Forumaska spanska serija - Strana 8
Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 188
  1. #106

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Pa ne verujem da bih ja to baš umeo, a ne znam da li si upoznat da je nekada u Vršcu bila relativno snažna kolonoja Španaca, koji su posle pada Španije pod Napoleonovu vlast preko Beča nekako završili u ovoj našoj ravnici, tako da Vršac ima sve uslove kao mesto snimanja serije.

    Ipak, razmisli da glumiš glavnu ulogu, odnosno bogatog sina - naslednika u kojeg su sve devojke zaljubljene. Baš me interesuje šta misliš koja bi od članica mogla da glumi u takvoj varijanti serije?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #107

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    nisu devojke nikad zaljubljene u bogatog sina naslednika. uvek su zaljubljene u rugged konjushara i onda se tu deshava vechita borba izmedju dobra i zla.
    & underpaid......

  3. #108

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    nisu devojke nikad zaljubljene u bogatog sina naslednika. uvek su zaljubljene u rugged konjushara i onda se tu deshava vechita borba izmedju dobra i zla.
    Maski, nemoj da nam ometaš projekt. Ma kakvi konjušari i šoferi, oni su tu eventalno kao dopunski izvršioci u specifičnim aktivnostima. Glamur, lepiotice, moć, spletke, niske strasti, bogatstvo... To bi bila tema serije...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #109

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    ma daaaaa ..... slazzem se. al su ipak zaljubljene u konjushara/shofera a bogatog naslednika samo muzu za kozzne jakne i pizze.... i to....
    & underpaid......

  5. #110

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    P'da, nikad nije ni bila fora zaljubiti se u nekog uglađenog i finog dečaka, buntovnici su na ceni
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #111

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    fin i ugladjen prevodim kao razmazzen i dosadan....
    & underpaid......

  7. #112

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Mhm nego, hoćemo li početi sa snimanjem?

    Ima li još zainteresovanih za najgledaniju sapunicu svih vremena?
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #113

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Becar a convertirse en estrellas de la serie en espaol!

    (Da će Bećar postati zvezda španske serije!)

    bechar i sunchica, bash kao shto je u zaglavlju sajta prikazano ... a sve u maloj crvenoj kuchici u preriji sa belim shtokovima oko prozora... idila ....

    znachi, vako,
    becharov chale drzzi fabriku ulja Dijamant i u svom posedu ima josh mega tovar hektara pod suncokretom..... jedna od zaposlenih na imanju je i sunchica. njeni tu robuju od kad znaju za sebe te je bilo logichno da njihova najmladja cherka od desetoro dece dobije ime suncokretava od milja znana kao sunchica.....

    na milu nam sunchicu oko je bacio niko drugi no magnatov sin bogati naslednik bechar.....

    to be continued

    btw, becharev chale je chika meme....
    Poruku je izmenio maski, 19.02.2010 u 14:14
    & underpaid......

  9. #114

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Š'a bih dao da me režiser ubaci kao Bećarevog dobrog burazera kojeg se porodica odrekla jer nije hteo da preuzme brigu o kompaniji, pa ga poslala u Jevropu na studije da izbegne sramotu zbog takvog postupka njegovog. Negde u po' serije se vraćam da zakomplikujem život i donesem nesreću....

  10. #115

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Mogu ja da budem francuska sobarica?
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #116

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    uzo si mi rech iz usta mjkeM

    daklem morfa je chika meme smuchko s jednom konobaricom u kafani jedne avgustovke pijane nochi pod zvezdanim nebom dok su zzabe u ritu kreketale....

    ne prekidaj me kad me krenulo....

    morfova keva konobarica se posle udala za nekog advokata i odselila u ameriku de je ovaj umro od kokaina al je ostavio kesh te je morf fakutlet zavrshio....

    sunchicini keva i chale zapeli da se sunchica za bechara uda jer bi ih to spaslo bede al joj sestra starsica drzzi stranu jer zna da se sunchica nochom po konjushnici sas shoferom vata.... (shofer je freddy)

    kad je to doznala sunchicina sestra makili tela je odma sve kevi da istrtlja jer je njoj becharovo nasledstvo zapelo za oko....
    & underpaid......

  12. #117

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Gliša je Bećareva maćeha a prava majka Dugana (za koju se smatra da je satrla kolera dok je bila i misionarskoj misiji u Mozambiku) tu informaciju je Gliša proturila a istina je da je Gliša zla () .
    Glišina ćerka iz prvog braka je Dori (zamišljam je kao Biserku is Sundjer Boba)
    I naravno svidja joj se Bećar

  13. #118

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    ...a Sunčicina sestra Marijana (that's me ) potajno želi da dođe do fabrike i raskrinka dugogodišnju prevaru vezanu za poslovanje firme, jedini način je da pokuša da zavede Bećara kako bi je odveo do upravne zgrade. S obzirom na to da Gliša ne zna prave razloge Marijanine navodne zaljubljenosti u Bećara, šalje Dori da Marijani i Sunčici baci kiselinu u lice, kako bi sestre lepotice bile unakažene za sva vremena Freddy slučajno saznaje za Glišin plan i pravi zasedu za Dori kako bi spasio svoju ljubljenu Sunčicu...
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #119

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    pravim grafichki prikaz da lakshe razaznamo ko je ko..... fale mi sunchicina keva i chale

    predlozi?
    & underpaid......

  15. #120

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    al joj sestra starsica drzzi stranu
    Branim ljubaF

    Izvlacim Suncokretavu iz kuce pod okriljem noci i vodim je kod njenog ljubljenog ali ne ostajem da drzim svecu, nego odlazim u svoju sobu da mastam i ja o jednoj takvoj fatalnoj ljubavi. Saznajem za Marijanine ( ) pokusaje da ocinkari Suncokretavu, i krecem nazad, kod nje i njenog ljubljenog, ali, umesto toga, predomisljam se i odlazim u crkvu da od pope (ser goksi) trazim savet sta da radim...
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaša najomiljenija TV serija ikada
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 245
    Poslednja poruka: 20.08.2018, 14:26
  2. Ravna Gora- nova serija
    Autor elektricna ovca u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.01.2014, 12:00
  3. Serija "Doctor House"
    Autor maski u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.04.2012, 21:39
  4. Serija - Greh njene mame
    Autor Invisibleman u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 21:51
  5. Serija Ed
    Autor mrvica u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.06.2007, 00:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •