Problemz, problemzzzzz - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32
  1. #16

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    -Ima leka, cekas da proaradi, pa ga oma prodas!
    -Ja sam se od mog Simensa tako izlecio (guboi je siglan malo ma)

  2. #17

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat valter kaže:
    -Ima leka, cekas da proaradi, pa ga oma prodas!
    -Ja sam se od mog Simensa tako izlecio (guboi je siglan malo ma)
    Zanimjlivo resenje!

  3. #18

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Pre neki dan pisem poruku, i odjednom na displeju- "telefon je ogranicen" i treperi onaj znak stop. Jedina opcija pise- 'ponisti'. Kliknem to pa mi trazi neku sifru.
    I prodje to samo od sebe... Nisam ukucala nikakvu sifru, ma bas nista. Sledeci dan opet isto, ali sad kad sam htela da obrisem izvestaj. Onda sam ugasila telefon, upalila ga i opet je sve bilo ok.
    btw, nokia 3220, stara dve godine...

    Poslusacu valtera, odma' ga prodajem, svakako sam htela novi phone, al me cisto zanima sta mu bi??

  4. #19

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    ... možda si popunila / snimila predviđeni broj poruka za taj telefon pa ti je memorija puna i zato ti se to pojavljuje... probaj da obrišeš neke poruke da oslobodiš memoriju... ako nije to onda te telefončić polako napušta...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  5. #20

    Mobilni

    Kupila sam konačno novi mobilni posle 5 godina i to Nokia 6101. Problem je u tome što ne mogu da prebacim fotografije sa mobilnog u računar. Kako se to radi? Instalirala sam drajver, ali ne mogu da prebacim fotografije.

  6. #21

    Odgovor: Mobilni

    Pokusaj da posetis:

    http://www.mobilnisvet.com/mobilni/624/Nokia/6101

    mozda nadjes odgovor.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  7. #22

    Odgovor: Mobilni

    Posetila sam preporučeni sajt, ali nisam rešila svoj problem, povezivanje mobilnog i računara.

  8. #23

    Odgovor: Mobilni

    Ako ti je drajver original koji ide uz telefon, i imaš original USB kabl za njega, nebi trebala da imaš problema sa prebacivanjem fotografija iz mob u PC.Posle instalacije drajvera na desku bi trebalo da imaš ikonicu na kojoj piše Nokia PC Suite. Uključiš kabl u telefon drugi kraj u USB port na PC-u, na ekranu telefona ti se pokazuje pitanje dali hoćeš da povežeš telefon sa PC kablom USB, ti potvrdiš, sledeće je mod ti izabereš opciju uobičajeno, i u desnom donjem uglu deska pojavljuje se bela ikonica koja potvrđuje da su telefon i PC povezani.Telefon ostavi na ravnu površinu i klikni na ikonicu na desku Nokia PC Suite, pojavit će ti se meni nokia, gde ćeš da klikneš na ikonu file manager, onda će ti se otvoriti kompletan sadržaj telefona, glerija, imenik, zapisi i ostalo. Ti klikni na folder gde su ti smeštene fotografije, i otvorit će se niz fotografija pod brojevima, ali bez prikaza, klikom na bilo koji broj fotografije, otvorit će se i fotografija, ako neće nikako drugačije da se prebaci onda jednu po jednu otvaraj i prebacuj u određeno mesto ili folder na PC. Ako ima još nešto nejasno pitaj. Kod prebacivanja fotografija po fotografija, imaćeš problem ako već postoji fotografija sa istim brojem, naprimer jpg 12, u tvom PC, da se nebi neka obrisala, potrebno je da je preimenuješ, proizvoljno, recimo imaš već jpg12 i kad pre nego što klikneš save, ti ukucaj recimo juni,12. 2007. što će onda ostati zapisano i prihvaćeno.

  9. #24

    Odgovor: Mobilni

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ako ti je drajver original koji ide uz telefon, i imaš original USB kabl za njega, nebi trebala da imaš problema sa prebacivanjem fotografija iz mob u PC.Posle instalacije drajvera na desku bi trebalo da imaš ikonicu na kojoj piše Nokia PC Suite. Uključiš kabl u telefon drugi kraj u USB port na PC-u, na ekranu telefona ti se pokazuje pitanje dali hoćeš da povežeš telefon sa PC kablom USB, ti potvrdiš, sledeće je mod ti izabereš opciju uobičajeno, i u desnom donjem uglu deska pojavljuje se bela ikonica koja potvrđuje da su telefon i PC povezani.Telefon ostavi na ravnu površinu i klikni na ikonicu na desku Nokia PC Suite, pojavit će ti se meni nokia, gde ćeš da klikneš na ikonu file manager, onda će ti se otvoriti kompletan sadržaj telefona, glerija, imenik, zapisi i ostalo. Ti klikni na folder gde su ti smeštene fotografije, i otvorit će se niz fotografija pod brojevima, ali bez prikaza, klikom na bilo koji broj fotografije, otvorit će se i fotografija, ako neće nikako drugačije da se prebaci onda jednu po jednu otvaraj i prebacuj u određeno mesto ili folder na PC. Ako ima još nešto nejasno pitaj. Kod prebacivanja fotografija po fotografija, imaćeš problem ako već postoji fotografija sa istim brojem, naprimer jpg 12, u tvom PC, da se nebi neka obrisala, potrebno je da je preimenuješ, proizvoljno, recimo imaš već jpg12 i kad pre nego što klikneš save, ti ukucaj recimo juni,12. 2007. što će onda ostati zapisano i prihvaćeno.
    Otprilike tako sam rešila problem, priključila sam kabl. Imala sam problema sa IC i to mi je ostalo onako nerešeno.

  10. #25

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Da li neko zna da mi objasni kako da sa kompa nešto skinem na ovaj telefon:


  11. #26

  12. #27

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    E pa nemam najjednostavnije

    Hoću nešto sa kablom

    Neznam šta treba da skinem na komp od programa

  13. #28

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    daj tacan naziv modela...

  14. #29

  15. #30

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •