta ), i naravno da mi da ime.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #17

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Pa da mi padnes na glavu? Ja sam vec u bunaru.
    Ja sam baba Pilar koja je poradjala Huanitovu majku Paritu i odnela ga u sirotiste, jer je Parita bila mlada i nezrela za potomstvo. Huanito celog zivota pati zbog kompleksa ruznog pupka, posto se baba Pilar zajebala kad je sekla pupcanu vrpcu, tako da je Huanito imao dve pipe:donju i gornju. Cak se sumnja da je Pilar te noci bila pod dejstvom alkohola.
    Huanito stasava u zgodnog mladica, ali zbog frustracija vremenom postaje prgav, zloban i agresivan.
    U 43. epizodi saznaje ko mu je majka, kao i ko je razlog njegove iskompleksiranosti, tj. izazivanja podsmeha kod zenskog pola. Sreli smo se na livadi dok sam skupljala travke za ljubavne napitke. Odmah je poceo da urla.
    Kad sam ga upitala:"Que pasa?" podivljao je. Aj dios
    U nastupu besa me je bacio u bunar i nekim cudom sam prezivela. Sedim tamo vec nedelju dana, na izmaku sam snaga...ako me 'Skvoki' poklopi odgore , ugasila sam ga.
    Lažeš k'o da si u seriji... Krivo ti što si rođena pre mene i što je gre'ota da polno opštimo,jer svaka obljuba sa mnom zbog dve pipe se računa kao trojka,a tebi vera ne dozvoljava da ulaziš u grupnjak osim kada je tu i Romario brend menadžer tvoje sekte koja se i sastaje u bunarima,sve pod izgovorom da svaki drugi dan pokušavaju sa masovnim samoubistvom...

    I pozdravio te Romario...

  3. #18

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    E pa neću tako!

    Što ja ne bi bila sobarica? m?

  4. #19

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Ja se dobrovoljno javljam u najuži izbor (naravno ako može) za ulogu lokalnog sveštenika (Španci su tako bogobojažljiv narod) čiji je pogled na celibat krajnje kontraverzan (ekvivalent ocu Makariju) i koji je upućen u deo tajni glavnih junaka (dolaze da se ispovedaju kod njega), i trenutno je bez sobarice...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #20

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Eto ideje!

    Ja ću biti časna sestra!
    I šlus!

    Radnju dalje razradjujte sami

  6. #21

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Eto ideje!

    Ja ću biti časna sestra!
    I šlus!
    Dios mio, Najka časna sestra
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #22

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Dios mio, Najka časna sestra
    Rekoh šlus?!

    Draga kolegnice Vaše insinuacije ne me interesuju, glumimo u sapunici ne? Osim toga valjda će se tema razvijati nekom dinamikom....

    Nemo' sad da predložim da ti i believer budete stavljene u ulogu sestara, lokalnih usedelica!

  8. #23

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Nemo' sad da predložim da ti i believer budete stavljene u ulogu sestara, lokalnih usedelica!
    Ne vidim nikakvu sličnost izmedju nas i istih...

    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #24
    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Rekoh šlus?!



    Nemo' sad da predložim da ti i believer budete stavljene u ulogu sestara, lokalnih usedelica!
    ja Ve molim da mi ne pretite....ionako cu sve da Ve posvadjam u selu....jer znam ko je s kim bio ,ko je koga gledo ,ko se gde skrio, ko je kud bezo, ko je alkos u potaji, ko ima nedopustene odnose sa macehom ako sa ocuhom,gde su ukradene pare,ko diluje drogu u selu u slobodno vreme,a cula sam i nekoliko ispovedi kod oca Mementa,pa ako on nece da ih obelodani ja ocu.....

    i tako....

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ne vidim nikakvu sličnost izmedju nas i istih...

    jesi joj rekla da nam momci nose tigraste tange a da mi pusimo nargilu?
    Poruku je izmenio Goga, 31.07.2008 u 22:32 Razlog: Post za postom
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #25

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    ala ste ga vi zakomplikovali, nista ovde ne kontam a kao ja treba da drzim red sa likovima, jebo me pos'o

    ae redom..
    Neron aka pomahnit'o Huanito.... cek bre, kako ja tebi vanbracno dete? ti bre po ugovoru jebavas sve redom, no sikiriki, ako ti se ne svidja uloga, lako cemo da te ubacimo kao konjusara
    believerka.. znaci ti dodjes Gvadalupe.. i sad ti neko ko je zbog necega strasnog davno spicio iz sela i znas sve o svakom, i znas neke tajne koje ne bi smela.. znaci ti si pozitivac
    baba koja je lujka u selu ali isto sve zna ali joj niko ne veruje jer je opajdarena..
    memento je znaci svestenik u selu, zna sve tajne.. moze da bude padre Ignjasio
    Najka, ti mos' budes po zelji, dok ne pocne zaplet, ili njegativac gljavni ili sobarica a ne.. ti si casna sestra, moze
    Isahara, osh i ti da se zamonasis?
    Uki je Horhe, koji ide po kuci i pipka sobarice i sluzavke
    znaciiiiiiiii..
    sad kad imamo glumacki kadar koji ce povremeno da se dopunjava sa izgubljenim majkama i ocevima..
    ja imam bezbrizan zivot ne znajuci da sam usvojena i zivim bezbriznim zivotom kao bogato celjade.. ali kad se pojavi Gvadalupe svi strepe, posebno ukucani i moji roditelji da ja to ne saznam.. njena pojava u selu dize prasinu i jedini ko joj se obradovao je Huanito..
    ae sad, ne radi mi mozak, nastavljajte
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Isahara, osh i ti da se zamonasis?
    Hoću samo ako je padre promiskuitetan a da nije već postojeći ,jer memento ne mož´da postigne na sto strana, ima on već svoje pacijentkinje pa da ne pravimo gužvu , predlažem jednog promiskuitetnog sveštenika da se zanimamo u slobodno vreme
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #27

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Hoću samo ako je padre promiskuitetan a da nije već postojeći ,jer memento ne možda postigne na sto strana, ima on već svoje pacijentkinje pa da ne pravimo gužvu , predlažem jednog promiskuitetnog sveštenika da se zanimamo u slobodno vreme
    Padre je ekstremno promiskuitetan i u parohiji nema mesta za dva svecenjika. Predlazem da postoji i samostan posvecen svetoj Gospi od smernosti. Samostan bi, naravno bio zenski i u on bi bio svojevrstan sanatorijum za odmor od prekomerenog upraznjavanja seksa lokalnih hiperaktivnih lepotica...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #28

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ala ste ga vi zakomplikovali, nista ovde ne kontam a kao ja treba da drzim red sa likovima, jebo me pos'o

    believerka.. znaci ti dodjes Gvadalupe.. i sad ti neko ko je zbog necega strasnog davno spicio iz sela i znas sve o svakom, i znas neke tajne koje ne bi smela.. znaci ti si pozitivac
    hm...malko razvijam svoj lik....
    elem...Gvadalupe zna sve tajne i ima guste crne obrve nad celicno plavim ocima....nosi tesne brushaltere pa kipi pomalo spreda,a inace je ki zmice zgodna...i svi misle da je ona zmija,al nije...ona je samo do zla boga nesrecna..jer,ko sto su vas ucili,zli ljudi su u stvari nesrecni ljudi,oni koje niko nije mazio u detinjstvu.....
    naime,moji su me strasno maltretirali u detinjstvu,sibali koprivom i terali da cistim obore..
    naravno,ja svoju nesrecu ne nosim ko sise,dakle na tacni,nego je krijem..ko i nadu da ce naici neko za kim cu poblesaviti,i jos vise,neko ko ce za mnom skroz da poblesavi.....i taj ima da napravi postenu zenu od mene,mirnu i krotku....

    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #29

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Uki je Horhe, koji ide po kuci i pipka sobarice i sluzavke
    Uh! Čak' onda! Dal' da budem sobarica?

  15. #30

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Lažeš k'o da si u seriji... Krivo ti što si rođena pre mene i što je gre'ota da polno opštimo,jer svaka obljuba sa mnom zbog dve pipe se računa kao trojka,a tebi vera ne dozvoljava da ulaziš u grupnjak osim kada je tu i Romario brend menadžer tvoje sekte koja se i sastaje u bunarima,sve pod izgovorom da svaki drugi dan pokušavaju sa masovnim samoubistvom...

    I pozdravio te Romario...
    Sta s' ti bunis kad nisi Huanito?

    Citat Goga kaže:
    Uzevši u obzir da sam se iznenada pojavila, uspela sam da te izvučem iz bunara.
    A ne madre Goga, to si ti sanjala, one iste noci kad ti se javila gospa u snu i rekla ti gde ces me naci...mislim da je te noci i padre opalio Paritu na ispovedi
    Gvadalupe je videla kad je Parita istrcala iz crkve uplakana i pocepane haljine.
    Za njom je istrcao i padre...izbezumljenog izraza lica...kada je spazio Gvadalupe na balkonu...pogledi su im se sreli...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaša najomiljenija TV serija ikada
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 245
    Poslednja poruka: 20.08.2018, 14:26
  2. Ravna Gora- nova serija
    Autor elektricna ovca u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.01.2014, 12:00
  3. Serija "Doctor House"
    Autor maski u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.04.2012, 21:39
  4. Serija - Greh njene mame
    Autor Invisibleman u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 21:51
  5. Serija Ed
    Autor mrvica u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.06.2007, 00:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •