Forumaska spanska serija
Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 188
  1. #1

    12 Forumaska spanska serija

    Ponukana slicnim temama ciji su zacetnici baba i memento, dodjoh na ideju da sklopimo glumacki kadar od clanova Vojvodina cafe_a
    znaci, sta god vam padne na pamet od glumacke postave, volela bih da vas cujem
    ovako, ja bih za glavnog junaka (krsticu ga u Hoze Monako ) postavila lava
    za glavnu glumicu, koja je dobra i postena, skromna i sta ne vec, stavila bih euridiku
    za seosku ludu postavila bih babu
    za glavnu glumicu koja je bogata i svima tera nusqrac, postavila bih Najgoru
    za dobru dusu u selu i glavnu tetku postavila bih Gogu
    za vracaru, naravno yige
    alapaca bi bio Angus
    glavni baja u selu koji obara cice bio bi Neron

    to eto npr. ae sad da cujem vas
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    ...ja hocu da budem antonio...

  3. #3

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ja hocu da budem antonio...
    Antonio Duro-Gallo ili Antonio Bicho-Fuerte, recimo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    dobro de
    budi Antonio.. imaces zenu Rozario..

    zaboravih.. pekar bi narafski bio 'Leb
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    ...a ti bi stars mogla da budeš vanbračna ćerka Antonija i kućne pomoćnice, koju je usvojila euridika dobrog srca jer te našla ostavljenu u korpi na kućnom pragu.......i ne znaš ko su ti pravi roditelji....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #6

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    pekar bi narafski bio 'Leb
    I svi bi kod njega kupovali 'leb i ostale pekarske džidžabidže, a on kao prijatan, pričljiv čo'ek svakoga bi upit'o za zdravlje, život i tako to., pa bi bio upućen u sva dešavanja u varoši.. On bi, naravno, i bio otac dobre i poštene, skromne i šta ne već, devojke ( koju glumi euridika ).. samohrani otac.
    Ta devojka ( krstim je u Rosu) je ludo zaljubljena u Antonija i nema predstavu da odgaja njegovu ćerku..
    Tetka Goga ( ime nepromenjeno) zna za tu tajnu jer je njene sestre ćerka radila kod Antonija kao kućna pomoćnica i ona ju je porodila...

    toliko od mene za ovu epizodu..
    Poruku je izmenio Zvonchica, 30.07.2008 u 23:22 Razlog: shacky dodala bitan detalj.. :lol:

  7. #7

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    cek cek cek.. da vidim (skrolujem na gore..)
    jbt, pa nemamo kucnu pomocnicu
    daklem, kucna pomocnica koja je ujedno moze da posluzi i kao dadilja bila biiiiiii.. hmmmmm... prewrnuta torAta ona je tako slatka i mila i dobra, da prosto pozelim da mi bude mama (za koju ne znam je l' )
    a ja sam dete koje ne zna da je usvojeno
    ne cek.. treba da sam je l'?

    za glavnu robu u selu postavila bih Skvoki znate, ona sto joj svi padaju pred noge i najbolja joj je drugarica bogata kucka
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    za glavnu robu u selu postavila bih Skvoki znate, ona sto joj svi padaju pred noge i najbolja joj je drugarica bogata kucka
    Robu? Ribu, jel da?

    Ja nemam inspiracije da zapetljam 'vako rano ujutru.. Kasnije ću..

  9. #9

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    dobro de
    budi Antonio.. imaces zenu Rozario..

    zaboravih.. pekar bi narafski bio 'Leb
    ...necu rozario......ja vollim floresitu...

  10. #10

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    omg... ja sam se vec izgubila u radnji... cek da ponovo procitam... q:
    ok... sada mi je KAO malo jasnije (;
    lav hoce da bude Antonio zbog one reklame za ledeni chaj : "Antonio, vruce mi je.." zar ne?
    hehe... ako sam dobro shvatila... Antonio ima zenu Rozario... a Antonio ima vanbracno dete (starsicu) sa mnom... a ja sam dadilja svom detetu.. ko je ne zna da sam mu majka... a Antonio se necka... pa i pored mene i Rozarie, trazi neku Floresitu... sram da ga bude... a da... kako cu ja da se zovem? moze...hm... Mercedes de Popins (:
    Citius, Altius, Fortius.

  11. #11

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ponukana slicnim temama ciji su zacetnici baba i memento, dodjoh na ideju da sklopimo glumacki kadar od clanova Vojvodina cafe_a
    znaci, sta god vam padne na pamet od glumacke postave, volela bih da vas cujem
    ovako, ja bih za glavnog junaka (krsticu ga u Hoze Monako ) postavila lava
    za glavnu glumicu, koja je dobra i postena, skromna i sta ne vec, stavila bih euridiku
    za seosku ludu postavila bih babu
    za glavnu glumicu koja je bogata i svima tera nusqrac, postavila bih Najgoru
    za dobru dusu u selu i glavnu tetku postavila bih Gogu
    za vracaru, naravno yige
    alapaca bi bio Angus
    glavni baja u selu koji obara cice bio bi Neron

    to eto npr. ae sad da cujem vas
    Važi,al' da se zovem Huanito i da samo ja znam da si mi ti vanbračno dete koje smo glavna glumica i ja napravili kada sam istoj skidao mrak sa očiju dok smo bili mali,a nismo koristili kondome,jer smo tad bili pod uticajem robe koju nam je dala najbolja riba... Pod tim okolnostima neću napadati svoje dete,al' kućne pomoćnice i glumice u epozodnim ulogama hoću... Znači dogovoreno: Huanito glumi k'o da je pomahnit'o...

    Nađite mi samo neku da milujući joj pupak zatrudni i rodi blizance...

  12. #12

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    ja cu da bidnem neka koja se iznenada vratila u malo selo....i sad svi strepe da ne oda njihove najstrasnije tajne....samo Huanito ne strepi,on nema tajni......a ime....pa sta znam....Gvadalupe....recimo...po onom kipu kome se svi mole u tim serijama...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #13

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    za glavnu robu u selu postavila bih Skvoki znate, ona sto joj svi padaju pred noge i najbolja joj je drugarica bogata kucka
    Ajd' žabo kad se sledeći put pojaviš na temi udri jedan zaplet. Ako more ja bih da me Klarita odma' baČi u bunar iza kuće njene tetke kod koje je u dvorištu zakopan dnevnik deda Alfreda u kojem piše da je Francisko ustvari rodio Nataliju, a ne ona njega. Al' to ne sme da se sazna do 79e strane bar. U bunaru će me naći Rikardo i Margarita jer je Klaritu pratio njegov nećak sa jednim okom, mali Ramon, koji je ćutao sve do suđenja.

    Ako možeeee, misss'im menE je dosta španskih serija ovih što gledam svaki dan na forumu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Pa da mi padnes na glavu? Ja sam vec u bunaru.
    Ja sam baba Pilar koja je poradjala Huanitovu majku Paritu i odnela ga u sirotiste, jer je Parita bila mlada i nezrela za potomstvo. Huanito celog zivota pati zbog kompleksa ruznog pupka, posto se baba Pilar zajebala kad je sekla pupcanu vrpcu, tako da je Huanito imao dve pipe:donju i gornju. Cak se sumnja da je Pilar te noci bila pod dejstvom alkohola.
    Huanito stasava u zgodnog mladica, ali zbog frustracija vremenom postaje prgav, zloban i agresivan.
    U 43. epizodi saznaje ko mu je majka, kao i ko je razlog njegove iskompleksiranosti, tj. izazivanja podsmeha kod zenskog pola. Sreli smo se na livadi dok sam skupljala travke za ljubavne napitke. Odmah je poceo da urla.
    Kad sam ga upitala:"Que pasa?" podivljao je. Aj dios
    U nastupu besa me je bacio u bunar i nekim cudom sam prezivela. Sedim tamo vec nedelju dana, na izmaku sam snaga...ako me 'Skvoki' poklopi odgore , ugasila sam ga.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #15

    Odgovor: Forumaska spanska serija

    Uriel je Horhe. Sam' da smislim scenario za njega.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaša najomiljenija TV serija ikada
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 245
    Poslednja poruka: 20.08.2018, 14:26
  2. Ravna Gora- nova serija
    Autor elektricna ovca u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.01.2014, 12:00
  3. Serija "Doctor House"
    Autor maski u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.04.2012, 21:39
  4. Serija - Greh njene mame
    Autor Invisibleman u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 21:51
  5. Serija Ed
    Autor mrvica u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.06.2007, 00:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •